Rubriek 10: Klasse Z(1.30m)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 12 januari 2019
Tijd: Aansluitend
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Hanne Mertens Lafite di fer Baloubet du rouet Brecht
2 Chloe Winchester Golden boy Kannan Hechtel
3 Annemarie Bergstra Highlight Eldorado van de Zeshoek Lopik
4 Arnold Bergstra Bubblicious Carthino Z Lopik
5 Boy Peels Ceazor Z Concord X Waalre
6 Amanda Ericsson Growing Grey Clinton Putten
7 6 Bart van Ooyen Glenniz - Groessen
8 John Steeghs Gigant So Spartacus Meterik
9 Jenny Rankin Darquito ... Lommel HC
10 Patrick van der Schans Beoniek Catoki Nijkerk
11 Deborah Jackson Chicca Calido Hegelsom
12 Lovise Klemetzen Costa Date Vingino Swolgen
13 Manon Lazeroms Frigonda Indoctro Sprundel
14
15 Lara Postillon Dialdi - Meeuwen
16 Sandra Klaessen alano 00 neer
17 Jan-willem Schaap Fucinda Lord Z herpen
18 Chen Rich Koska Spartacus Liessel
19 Iago Fratti Kontador vh molendreef - Maasbree
20 Nathalie De Martin Landgravin VD Donkhoeve For Passion D'Ive Bocholt
21 Emile Tacken Hancock - Meterik
22 129 Martin Neergaard Evita -
23 Tom Whitaker Budgie - Baarlo
24 Alma Ranebo Eager Blue Zirocco Blue Bjärred
25 Joey Lansink Chakira Z Crown Z Haaksbergen
26 Chloe Winchester Kasstender Nn Hechtel
27 259 Nathalie van der Mei Holymoly Verdi Makkinga
28 Marine Basquin Texas Fontaine d'O - VEYRINS
29 Lianne Kuypers Hinhosa C Vigo D’arsouilles Heythuysen
30 Rui Pinto Fonix Coltaire z Ellikom
31 Lucas Coimbra Grace-Nellie van Klaverborch Quality Time Mierlo
32 Stefanie Englert Candra Contendro I Ennigerloh
33 Stephan Hieck Balsandro Boy Balou du Rouet Vinnum
34 Daniel augusto Da Rios Doc di villagana Calvaro z Meterik
35 Amanda Ericsson Cazz Careme Putten
36 74 Braden James Cidane Heartbreaker Putten HC
37 anne-sophie milette Evita Numero Uno Poppel
38 Ben Beevers Lucifer vd wateringhoeve Der senaat Brecht
39 Boy Peels Gamble Nabab de Rève Waalre
40 9 Bart van Ooyen Girsstti - Groessen
41 Thijs Meulemeesters Eunice Carembar De Muze boekel
42 Patrick van der Schans Cargo Lord Z Nijkerk
43 Lovise Klemetzen Eolita Vegas VDL Swolgen
44 Lars Kersten H-Cassino Torino Egchel
45 Malin Parmler Chico nn Mierlo
46 Marit Haarr Skollerud Beau Bamako Hechtel
47 Stefan Holvast Colombo Casall Elst gld
48 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
49 Manon van der Sluis Hero Mylord Carthago De Schiphorst
50 261 Deborah Jackson Club de Coeur - Hegelsom
51 Noora Taimela Adventure Indoctro Zevenhuizen
52 Jeanette Corbeek Mazzel Edjaz van 't Merelsnest Wekerom
53 Lara Postillon Kannans Kannan Meeuwen
54 Sander Kenis Gitana vh molenhof Heartbreaker Brecht
55 17 Jessica Barbieri Borneo du Lesme -
56
57 Thomas Kögler Lupita - Deutschland
58 130 Martin Neergaard Heras -
59 Maaike Schoormans Douglas Egypte Douglas Hapert
60 Chloe Winchester Quasmo Quassimodo Hechtel
61 Joey Lansink Feromoon G Azteca Haaksbergen
62 Henk Frederiks Captain Beefheart MVDL Berlin Wapserveen
63 Mouna Lammers Van Toorenburg Eclair Douglas Hagestein
64 Miranda Harrington K2 Did It Diarado Ospel
65 Nathalie van der Mei Haya Colandro Makkinga
66 Amanda Ericsson Gigi Saffier Putten
67 72 Braden James Elastique HST Numero Uno Putten
68 Hana Travner Celeste Cardero Helmond
69 Jens van der Meer Hercules-r Zirocco Blue VDL Tilburg
70 Boy Peels Happy boy Numero uno Waalre
71 Manuel Fernandez Saro Jarlin de Torres Jarnac Hegelsom
72 Loewie Joppen International Popcorn Bustique Maasbree
73 Manon van der Sluis Quatre bras VDL quadros De Schiphorst
74 33 Lars Kersten Semilly - Egchel
75 Deborah Jackson H.Quainton Xtra Factor Namelus R Hegelsom
76 Malin Parmler JK Horsetrucks Hopefull Mr. Blue Mierlo
77 Marit Haarr Skollerud Clintissima Clintissimo Hechtel
78 Stefan Holvast Vicelich - Elst gld
79 Carlotta Schepers Avicii 3 Aragorn W Iserlohn
80 francesca capponi Havanna molga Querly elvis Heide
81 Niko Goyette Gentleman of morka NN Herkenbosch
82 Lovise Klemetzen Kallu Nn Swolgen
83
84 Hilde Woudstra Castella Castelan Daarle
85 Joey Lansink Guinevere nummer uno Haaksbergen
86 Nikki Nijenkamp Gicella Cassini Gold Weerselo
87 Or Zwiebel Esprit Carthino Z Liessel
88 Carlos Lange Jerome V/D Mereyt Carthago Hegelsom
89 Noora Taimela Adinus Padinus Zevenhuizen
90 Marieke Verdaasdonk Flowerfee Namelus R boekel
91 127 Martin Neergaard Gina -
92 Maaike Schoormans Gavanta Cantos Hapert
93 50 Henk Frederiks Galandra Eldorado vd Zeshoek Wapserveen
94 Miranda Harrington Chiva Z Chippendale Z Ospel
95 Brock Clermont Donald Duc T&L Z Tienray
96 Hana Travner Orgullosa - Helmond
97 Manuel Fernandez Saro Hannibal - Hegelsom
98 Antonio Mendes cassinato Cassini I Helmond
99 Tom Whitaker Peppercorn - Baarlo
100 Braden James Heineken Spartacus Putten
101 Lars Kersten VDL Gisupardie Cardento Egchel
102 Marit Haarr Skollerud Nicole nn Hechtel
103 Stefan Holvast Erilanda - Elst gld
104 Thibaut Bollen JB Ten Dries Cicero Z Mechelen
105 Thomas Senne Dior Chavanais Indoctro Schimmert
106 Sandra Klaessen gelvera quality time neer
107 Karianne Samal What a Chin K Z What a Kashmir Meterik
108 Anna Geldermans Seatle Spartacus Heemskerk
109 Calvin Böckmann Colourful Chamberland Lastrup
110 Carlotta Schepers Bandolino 6 Baloubino B Iserlohn
111 Malin Parmler La Jolie van 't Eigenlo NN Mierlo