1m30 klassiek met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 2 november 2013
Tijd: 14:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 200.-
2e prijs: € 175.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 886 Emile Tacken Galiano R " Andiamo Horst-meterik
2 660 Anouk de Ruijter Cartuno Vittorio Kessel
3 3 Arnold Boerekamps Grupo Prom Chacco Boy Chacco Blue Nn
4 319 Bart Lips Uzi Lana Celano Biest-houtakker
5 423 Bianca Schoenmakers Chokotoff Hdh Rascin Geldrop
6 65 Dennis Schalekamp Robinson Quick Star 04 1500883 Dordrecht
7 280 Jaime Guerra Hummer Cicero vd Paemel Ommel
8 357 Julian Kraay Braitling Chin Chin Ederveen
9 557 Kristian Houwen Cidane Heartbreaker Wanssum
10 743 Nicole Caris Zo-wie-zo Content Maria Hoop
11 519 Rob van Bussel Clinto Z Clinton Heusden-asten
12 905 Rob Heyligers Cream On Top Concorde Asten
13 920 Maikel Roggen Caluna's Chanel Kashmir Van Schuttershof Nn
14 722 Fleur Winkelmolen Roxan Celano Grashoek
15 721 Yves Winkelmolen Boogie Woogie Nintender Grashoek
16 891 Cloe Smith Red Rex Too Bavi nn Heeze
17 661 Dennis Evertse Celine M Z Crusador Kessel
18 169 Maaike Schoormans Zosja Goodtimes Hapert
19 614 Ernest Kwint Connette Lord Z Zeeland
20 108 Kessy van Berlo Miss Diva Abke Veghel
21 827 Kim Emmen Zandor Landor S Raamsdonk
22 285 Maikel van Mierlo Alvaro Arkansas Koningslust
23 668 Malin Parmler Bijou Verte Kenwood Meerlo
24 256 Miranda Esser Asasaloma Quidam De Revel Sf Swolgen
25 163 Patrick Lemmen Chivas Cassini I Nn
26 610 Rick Beekink Boeing 747 Jumbo-jet Heeswijk Dinther
27 283 Jan-willem Schaap Woodfield Winnetoe Larenco Herpen
28 730 Rob van der Voort Chiara Ciro Z Maassluis
29 257 Ruud Vermeulen Chersi Van Gogh Swolgen
30 158 Siebe Kramer A Lee springpower Argentinus Oud Beijerland
31 852 John Steeghs Topper Z Triple-x Horst
32 71 Monique van den Broek Bea van de Helle Castelino van de Helle Sevenum
33 378 Andres Osborne JK Horsetrucks Mr. Harrison nn Helmond
34 399 Sacha Dito Jk Horsetrucks Leasure Z Levisto Helmond
35 455 Raoul Ridderhof Iceberg Onze Fons Nispen
36 316 albert smit cassander cassini Gilze
37 664 Anouk de Ruijter Con Carlos Ginus Kessel
38 4 Arnold Boerekamps S.l.i. Byron Concorde Nn
39 441 Bart Lips Bent Vancouver Biest-houtakker
40 424 Bianca Schoenmakers Despicable Me HDH nn Geldrop
41 63 Dennis Schalekamp Riwals Querubi -- Dordrecht
42 279 Jaime Guerra Castello Crawford Ommel
43 359 Julian Kraay Canelino Z -- Ederveen
44 917 Kristian Houwen Cupido V Numero Uno Wanssum
45 745 Nicole Caris Ceasar Ukato Maria Hoop
46 520 Rob van Bussel Cash Vigo D'arsouilles Heusden-asten
47 906 Rob Heyligers Show Man Green Kannan Asten
48 714 Doron Kuipers Chocolat Black Russian Ustinov Mijnsheerenland
49 451 Bobby Klootwijk Ultimo De Laubry Jus De Pomme Brecht
50 139 Lisa de Graaf De Paardenplaza's Silversstar Silverstone Hoeven
51 887 Emile Tacken Splendid Spender S Horst-meterik
52 665 Dennis Evertse Anton Sam R Kessel
53 615 Ernest Kwint Copain Tangelo Van De Zuuthoeve Zeeland
54 107 Kessy van Berlo Ricardo VB Lancelot Veghel
55 828 Kim Emmen Broken Heart Concorde Raamsdonk
56 287 Maikel van Mierlo Cerano Harley Vdl Koningslust
57 286 Sem Smolenaers Adette M Vancouver Koningslust
58 666 Malin Parmler Amorka Canezaro Meerlo
59 674 Marcel Groen Can Can nn Meerlo
60 254 Miranda Esser Gonda nn Swolgen
61 164 Patrick Lemmen Hamlet Vd Donkhoeve Lord Z Nn
62 609 Rick Beekink Zaronia L Solitair Heeswijk Dinther
63 729 Rob van der Voort Chiara Ciro Z Maassluis
64 253 Ruud Vermeulen Cheeta Larino Swolgen
65 159 Siebe Kramer Ardco Hero Radco D'houtveld Oud Beijerland
66 140 Emilie Sars Contendra Contendro I Waalwijk
67 213 Bas Knijff Zemo's Bijoux Indorado Nispen
68 812 Joris van Helmond Bellinda Namelus R Ommel
69 689 Olivier van der Vaart Whisper Krunch De Breve Terheijden
70 344 Loewie Joppen Heros Canadian River Maasbree
71 892 Cloe Smith Belmonde nn Heeze
72 294 Sabrina van Rijswijk Zomodo P Quasimodo Z Waddinxveen
73 255 Anne - Marie Poels Chanel Calvaro Z Swolgen
74 225 Ad van Beek Stairway Stakkato Rijen
75 125 Esther Manders nn nn Haaren HC
76 78 Kotayba Aldugri United Dreams Burggraaf Sevenum
77 888 Emile Tacken Bubbels Contact Vd Heffinck Horst-meterik
78 670 Malin Parmler Bright Vittorio Meerlo
79 168 Maaike Schoormans Balou Douglass Hapert
80 663 Anouk de Ruijter Boss nn Kessel
81 5 Arnold Boerekamps S.l.i. Cashmaker Cassini I Nn
82 317 Bart Lips Uneill Andiamo Biest-houtakker
83 425 Bianca Schoenmakers Z-day Numero Uno Geldrop
84 64 Dennis Schalekamp Riwals Bugatti Baloubet Du Rouet Dordrecht
85 278 Jaime Guerra Zambo Odermus Ommel
86 362 Julian Kraay C'est La Donna-y Montreal Ederveen
87 556 Kristian Houwen Cilydi Contendro Il Wanssum
88 744 Nicole Caris Blue Lady Concorde Maria Hoop
89 518 Rob van Bussel Caramadi Caritano Z Heusden-asten
90 907 Rob Heyligers Zaratender W Contender Asten