Rubriek 7: Klasse B (1.00m)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 12 januari 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 25.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 17.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Manon Lazeroms Jagger Bleu Zirocco Bleu Sprundel
2 23 Anna Geldermans Thalia Z Thunder van de Zuuthoeve Heemskerk HC
3 Anna Lena Schaaf curly sue contendro voerde
4 Calvin Böckmann Cro Christian Lastrup
5 Petra van Dijck J-Takilly-D Harley VDL venray
6 243 Brayden Aarts Enzo -
7 Chantal Leising Douglas Riverman Velbert
8 284 Elisabeth Aspen Jules-Marie Entertainer Evertsoord HC
9 Filippa Gould Jasper El clarimo Waalre
10 Franziska Von Frankenberg Flip R Fiedertanz Meerbusch
11 Katharina Aterley Pretty in Black Renoir Düsseldorf HC
12 Lara Johnigk Betty Booh Holsteiner Düsseldorf
13 Neil Hoffman Askaban - Düsseldorf
14 Sierra Michelle Wilson Lemidors Lekont Meijel
15 Swantje Deckers Remember B Rio de Nero Essen
16 Bianca Enders Elena Cassini boy junior Heide
17 Elke Geraedts Gino D Eldorado van de Zeshoek Baexem
18 115 Imke Frankena J. Umonia Cannabis Z Nijkerk
19 Isa Adams Double Dees Quintender Veldhoven
20 Imke Frankena J. Umonia Cannabis Z Nijkerk HC
21 Gino Hagen Zorro of Picobello Zandor Purmerend
22 Nathalie De Martin Incredible-K Van 't Kattenheye Indoctro Bocholt
23 Gino Hagen Zorro of Picobello Zandor Purmerend HC
24 Iago Fratti Jasper Falaise de muze Maasbree
25 Asaf Abudi Eekilly Coconut Grove Xx ****
26 Bianca Carbone Cascado Castelo Branco Siebengewald
27 Maikel van Mierlo I AM andiamo koningslust
28 Petra van Dijck Iselottie numero uno venray
29 Valerie Pex Obama van de kwachthoeve Kasanova de la pomme Sint joost
30 Manon Lazeroms Animo's Indiano Andiamo Sprundel
31 John Steeghs Select du Toultia Z Sandro boy Meterik
32 Annemiek Verlijsdonk Grubertha Namelus Meterik
33 Jason O Malley Jacksonville VDL Baloubet du Rouet Sint Jansklooster
34 Jan-willem Schaap Jumping gold Caretino Gold herpen
35 Anna Geldermans Blues Untouched S Heemskerk HC
36 Moniek Banens Naomi van het Keizershof Cardento Schimmert
37 Anna Geldermans Blues Untouched S Heemskerk HC
38 Anna Lena Schaaf Carlotta cascadello voerde
39 Hanne Mertens Orvieto di fer Elvis ter putte Brecht
40 Marine Basquin Diabella Blue Diarado’s Boy VEYRINS
41 Dorien Stevens Noblesse Falco hamont
42 Arjan van den Heijkant Jimigo Vigo Biddinghuizen
43 Katharina Aterley Double You R Danone Düsseldorf HC
44 Jeroen Scheepers Just a Dream Flying Dream Rotem
45 78 Aniek Poels Radi -
46 Lovise Klemetzen Oscar Numero Uno Swolgen
47 Mariska Ewalds Juweel Van De Renger Zambesi Baarlo
48 Maartje van der Velden Jaguar Sa Marius Wintelre
49 Robert Bole Nandy Hos do ----
50 285 Kristine Seierstad I'm joking M Carentino gold Sevenum HC
51 Luuk Driessen Hiominka Numero Uno Helden
52
53 Lena Reichmann Lindbergh Numero Uno Oberhausen
54
55 Elke Geraedts Utopia Z Ustinov Baexem
56 Frida Berggren Nikos nn Waalre
57 Mieke Zoetelief Gaesbekers Ulysca Ublesco Ruinen HC
58 277 Mirjan Horyon Jintonic Andiamo Meijel
59 Sander Kenis Milana Inshallah de muze Brecht
60 Emile Tacken Image Zirocco blue Meterik
61 116 Imke Frankena O'Jee Toulon Nijkerk
62 Maikel van Mierlo jackpot El Salvador koningslust
63 Imke Frankena O'Jee Toulon Nijkerk HC
64 Petra van Dijck Jamora Quasimodo van de Molendreef venray
65 Aimee van Gerwen Idine Numero Uno Vught
66 Mouna Lammers Van Toorenburg Jason Glasgow Vd Merelsnest Hagestein
67 Lianne van Vegchel Just the Way Zirocco Blue Meerlo
68 Laura Scheepers Camille Clarissimo Z Sevenum
69 Anna Geldermans Easy top de courcel Type top du monteil Heemskerk HC
70 Anna Cecilia Holmquist Narcis vh napolenhof Darco Poppel
71 Thomas Kögler Cassiopajer - Deutschland
72 Sindre Ratvik Nola Love Glasgow vh merelsnest Våler
73 Jeroen Scheepers Ibor univers Theod Rotem
74 Dorien Stevens Happiness Coleandro hamont
75 Juliette Broadwith Ilectric X California Wijdewormer
76 Boaz Rich J-lo - Liessel
77 114 Juliette Broadwith Ilectric X California Wijdewormer HC
78 anne-sophie milette Alfa van de Wolfsakker Arizona Poppel
79 Frits Mestrom Pasha Obeit Reuver
80 Pieter van Kemenade Iram Zavall Someren HC
81 76 Aniek Poels Niack -
82 Lovise Klemetzen Ontarius Nn Swolgen
83 Kristine Seierstad Orige Vd mereyt - Sevenum
84 Frida Berggren Nacho nn Waalre
85 Lucienne Couperus Jamir Vittorio Grashoek
86 Malin Bollen Serieuse du rouet Allegretto Mechelen
87 Marion Kuhlhoff Crazy K Calido Velbert
88 Sander Kenis Nosh vh Lindehof Econoom vh Lindehof Brecht
89 Mirjan Horyon Jenever Andiamo Meijel
90 Maikel van Mierlo O'neil Diamant de Semily koningslust
91 Mieke Zoetelief Gaesbekers Deedee Dallas Ruinen HC
92 Tijn Vulders Kalle Clinton Schijndel HC
93 Alicia Seethaler Tibet Quidam de revel Holzwickede
94 Stephan Hieck Laconda Levison Vinnum
95 Eileen Kuhlhoff G.adermie Limbus Velbert
96 Dominik Rohlmann Guess Sandro Beast Düsseldorf
97 Jonna Balk In Speed Fortuna nn Haarlem
98 Marieke Verdaasdonk Hazel I'm special de muze boekel HC
99 Anna Geldermans Je Touche Pas Untouched S Heemskerk HC
100 Jeroen Scheepers Olando L'arc de triomph Rotem
101 Hanne Mertens I am Moerhoeve's Princess Z I am Moerhoeve's Star Brecht
102 242 Carlos Lange Diane de bremoy Kannan Hegelsom
103
104 274 Aimee van Gerwen Miss Bleu De Laubry Z Mr. Blue Vught
105 281 Lucienne Couperus Jamir Vittorio Grashoek HC
106 280 Frida Berggren Nacho nn Waalre