Rubriek 8: Klasse L (1.10m)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 12 januari 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Alicia Seethaler Tibet Quidam de revel Holzwickede
2 292 Chen Rich Gido Guidam shon Liessel HC
3 Dominik Rohlmann Guess Sandro Beast Düsseldorf
4 Eileen Kuhlhoff G.adermie Limbus Velbert
5 Hanne Mertens I am Moerhoeve's Princess Z I am Moerhoeve's Star Brecht
6 Jonna Balk In Speed Fortuna nn Haarlem
7 Marieke Verdaasdonk Hazel I'm special de muze boekel
8 Stephan Hieck Laconda Levison Vinnum
9 Pieter van Kemenade Cortino Corrado Someren
10 Mieke Zoetelief Hadibanta Casino gold Ruinen
11 Mirjan Horyon Heart te Beat Action Breaker Meijel
12 Sindre Ratvik SR Californian boy Verdi Våler
13 Rozemarijn Bergstra Panini Cathino Z Lopik
14 Nathalie De Martin Sophie Z Chellano Z Bocholt
15 Jason O Malley Midas van de Molenbergen Harley VDL Sint Jansklooster
16 Malin Bollen Cavalor's Conchita Cancara Z Mechelen
17 Liam Böckmann Crunchip Cassini boy jun Lastrup
18 117 Malin Bollen Cavalor's Conchita Cancara Z Mechelen HC
19 Jeroen Scheepers O'Brien NN Rotem
20 Samantha Bos Hercules Quasimodo Z Zuidwolde
21 Tom Whitaker Pepper Dior - Baarlo
22 Marion Kuhlhoff Crazy K Calido Velbert
23 Tijn Vulders Babylone Baloubet Du Rouet Schijndel
24 Frederique Broadwith Das van 't Winkelveldeke X Ogano Sitte Wijdewormer
25 Whitney Stinges Illenore Indoctro Reuver
26 Alicia Seethaler Chloé Captain Morgan Holzwickede
27 271 Ben Beevers Nugana Ugano sitte Brecht
28
29 Boaz Rich Care angel z Cargot z Liessel
30 Chen Rich Gido Guidam shon Liessel
31 James Paterson Spiros Z Spartacus Handel
32 Iago Fratti Add of picobello Action breaker Maasbree
33 Jenny Rankin Castle OJ — Lommel HC
34 Patrick van der Schans Chapeau Oklund Nijkerk
35 Jonna Balk Swarovski Divano Haarlem
36 Amanda Ericsson Hertogin Eva Arezzo VDL Putten
37 Amanda Jansson First Class T Aerline H Putten
38 Calvin Böckmann Altaire de la cense Haarlem Lastrup
39 Chloe Winchester Classy boy Nn Hechtel
40 Karianne Samal Airline nvt Meterik
41 92 Pieter van Kemenade Greenbridge Numero Uno Someren
42 Mieke Zoetelief Halla C-Ingmar Ruinen
43 Juliette Broadwith Donny X Jackson Wijdewormer
44 Mirjan Horyon Irish Wiskey Andiamo Meijel
45 Frida Berggren Dream Boy Ducasi Waalre
46 Laura Spekenbrink Jajepen's Jackpot Emilion Wekerom
47 anne-sophie milette Jolien van 't Vennehof Fantomas de muze Poppel
48 Kim Tomaszewski Santino San Amour I Balen
49 Arjan van den Heijkant Jakarta Extase Biddinghuizen
50 Jeanette Corbeek Incredible Me Zapatero Wekerom
51 Liselotte Bergstra Piet Calvaro Z Lopik
52 Sindre Ratvik SR Dream Kanyu Kannan Våler
53 Jason O Malley NN - Sint Jansklooster
54
55 Anne Bakker Inus B Kojak Wapserveen
56 Boy Peels Indiadien NN Waalre
57 Stephan Hieck Laithinus Laith Vinnum
58 Iago Fratti Carte blanche of picobello z Cardento Maasbree
59 118 Stephan Hieck Laithinus Laith Vinnum
60 Annemiek Verlijsdonk Cavanta - Meterik
61 John Steeghs ice man Dakar vdl Meterik
62 Lovise Klemetzen Caretto Oklund Swolgen
63 Pieter Bergmans Halla B Cannabis Z MEIJEL
64 Chloe Winchester Kapelaan Vagabond Hechtel
65 Deborah Jackson Iniesta V Zambesi Hegelsom
66 Patrick van der Schans Chicago Numero Uno Nijkerk
67 Jens van der Meer Jillz Chaman Tilburg
68 Tijn Vulders Double Trouble Nabab De Reve Schijndel HC
69 Lotte Van Den Oetelaar Estoril Du Cedre Jarnac Schijndel
70 Nathalie van der Mei Ikbend,r Ukato Makkinga
71 Nick Ros Indy nn Haarlem
72 Ronan Guckian Hedwina de Villee ... Lommel HC
73 13 Nick Ros Indy nn Haarlem HC
74 Jonna Balk Swarovski Divano Haarlem HC
75 Jan Meurer Lisina 3 Lasino Erftstadt
76 Gabryella Dufour Iester Jazz de coquerie Neerkant
77 Alexander Frijters Dollydot Cincinnatti Retie
78 Kiko Arends Irene Numero uno Sevenum
79 Manon van der Sluis Monarch van 't Roosakker Elsvis ter Putte De Schiphorst
80 Nikki Nijenkamp I-Wella Mylord Carthago Weerselo
81 216 Manon van der Sluis Monarch van 't Roosakker Elsvis ter Putte De
82 91 Pieter van Kemenade Hedwig Crespo Someren
83 Robert Bole Spenkie Elvis ter putte ----
84 Soscha Kastelein Formidable Emmerton Vianen
85 Tess Punt Haiston Numero uno Egmond aan den Hoef
86 Philippe Houtackers Wonder S Contendro I Weert
87 Laura Spekenbrink Gogo Zwiggy ZACHAROV TN Wekerom
88 Laura Lorenzetti King Westleven Z Kasanova de la Pomme Leunen
89 Boy Peels Johnny Boy Action breaker Waalre
90 Iago Fratti Ilinn Van Gogh Maasbree
91 Noora Taimela Montego Z Mylord Carthago Zevenhuizen
92 31 Iago Fratti Ilinn Van Gogh Maasbree HC
93 Hilde Woudstra L espoir van dorperheide Zilverstar Daarle
94 Ruben Heijligers Helena R Namelus r Asten
95 Carlos Lange Diane de bremoy Kannan Hegelsom
96 Brock Clermont Glasic Bruers Z Glasgow Tienray
97 Anne Fritsen Wietske Quasimodo Z Aarle-rixtel
98 Lucienne Couperus Herena Applaus Grashoek
99 Lovise Klemetzen Ivy Blue Eldorado v/d Zeeshoek Swolgen
100 Chantal van Heel I.Zermie Warrant Roggel
101 Chloe Bell-Wilson Denina Deniro Herkenbosch
102 Carlota Castellvi Casiopea Ccentauer Z Hegelsom
103 Hana Travner Toulouse Toulon Helmond
104 Jens van der Meer NN NN Tilburg
105 Marten Gunnarsson Hanna-Paola Verdi Sevenum
106 Noa van der Aa Hesmee Up to date De Mortel
107 Patrick van der Schans Eastwood Cathalido Nijkerk
108 Ronan Guckian HVL Symphony ... Lommel HC
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122 293 Nathalie van der Mei Ikbend,r Ukato Makkinga HC