Rubriek 5: Klasse ZZ (1.35m)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special
.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 11 januari 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Oda Charlotte Lyngvar Cendy VDP Triomphe de Muze Baarlo
2 Daniel augusto Da Rios American Baedeker Meterik
3 Nicolas Toro cactus onbekend Heijen
4 Sophie Hinners Galanda Mara TH Lexicon Baarlo
5 Hilde Woudstra Castella Castelan Daarle
6 Imke Frankena G. Balou Bacardi 2 VDL Nijkerk
7 Bart Claes APG Golden Cassini Cassini Gold Deurne
8 60 Amanda Ericsson Accolade Chacco Blue Putten
9 Dennis van den Brink Aonia Domain My Lord Carthago Nijkerkerveen
10 Timothy Hendrix Gogolinus Sheraton Baarlo
11 Karianne Samal What a Chin K Z What a Kashmir Meterik
12 Manon van der Sluis Double Dutch Zurich De Schiphorst
13 Marcel Tummes Antonia Spring Power Monheim
14 Manon Hees Capelotti Calvaro Meterik
15 Joost Martens Celindee Carasinni l Sevenum
16 Alexander Davis Cocobanta Douglas VDL Kelpen
17 Loewie Joppen Idagio van het nerenhof Diktator van de boslandhoeve Maasbree
18 Luca Coata D'angelo - Nijkerk
19 Manuel Fernandez Saro Cuidam Verdi Hegelsom
20 Samantha Bos Coco Chanel - Zuidwolde
21 Wendy Timmers gucci whitesnake Stegeren
22 Wilma Heikkinen Barco M Darco Baarlo
23 Rebekka Gillespie Elietro nn Heijen
24 Manuel de Vasconcelos E sousa singa singapore OSPEL
25 124 Amber Elst Chanel Canturo Achtmaal
26 Jack Ansems Darwin DDL - Sint-Oedenrode
27 93 Braden James Hope van 't Zorgvliet Chacco Blue Putten HC
28 62 Amanda Ericsson Yaya Nike Warrant Putten HC
29 109 Oda Charlotte Lyngvar ECL Gina - Baarlo
30 Sophie Hinners Geronimo HX Ustinov Baarlo
31 Daniel augusto Da Rios Dez’ ooktoff Ciolandro Meterik
32 69 Nicolas Toro Velvet nn Heijen
33 Hilde Woudstra Titania Clinton Daarle
34 Bart Claes Faldo - Deurne
35 Jeanette Corbeek Eternal Flame Numero Uno Wekerom
36 Tom Whitaker Figaro - Baarlo
37 70 Jeanette Corbeek Eternal Flame Numero Uno Wekerom HC
38 Alexandra Julia Muhr Neo Kvarnsveden Camero m oppglabeek
39 Niko Goyette Quick'n'step NN Herkenbosch
40 Belinda de Graaf Go Dence Mylord Carthago Eemdijk
41 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek Meterik
42 francesca capponi Flash-Somara wittinger vdl Heide
43 Loewie Joppen Lusina - Maasbree
44 Joost Martens Fortuna Eldorado vd zeshoek Sevenum
45 Luca Coata Fairytale Lady - Nijkerk
46 Manuel Fernandez Saro Usador de Rouet Crusador Hegelsom
47 Samantha Bos Jillz z Jodokus Zuidwolde
48 Wendy Timmers Quidam De Bagneux Quidam De Revel Stegeren
49 Boy Peels Plus NN Waalre
50 Jack Ansems Fliere Fluiter Zirocco Blue VDL Sint-Oedenrode
51 125 Amber Elst Betje Viente Uno W Achtmaal
52 Nathalie van der Mei Celine Vermont Makkinga
53 Deborah Jackson Cassino Cassini Hegelsom
54 Tariq T. Khrisat ThomasCourt Douglas Waalre
55 110 Oda Charlotte Lyngvar Vivamunde - Baarlo
56 Sophie Hinners Giolita - Baarlo
57 Daniel augusto Da Rios Jedokusb Jodokus Meterik
58 Nicolas Toro Ecolano nn Heijen