Rubriek 17: Klasse Z (1.30m)/ZZ (1.35m)


<< Back to competition


KNHS wedstrijd
2 fasen
 

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 13 januari 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 65.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 35.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 495 Manuel de Vasconcelos E sousa Damieke - Ospel HC
2 Henk Frederiks Captain Beefheart MVDL Berlin Wapserveen
3 Salvador Ferreira Escada Chacco Blue Evertsoord
4 Elisabeth Aspen Graziano. Whitaker Evertsoord
5 Frida Berggren Sherlock Homes Z Spartacus Waalre
6 Hubertus Dieckmann Gitano - Kirchhellen
7 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z Liessel
8 Ivo Biessen Fifa - Valkenswaard HC
9 Roy Van Beek Chacco me Biolley Chacco Blue Arendonk
10 Wiljan Laarakkers Buckup Ukato Ottersum
11 Frank Schmelz Cocco Blue Chacco Blue Recklinghausen
12 Frederike Windmüller Larabella Lord Pezi Waltrop HC
13 319 Jenny Heinekamp Kebap Wachtberg
14 Senne Leys Dermie Tolan R Turnhout
15 Fien van de Goor Hanfielou Spartacus sevenum
16 Fleur van Lier Gusto van de Elzenhorst Diarado Sevenum
17 Jan Janssen Europe Crusador Merselo
18 Ben Beevers Moya vd bisschop Darco Brecht
19 496 Manuel de Vasconcelos E sousa Kashechkin van 't verahof Free style Ospel HC
20 Noora Taimela Adinus Padinus Zevenhuizen
21 Marlies van Soest Marieke Cicero van Paemel Z Evertsoord
22 Joost Martens Faline Eldorado vd zeshoek Sevenum
23 499 Matteo Pasquini Cashmere 41 Conthargos Leunen HC
24 Myrle Schoones Dimitri Vaillant Neerpelt
25 Vilma Catani Davange K Massimo Nuenen
26 Anne Bakker Hige Five Der Senaat Wapserveen
27 Daniel augusto Da Rios Dez’ ooktoff Ciolandro Meterik
28 Liz Theelen Gada Cadence van 't Gelutt Haelen
29 Mariska Ewalds Highway Tangelo v.d. Zuuthoeve Baarlo
30 Bjoern Rauls Samoa Singulord Joter Hattingen
31 49 Henk Frederiks Hasta la vista VDP Zirocco Bleu Wapserveen
32 Elisabeth Aspen Hirsinaa Van Gogh Evertsoord
33 Frida Berggren Zohra nn Waalre
34 Hubertus Dieckmann S`cada Stakkato Kirchhellen
35 Iris Michels Eggcelent Cardento Liessel
36 Ivo Biessen Vivaldick Vivaldi du Seigneur Valkenswaard HC
37 Roy Van Beek Mia v/h Hulstenhof Zirocco Blue Arendonk
38 Wiljan Laarakkers Codermie Z Coriano Z Ottersum
39 Salvador Ferreira Coca Cola Z Coltaire Z Evertsoord
40 497 Manuel de Vasconcelos E sousa Gouveneur Conthargus Ospel HC
41 273 Ben Beevers Lucifer vd wateringhoeve Der senaat Brecht
42
43 501 Daniel augusto Da Rios American Baedeker Meterik HC
44 Roy Van Beek Farfan Mr.Blue Arendonk
45 50 Henk Frederiks Galandra Eldorado vd Zeshoek Wapserveen
46 Noora Taimela Adventure Indoctro Zevenhuizen
47 503 Laura Lorenzetti Quite Zero - Leunen HC
48 498 Manuel de Vasconcelos E sousa singa singapore Ospel HC
49 James Paterson Farmgraaf NN Handel HC
50 Joost Martens Pepperhill Negro Sevenum
51 500 Daniel augusto Da Rios Jedokusb Jodokus Meterik HC