Rubriek 16: Klasse M (1.20m)


<< Back to competition


KNHS wedstrijd
2 fasen
 

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 13 januari 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 65.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 35.-
5e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Frederike Windmüller Magic Touch Monte Cain Waltrop HC
2
3 Hubertus Dieckmann Piere Parsival - Kirchhellen
4 Inge Sonnemans Uline van ter Hilst Churchill Panningen
5
6
7 Loes Hofmans Dover Nintender Hegelesom
8 Luisa Klinger Eine wie Keine 13 Applaus Bottrop
9 Markus Fester Chardonnay 88 Casador Recklinghausen
10 Monique Evers Piona Z Pablo Van Berkenbroeck Munstergeleen
11 Senne Leys My Special Fleur I'm Special de Muze Turnhout
12 Sierra Michelle Wilson Honneur Vittorio Meijel
13 Sindre Ratvik SR Californian boy Verdi Våler HC
14 317 Jenny Heinekamp Ve la Pitcoune - Wachtberg
15 Can Oskay Aspen - Ottersum
16 Anne Bakker Garozzo D Carosso Vdl Wapserveen
17 Henk Frederiks Habab - Wapserveen
18 Ivo Biessen Cendrillon Valkenswaard HC
19 Arjan van den Heijkant Heidelberg MylordCartago Biddinghuizen
20 Frida Berggren Emile NN Waalre
21 Harry van Dooren Caire vdv z Calvino Heeze
22 327 Jeanne Heijligers Izadora Cador Asten
23 320 Onna-Julia Roto Cloud-Zora - HC
24 309 Esther Timmermans Harvey Clinton Ravels
25 Babette Kuijpers Havanna Cantos Oirlo
26 Lianne van Vegchel Hidden Way Cassini Gold Meerlo
27 326 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II Meijel
28 Linda Lambertz-Johnen Arwen Aquilino Mönchengladbach
29 Mouna Lammers Van Toorenburg Eclair Douglas Hagestein
30 Nien Geentjens Horlande Quality Time Gierle
31 Noora Taimela Happy Boy Tinka's Boy Zevenhuizen
32 James Paterson Luxor Elvis ter Putte Handel
33 Hubertus Dieckmann S`cada Stakkato Kirchhellen
34 Frederike Windmüller Larabella Lord Pezi Waltrop HC
35
36 Frederique Broadwith Colorado X Concreto Wijdewormer
37 Roy Van Beek Kid Kannan van de Nethe Z Kannan Arendonk
38 392 Vilma Catani circee dela haye norman pre noir Nuenen HC
39 Wiljan Laarakkers Gladiator Spartacus Ottersum
40 Marlies van Soest Corvette Contender Evertsoord
41 Joost Martens Eppe de sabette z Zandor z Sevenum
42 Senne Leys Chantilly Z Chapultepec La Silla Turnhout
43 314 Nina Harden Aaron Arko Duisburg
44 Can Oskay Goofy Ukato Ottersum
45 Fien van de Goor ielouka - sevenum
46 Iris Michels Highlight Quality Time Liessel
47 Fleur van Lier Helrike Harley vdl Sevenum
48 288 Sindre Ratvik Legeland - Våler HC
49 Juliette Broadwith Rubio Monocoat Biscuit Singapore Wijdewormer
50 Anne Bakker Inus B Kojak Wapserveen
51 Henk Frederiks Istabraq Durrant Wapserveen
52 Ivo Biessen Lorenta Cardento Valkenswaard HC
53 Arjan van den Heijkant Isla la Palma Nabab de Reve Biddinghuizen
54 329 Frida Berggren Sulara - Waalre
55 Harry van Dooren gakira nn Heeze
56 328 Jeanne Heijligers Havanna Crespo VDL Asten
57 321 Onna-Julia Roto Calito - HC
58 Esther Timmermans Kwandor Nabab De Reve Ravels
59 Elke Geraedts Dutch Fellow Z Dutch Capitol Baexem
60 Laura Lorenzetti Diamantino Diamant De Semilly Leunen
61 319 Jenny Heinekamp Kebap Wachtberg
62 Nicole van Zandwijk Qui D'arg QUIDAM Haarsteeg
63 Wendy Basten Eindhoven Berlin Haelen
64 Megan Burhenne Pepperhill Negro Venlo
65 James Paterson Spiros Z Spartacus Handel
66 Ben Beevers Matts vg Emerald Brecht
67 Hubertus Dieckmann Gitano - Kirchhellen
68 Elisabeth Aspen Graziano. Whitaker Evertsoord
69 Frank Schmelz Cocco Blue Chacco Blue Recklinghausen
70 Can Oskay Gatinka Carthino Z Ottersum
71 Senne Leys Dermie Tolan R Turnhout