Rubriek 9: Klasse M(1.20m)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 12 januari 2019
Tijd: Aansluitend
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Kristine Seierstad Corsini Connor Sevenum
2 Sierra Michelle Wilson Helm Zirocco Blue Meijel
3 Anne Bakker Garozzo D Carosso Vdl Wapserveen
4 Henk Frederiks Habab - Wapserveen
5 John Steeghs Soraya VDG Z Hunters Scendro Meterik
6 Eden Farhi El Grande El Bundy Liessel
7 264 Aimee van Gerwen Lumpaci Leandro Vught
8 Anna Cecilia Holmquist Curiano van maarle z Cannabis Poppel
9 Sem Huizenaar Zanja van de Beekerheide Sydney Venlo
10 Elisabeth Aspen Hirsinaa Van Gogh Evertsoord
11 Vilma Catani circee dela haye norman pre noir Nuenen
12 Samantha Bos Innovator Arezzo Zuidwolde
13 Christina Hoffmann Finnley R Fiedertanz Düsseldorf
14
15 Arjan van den Heijkant Heidelberg MylordCartago Biddinghuizen
16 Dorien Stevens Bellevie Deg Z Balou hamont
17 Bjoern Rauls Samoa Singulord Joter Hattingen HC
18 Sander Kenis Diamantina Z Deauville de la vie Brecht
19 Talya Topalyan Fascinating Fortuna Zapatero Baarlo
20 Joey Lansink Hallo Lady Cassini Gold Haaksbergen
21 Philippe Houtackers Limoncello. Der Senaat Weert
22 francesca capponi Altidor z Asca z Heide
23 Hilde Woudstra Glenn Up to date Daarle
24 Nathalie van der Mei Hello Lucky retto Bernini Makkinga
25 Valerie Pex Mister lord VD horst Z Mylord carthago Sint joost
26 Wendy Timmers Iago k zaness Zavall vdl Stegeren
27 Loewie Joppen Flinstone Arizona Maasbree
28 Kristine Seierstad G-Star Namulus Sevenum
29 Tom Whitaker Django du Paulanne - Baarlo
30 Michel Schreinemachers Figaro S Carthino Z Velden
31 Joffra Schaap zalanta zambesi herpen
32 John Steeghs Now or Never Nabab de Reve Meterik
33 Edmondo Carbone Christo Cefalo Siebengewald
34 49 Henk Frederiks Hasta la vista VDP Zirocco Bleu Wapserveen
35 Anne Bakker Hige Five Der Senaat Wapserveen
36 Noora Taimela Happy Boy Tinka's Boy Zevenhuizen
37 Emile Tacken Incredible Zirocco blue Meterik
38 Liam Böckmann Crunchip Cassini boy jun Lastrup
39 Lara Postillon Cantate Jarnac Meeuwen
40 Thibaut Bollen Cassara Cassaro Mechelen
41 Frederique Broadwith Colorado X Concreto Wijdewormer
42 Marieke Verdaasdonk Hartenfee Namelus R boekel
43 Thijs Meulemeesters Interest Andiamo boekel
44 Jeroen Scheepers cashflow clearway Rotem
45 Petra van Dijck G-Star Cidane venray
46 Arjan van den Heijkant Isla la Palma Nabab de Reve Biddinghuizen
47 Moniek Banens Walters Finale Landos Schimmert
48 Lars Kersten smoothie stakkato Egchel
49 Jenny Rankin Hazard Zirocco Blue Lommel HC
50 Dorien Stevens Luna vh ijzerenlindenhof Heros vh ijzerenlindenhof hamont
51 Joey Lansink Igor Harley Haaksbergen
52 Laura Spekenbrink Ici Katie Gold Cassini Gold Wekerom
53 Sander Kenis Noma D'ive Z Nabab De Reve Brecht
54 Ben Beevers Moya vd bisschop Darco Brecht
55 Kristine Seierstad Minerva - Sevenum
56 Hanne Mertens Izadi Dakar vdl Brecht
57 Vilma Catani Davange K Massimo Nuenen
58 francesca capponi Imka Bodinus Heide
59 Tom Whitaker Pepper Pogo - Baarlo
60
61 Chloe Winchester Moonjumper Nn Hechtel
62 Loewie Joppen Unbelievable nn Maasbree
63 Kim Hendriks Tino Caretino Waalre
64 75 Aniek Poels Icarus Niack de l' abbaye
65 127 Martin Neergaard Gina -
66 Henk Frederiks Istabraq Durrant Wapserveen
67 Wendy Timmers Quanta costa Quidam de revel Stegeren
68 Lara Postillon Quantho x Meeuwen
69 Emile Tacken Iowa Actionbreaker Meterik
70 Joffra Schaap Zamira Zambesi herpen
71 54 Malin Parmler Diamond in West Diamant de Revel Mierlo
72 Kim Tomaszewski Karnaby van de Distelhoeve Flipper D'elle Balen
73 265 Aimee van Gerwen Bleu Star Mr. Blue Vught
74 Jeroen Scheepers Ideaal Speciaal HJ Falaise de muze Rotem
75 Laura Lorenzetti Diamantino Diamant De Semilly Leunen
76 Juliette Broadwith Rubio Monocoat Biscuit Singapore Wijdewormer
77 Lars Kersten Dora de Ness Nabab de Reve Egchel
78 68 Amanda Ericsson Commander Chacco Gold Putten
79 267 Braden James Indigo Blue - Putten
80 Chen Rich Innuendo R&D Zirocco blue Liessel
81 Jenny Rankin Seatop Blue Chacco Blue Lommel HC
82 Anna Cecilia Holmquist La vita Bella z Lordanus Poppel
83 Lucas Coimbra Jovanotti - Mierlo
84 9 Bart van Ooyen Girsstti - Groessen
85 Alicia Seethaler Chloé Captain Morgan Holzwickede
86 Ben Beevers Matts vg Emerald Brecht
87 Thibaut Bollen Me 2 By Cavalor Elvis Ter Putte Mechelen
88 Rui Pinto Fenix Darco Ellikom
89 Thomas Senne Montelini Monte bellini Schimmert
90 Alma Ranebo Elvis De Duero Remondo Bjärred
91 James Paterson Farmgraaf NN Handel
92 anne-sophie milette Jolien van 't Vennehof Fantomas de muze Poppel
93 Tom Whitaker Pepperjack - Baarlo
94 128 Martin Neergaard Fairtail -
95 Lara Postillon timmy Jarnac Meeuwen
96 Niko Goyette Applebee's NN Herkenbosch
97 Calvin Böckmann Altaire de la cense Haarlem Lastrup
98 Chloe Winchester Di carcento Cardento Hechtel
99 Deborah Jackson Houdini Tangelo vd Zuuthoeve Hegelsom
100 Lianne Kuypers Hermantico Comme il Faut Heythuysen
101 Daniel augusto Da Rios Danturano delle lame Canturano Meterik
102 Patrick van der Schans Formatera Nabab de Reve Nijkerk
103 Malin Parmler Heavenly especial Numero uno Mierlo
104 32 Lars Kersten Zelah Onbekend Egchel
105 73 Braden James Gotcha Stakkato Putten HC
106 Amanda Ericsson Columbuz Q Arezzo VDL Putten
107 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
108 Stephan Hieck Balsandro Boy Balou du Rouet Vinnum
109 Stefanie Englert Candra Contendro I Ennigerloh
110 Sandra Klaessen Alano neer
111 Raphaela Gosmann Cara Lou 3 Classe Bottrop
112 Iago Fratti L’ esperance la vie Z Lordanos Maasbree
113 Manon Lazeroms Frigonda Indoctro Sprundel
114 Jenny Rankin Darquito ... Lommel HC
115 6 Bart van Ooyen Glenniz - Groessen
116 Arnold Bergstra Bubblicious Carthino Z Lopik
117 Annemarie Bergstra Highlight Eldorado van de Zeshoek Lopik
118 John Steeghs Gigant So Spartacus Meterik
119 Hanne Mertens Lafite di fer Baloubet du rouet Brecht