Rubriek 4: Klasse Z (1.25m)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 11 januari 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Jan-willem Schaap Fucinda Lord Z herpen
2 Tom Whitaker Budgie - Baarlo
3 Amanda Jansson First Class T Aerline H Putten HC
4 Noora Taimela Adinus Padinus Zevenhuizen
5 John Steeghs Garnice Vingino Meterik
6 Nadine Timmerman Excavator Arezzo vdl Vrouwenpolder
7 Jeanette Corbeek Mazzel Edjaz van 't Merelsnest Wekerom
8 Gijs van de Mortel Ferrero NN Egchel
9 40 Jeanette Corbeek Mazzel Edjaz van 't Merelsnest Wekerom HC
10 Lotte Teuns Excellent Vingino Hoogerheide
11 Henna Vahantila Zino Gentleman Kessel
12 Carlos Lange Contento Carpaccio Hegelsom
13 Brock Clermont Donald Duc T&L Z Tienray
14 Beau Schuttelaar Caretino Singulord Joter tegelen
15 504 Oda Charlotte Lyngvar Trouble Tangelo vd Zuuthoeve Baarlo
16 Mouna Lammers Van Toorenburg Eclair Douglas Hagestein
17 Roy Van Beek Chupa Chup Kashmir van Schuttershof Arendonk
18 Amanda Ericsson Gigi Saffier Putten
19 Iago Fratti Clear round of picobello Clearway Maasbree
20 David Arcand Malle Babbe Emerald Meijel
21 Marc Beckers Gothique Zacharov Roggel
22 Ellen Beckers - van Bussel Goldy Locks Zambesi Roggel
23 Nicole Mestrom Anaelle de lojou Apache d'Adriers Swalmen
24 15 Jessica Barbieri Borneo du Lesme -
25 Dennis van den Brink Freestyler Eldorado Nijkerkerveen
26 Joey Lansink Chakira Z Crown Z Haaksbergen
27 Jack Ansems Excellent Lexicon Sint-Oedenrode
28 Niels Knape Kapri Nabab Swalmen
29 Peter Peeters Eratio Namelus Maasbree
30 Joffra Schaap Zamira Zambesi herpen
31 Lara Postillon Cantate Jarnac Meeuwen
32 Maaike Schoormans Douglas Egypte Douglas Hapert
33 Frank van Helmond Hitch Hootch Ommel
34 John Steeghs Golden lady tn Zambesi Meterik
35 Laura Scheepers Dutch Cantos Sevenum
36 Tom Whitaker Happiness - Baarlo
37 Noora Taimela Adventure Indoctro Zevenhuizen
38 Gijs van de Mortel Dacota du Buisson Z Dutch capitol Z Egchel
39 Jeanne Heijligers Havanna Crespo VDL Asten
40 Salvador Ferreira Coca Cola Z Coltaire Z Evertsoord
41 Anne Bakker Hige Five Der Senaat Wapserveen
42 Lotte Teuns La Vida Loca 9 Carentino Hoogerheide
43 Carlos Lange Jerome V/D Mereyt Carthago Hegelsom
44 96 Bart de Bruijn Air Max Air Nike Z Loenen
45 Bobbie Bary Van Der Wiel's Vulcan Pharaon (el Loquillo) Loenen aan de Vecht
46 Oda Charlotte Lyngvar Goanita HX Zandor Z Baarlo
47 Amanda Ericsson Cazz Careme Putten HC
48 74 Braden James Cidane Heartbreaker Putten HC
49 Roy Van Beek Querly II RZ Quannan R Arendonk
50 Marilot Dinklo Denzel Hn Cardento Breda
51 104 Jack Ansems Diego Vaillant Sint-oedenrode
52
53 256 Marc Beckers Dibria nn Roggel
54 255 Chen Rich Koska Spartacus Liessel
55 257 Laura Hoogeveen Funny Face Upgrade Weert
56 Manon van Rixtel Diorella Calvino Z Oploo
57 16 Jessica Barbieri Lyona del sole Nn
58 Joey Lansink Feromoon G Azteca Haaksbergen
59 Zhao Tai Teng Giva de Semilly Onbekend Breda
60 Sun Hun Dong Evita nn Breda
61 Niels Knape Mallito I m Special de muze Swalmen
62 Matteo Pasquini Cashmere 41 Conthargos Leunen
63 Marielle Friesen Stakkabisa Stakkatol Ommel
64 Maaike Schoormans Gavanta Cantos Hapert
65 Lara Postillon Dialdi - Meeuwen
66 Joffra Schaap zalanta zambesi herpen
67 Linn Olsmeijer Goldplay Zambesi Doorwerth
68 Kevin Olsmeyer Houdini Londontimes Doorwerth
69 Tom Whitaker Peppercorn - Baarlo
70 Deborah Jackson H.Quainton Xtra Factor Namelus R Hegelsom
71 Daniel augusto Da Rios Doc di villagana Calvaro z Meterik
72 Samantha Bos Coco Chanel - Zuidwolde
73 Boy Peels Intendro Zeldenrust nn Waalre
74 Salvador Ferreira Escada Chacco Blue Evertsoord
75 Nikki Nijenkamp Gicella Cassini Gold Weerselo
76 Oda Charlotte Lyngvar Hello HX Afellay Baarlo
77 41 Nikki Nijenkamp Gicella Cassini Gold Weerselo HC
78 Amanda Ericsson Growing Grey Clinton Putten
79 77 Braden James Happyness Charisma Putten
80 Marc Beckers Hamilton Conthargos Roggel
81 Wiljan Laarakkers Cidano Z Cicero van Paemel Z Ottersum
82 67 Manon van der Sluis Quatre bras VDL quadros De
83 Manuel de Vasconcelos E sousa Gouveneur Conthargus OSPEL
84 Luca Coata Candy - Nijkerk
85 Rob van Bussel FEE casall asten heusden
86 Joey Lansink Guinevere nummer uno Haaksbergen
87 Laura Scheepers Jamaica Nonstop Sevenum
88 Geert Jan Boer Virgino VK Z - ede gld
89 Nicole Mestrom Helaine van de Smockelaer Nabab de Reve Swalmen
90 Niels Knape Gitta van de Wezelseheihoeve Heartbreaker Swalmen
91 Lara Wittlings Sir de Tiji Z Singulord Joter Essen
92 Marlies van Soest Marieke Cicero van Paemel Z Evertsoord
93 Lara Postillon Kannans Kannan Meeuwen
94 Sun Hun Dong Lady - Breda
95 Henk Frederiks Captain Beefheart MVDL Berlin Wapserveen
96 Frida Berggren Zohra nn Waalre
97 Deborah Jackson Puma - Hegelsom
98 francesca capponi Havanna molga Querly elvis Heide
99 Thomas Senne Kobe de l'éau Kannan Schimmert
100 Boy Peels Loksly van de Broekkant Jaguar Mail Waalre
101 105 Jack Ansems Georginio Aristo Z Sint-oedenrode
102
103 84 Nicolas Toro Ferdinand Clinton Heijen
104 Miranda Harrington Chiva Z Chippendale Z Ospel
105 Kristine Seierstad Fitty Faline C Numero Uno Sevenum
106 Alma Ranebo Chakova - Bjärred
107 John Steeghs Haltic Baltic VDL Meterik
108 Wiljan Laarakkers Codermie Z Coriano Z Ottersum
109 Braden James Heineken Spartacus Putten
110 Or Zwiebel Esprit Carthino Z Liessel
111 Rob van Bussel Giovannie namelus asten heusden
112
113 Luca Coata Boanita - Nijkerk
114 Manuel Fernandez Saro Hannibal - Hegelsom
115 Nathalie van der Mei Haya Colandro Makkinga
116 Marcel Tummes Amber Boy Arko III Monheim
117 Dennis van den Brink Ogano Girl Z Ogano Sitte Nijkerkerveen
118 66 Manon van der Sluis Hero Mylord Carthago De
119 Belinda de Graaf Harina Touch W Untouched Eemdijk
120 Bart Claes Cristallo Cassini Gold Deurne
121 Niko Goyette Gentleman of morka NN Herkenbosch
122 Frida Berggren Sherlock Homes Z Spartacus Waalre
123 50 Henk Frederiks Galandra Eldorado vd Zeshoek Wapserveen
124 Joost Martens Fiilippe Berlin Sevenum
125 Deborah Jackson Razzia de la Roque - - Hegelsom
126 francesca capponi Altidor z Asca z Heide
127 Alexander Davis Fenrir Cardento Kelpen
128 52 Sophie Hinners Geronimo HX Ustinov Baarlo
129 Ida Sjogren Gio P Bernini Asten
130 Thomas Senne Ultime Schimmert
131 Miranda Harrington K2 Did It Diarado Ospel
132 Sun Hun Dong Empress Ellis - Breda
133 Wilma Heikkinen Elvis PS Zidane Baarlo
134 Alma Ranebo Eager Blue Zirocco Blue Bjärred
135 Tariq T. Khrisat ThomasCourt Douglas Waalre
136 29 Rob van Bussel Imke Asrael Asten
137 Manuel de Vasconcelos E sousa Kashechkin van 't verahof Free style OSPEL
138 Samantha Bos Jillz z Jodokus Zuidwolde
139 Luca Coata Extreme - Nijkerk
140 Manuel Fernandez Saro Jarlin de Torres Jarnac Hegelsom
141 Nathalie van der Mei Holymoly Verdi Makkinga
142 64 Nicolas Toro Mariposa onbekend Heijen
143 Marcel Tummes Antonia Spring Power Monheim
144 Manon van der Sluis Double Dutch Zurich De Schiphorst
145 Wendy Timmers gucci whitesnake Stegeren
146 81 Manon Hees Capelotti Calvaro Meterik
147 Karianne Samal What a Chin K Z What a Kashmir Meterik
148 Sophie Hinners Galanda Mara TH Lexicon Baarlo
149 Timothy Hendrix Gogolinus Sheraton Baarlo
150 30 Imke Frankena G. Balou Bacardi 2 VDL Nijkerk
151 Hilde Woudstra Castella Castelan Daarle
152 Bart Claes APG Golden Cassini Cassini Gold Deurne
153 113 Dennis van den Brink Fiorado - Nijkerkerveen
154 103 Niels Knape Falou Arthos Swalmen
155 255 Chen Rich Koska Spartacus Liessel HC