Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 3 november 2013
Tijd: 13:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 85.-
2e prijs: € 70.-
3e prijs: € 55.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 387 Andres Osborne JK Horsetrucks Miss nn Helmond
2 268 Anne - Marie Poels Chelsea Chacco Blue Swolgen
3 322 Bart Lips Air Delana VZ Air Jordan Z Biest-houtakker
4 236 Jose de Vries Cooper Casantos Helvoirt
5 263 Miranda Esser Bonita nn Swolgen
6 690 Olivier van der Vaart Domino Van De Valhoeve Lord Z Terheijden
7 129 Ralph Slaats Gabana Van Berkenbroeck Blue Boy Waalre
8 606 Rob de Bruyn Lamo Zoef Andiamo Hooge Mierde
9 525 Rob van Bussel Herriot Balou Du Rouet Z Heusden-asten
10 909 Rob Heyligers Cointreau Quo Vados I Asten
11 388 Sacha Dito Jk Horsetrucks Classy Lady Crown Z Helmond
12 503 Yindee van Wanrooij Carmen Oklund Moergestel HC
13 820 Jan van Hoof Unicum vd Distelhoeve El Charro de Loupe Netersel
14 682 Renee de Weert Horsemanship's Curiosity Veron Poppel
15 484 Roxanne van der Eijken Campari Vaillant Roosendaal
16 787 Fabiano Casteleijn Ali b Alcatras Zeeland HC
17 700 Robin van der Zanden Wominko Smh Numero Uno Zundert
18 462 Ronald van Noesel Sierra Leone G Burggraaf Bavel
19 457 Marchel Elesen Viduca E Celano Tilburg
20 535 Moniek Wouters Korana's Dorana Larino Hulsel
21 142 Marloes de Jong Anne Andiamo Z Dongen
22 173 Annet Janssen Beatle Vermont Prinsenbeek
23 498 Monique van Es Zidane Amsterdam Bavel
24 845 Aafke Timmermans Camelia Buisson Z Calvaro Z Owmiddelbeers
25 228 Ad van Beek Jumpy Jumpy Des Fontaines Rijen
26 618 Billy Billet Fighting Spirit Bs Venitano Bs Rijsbergen
27 447 Dennis Wauben Dark Illusion J Cardento Molenschot
28 823 Don Sas Cartender De Nyze Caretino Dreumel
29 481 Dries van der Linden Junka a zelote Roosendaal
30 487 Gabryella Dufour Dietrich HDH nn Geldrop
31 195 Juliet Bosshardt Dutch Pride Dutch Capitol Veghel
32 495 Kelly Jochems Quintina v/d Laarse Heide Z Quintessence Z Achtmaal
33 591 Laurence Van Tilborg Fidelio Querlibet Westmalle
34 836 Tim Franssen Dutch Boy Al Pacino W Raamsdonk
35 780 leon kuijpers Didi Gold nn Breda
36 475 Pascal Uytendaal Davignon Linton Breda
37 90 Paul Donkers Decorum Oklund Moergestel
38 571 Eline Vreijsen Ella Tools Evita Tangelo van de Zuuthoeve Dongen
39 752 Stefan Schiemer Molenkonings Blondi Cartano Kv Reek HC
40 855 Ruben Romp Dominka B Ol Metta Goirle
41 433 Thijs Derks Chilly lesprit Zeeland
42 243 Patrick Grielens Chavez Z Contact Van De Heffinck Westmalle
43 449 Linda Ceelen Ti- Amo Autonom S.v. Boxtel
44 599 Suzanne Oostendorp Easy Dancer Capan Westmalle
45 209 Dominique de l'Or caldo 5 cassini 1 Tilburg
46 389 Andres Osborne JK Horsetrucks Izzy nn Helmond
47 264 Anne - Marie Poels Claire Clearway Swolgen
48 323 Bart Lips Aerosmith Odermus Biest-houtakker
49 873 Siebe Kramer Cathanos Carthago Oud
50 218 Frank van der Sloot Wildrick's Etareusa Ustinov Tilburg
51 237 Jose de Vries Winsome Indoctro Helvoirt
52 267 Miranda Esser Colin Placido Swolgen
53 691 Olivier van der Vaart Dana On Tour Numero Uno Terheijden
54 130 Ralph Slaats Dakiro Van Berkenbroeck Perhaps Vh Molenvondel Waalre
55 524 Rob van Bussel Roos Stables Dorcan Canturano Heusden-asten
56 910 Rob Heyligers Calano Calato Z Asten
57 390 Sacha Dito JK Horsetrucks Danturano Canturano Helmond
58 505 Yindee van Wanrooij Cacharel S Rascin Moergestel
59 600 Marcella Moulakis Honey B Prince Ardent Westmalle
60 220 Antoon Nooren whisper concorde Galder
61 125 Esther Manders nn nn Haaren
62 529 Kees van Gestel Iron-blesse Pablo Van Berkenbroek Middelbeers
63 585 Anoek van der Pluijm Attention Z Andiamo Z Made
64 544 Ralph van Venrooij Blom's Eddie Calvaro Z Etten-leur
65 540 Lizzy Avontuur Arlando Orlando Made
66 539 Tim Boogerd Bentley Matterhorn Lage-zwaluwe
67 804 nina pietarila capella vh marienshof z corland Ommel HC
68 499 Joost Versteijnen Eninem Tangelo Van De Zuuthoeve Poppel
69 329 Aafke Timmermans Diorvrouwe Indoctro Owmiddelbeers
70 227 Ad van Beek Date Z Darius Rijen
71 619 Billy Billet Womanhood Bs Tangelo Van De Zuuthoeve Rijsbergen
72 446 Dennis Wauben Denzel Wittinger VDL Molenschot
73 824 Don Sas Dwienette Zento Dreumel
74 874 Siebe Kramer De Meta Lord Z Oud
75 482 Dries van der Linden Izegrim A vermont Roosendaal
76 489 Gabryella Dufour Daylight Hdh Ustinov Geldrop
77 196 Juliet Bosshardt Dalve Canturano Veghel
78 497 Kelly Jochems Cortos Cantos Achtmaal
79 592 Laurence Van Tilborg Hitchcock Lupicor Westmalle
80 837 Tim Franssen Je Reve Van 't Merelsnest Nabab De Reve Raamsdonk
81 782 leon kuijpers Deauville nn Breda
82 476 Pascal Uytendaal Double Blue Zirocco Blue Vdl Breda
83 89 Paul Donkers Dominique Namelus R Moergestel
84 454 Nikki van Tol Cybelle Du Gue Almhugel Breda
85 753 Stefan Schiemer Molenkoning's caipiringa Kv Reek
86 895 Franco Garavaglia Zetterberg Casco Poppel
87 434 Thijs Derks Buckup Ukato Zeeland
88 109 Kessy van Berlo Elegant Vb Verdi Veghel
89 726 Dorien Leynen The Lux Kops Lux Overpelt
90 391 Andres Osborne JK Horsetrucks Dreamlord nn Helmond
91 266 Anne - Marie Poels Di Capo Vaillant Swolgen
92 324 Bart Lips Chi Nitta L Esprit Biest-houtakker
93 854 Ruben Romp Dharma B For Pleasure Goirle
94 238 Jose de Vries Asanta Casantos Helvoirt HC
95 265 Miranda Esser Chiplity nn Swolgen
96 692 Olivier van der Vaart Elle S`apelle Ell Calvino Z Terheijden
97 131 Ralph Slaats Help me Boy Blue Boy van Berckenbroeck Waalre
98 605 Rob de Bruyn Lust For Live Lupicor Hooge
99 523 Rob van Bussel Disco Lady nn Heusden-asten
100 911 Rob Heyligers El Tinda Indoctro Asten
101 392 Sacha Dito JK Horsetrucks Doctor Dolittle Lord Z Helmond
102 504 Yindee van Wanrooij Evenieke Vinesse Moergestel
103 116 Sindy Kruisselbergen Dieni Blue Zirocco Blue Vdl Weelde
104 822 Bas Theeuwes Dopharma's Barca Unaniem Owmiddelbeers
105 110 Kessy van Berlo Etrusk Singapore Veghel
106 97 Huub Delforterie Cocktail's Dancer Cocktail's Whinny Oss
107 194 Kimberley Paymans Chinook Z Chin Chin Hilvarenbeek
108 312 Francesco Pinxteren Casanto Casco Achtmaal
109 296 Casper Meegdes Denzel Querlybet Hero Huijbergen
110 612 Femke Timmermans Ciento Viento Uno W Oostelbeers HC
111 856 Ruben Romp Inka Van Het Goor Quadrillo Goirle
112 506 Frans Burgers Dondersteen Andiamo Moergestel
113 805 nina pietarila Bombay Balou du rouet Ommel HC
114 784 leon kuijpers Ben nn Breda
115 835 Constance Almeida fernandez Quincy Nn Raamsdonk