Rubriek 3: Klasse M (1.15m)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 11 januari 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Gijs van de Mortel Isa xxxxxxxxxxx Egchel
2 Dennis van den Brink I am Etoulon Nijkerkerveen
3 Gijs van de Mortel Isa xxxxxxxxxxx Egchel HC
4 106 Sacha de Wit Ups-A-Daisy Udarco van Overis Ossendrecht
5 Nicolas Toro Jimmy nn Heijen
6 Sophie Hinners Cea Calido Baarlo
6 Chloe Bell-Wilson Denina Deniro Herkenbosch
7 Yvonne Jakobsen Iron Maiden Dakar Meliskerke
8 John Steeghs ice man Dakar vdl Meterik
9 Laura Scheepers Jamaica Nonstop Sevenum
10 Nathalie van der Mei Ikbend,r Ukato Makkinga
11 Nicole Mestrom Helaine van de Smockelaer Nabab de Reve Swalmen
12 Juliette Broadwith Rubio Monocoat Biscuit Singapore Wijdewormer
13 Hilde Woudstra Glenn Up to date Daarle
14 Chen Rich Innuendo R&D Zirocco blue Liessel
15 Frederique Broadwith Colorado X Concreto Wijdewormer
16 Lars Kersten Halleluya Spartacus Egchel
17 Rob Heyligers Iowa Zambesi Asten
18 Thomas Senne Kobe de l'éau Kannan Schimmert
19 Luuk van den Kerkhof Clarima Clarimo Kessel
20 Dennis van den Brink Ileanne Eldorado Nijkerkerveen
21 Belinda de Graaf Heavenly Ultimo Eemdijk
22 Wendy Timmers Iago k zaness Zavall vdl Stegeren
23 Jeroen Scheepers Harley Ideaal Rotem
24 Loewie Joppen Ilonn Toulon Maasbree
25 Kevin Olsmeyer Grace Bustique Doorwerth
26 Veronique van Wijlick Fustique Bustique kessel
27 Samantha Bos Innovator Arezzo Zuidwolde
28 Talya Topalyan Fascinating Fortuna Zapatero Baarlo
29 48 Samantha Bos Innovator Arezzo Zuidwolde HC
30 Stefan Holvast Hero Cassini Gold Elst gld
31 94 Sophie Hinners Hick - Baarlo
32 Gijs van de Mortel Ilodiena W Victorio Egchel
33 Manon van Rixtel Happyness Harmony Oploo
34 Daniel augusto Da Rios Allegra Nn Meterik
35 Tom Whitaker Django du Paulanne - Baarlo
36 Marcel Tummes Amber Boy Arko III Monheim
37 Rebecca Kaarem Giberolita C-Ingmar Eindhoven
38 63 Amanda Ericsson Corlencia BJ - Putten
39 Nathalie van der Mei Haya Colandro Makkinga
40 Demi van Nikkelen Kuijper Ariane B nn Kessel
41 James Paterson Farmgraaf NN Handel
42 Roy Van Beek Quidame II Quannan R Arendonk
43 Oda Charlotte Lyngvar Chica Ter Klomp Z Cassini II Baarlo
44 Babette van Laarhoven Dancing Queen Casco Oosterbeek
45 Valerie Pex Mister lord VD horst Z Mylord carthago Sint joost
46 Rob Heyligers Magic King v/h Keizershof Andiamo Asten
47 Lars Kersten Miss Plot van de Knuffel PLot Blue Egchel
48 254 Bart de Bruijn Imagine Etoulon Loenen
49 Bobbie Bary Connor Connor Loenen aan de Vecht
50 253 Bart de Bruijn Imagine Etoulon Loenen HC
51
52 Sun Hun Dong Lady - Breda
53 Lotte Teuns Cascalido Pro Cascadello 1 Hoogerheide
54 Wendy Timmers Quanta costa Quidam de revel Stegeren
55 Jeroen Scheepers Ivar B Up to date Rotem
56 Loewie Joppen Important Style Falaise de Muze Maasbree
57 Amanda Ericsson Hertogin Eva Arezzo VDL Putten
58 72 Braden James Elastique HST Numero Uno Putten
59 Kevin Olsmeyer Filemon Clinton Doorwerth
60 Nicole Mestrom Fallciana Casall Swalmen
61 Jack Ansems High Energy Eldorado vd Zeshoek Sint-Oedenrode
62 Niels Knape Meriolan PS Messenger Swalmen
63 Geert Jan Boer I Tunes VK Berlin ede gld
64 Daniel augusto Da Rios Danturano delle lame Canturano Meterik
65 Valerie Pex Farrari Tangelo vd zuuthoeve Sint joost
66 47 Daniel augusto Da Rios Danturano delle lame Canturano Meterik HC
67 Lara Wittlings Abel van de Heemskind - Essen
68 Tom Whitaker Pepper Pogo - Baarlo
69 Luuk van den Kerkhof Gossip-Girl Verdi Kessel
70 Demi van Nikkelen Kuijper G-Lime Spartacus Kessel
71 Rob Heyligers Monsieur Pompadour Action Breaker Asten
72 Lara Postillon Carola x Meeuwen
73 Manon Hees Infinity Nbek Meterik
74 Oda Charlotte Lyngvar Iceman - Baarlo
75 Lars Kersten Nena NN Egchel
76 Amy Eriksson Chapeau Diamant de Semilly NJ Egchel
77 John Steeghs Champion PS Z Comilfo plus Z Meterik
78 Kristine Seierstad G-Star Namulus Sevenum
79 107 Geert Jan Boer Just Special VK Falaise De Muze Ede Gld
80 68 Amanda Ericsson Commander Chacco Gold Putten
81 Mieke Zoetelief Halla C-Ingmar Ruinen
82 Boy Peels Chayne Clarissimo Waalre
83 45 Mieke Zoetelief Halla C-Ingmar Ruinen HC
84 Manon van Rixtel Imagine Caretino Gold Oploo
85 Bobbie Bary It's Jones Warrant Loenen aan de Vecht
86 Joey Lansink Igor Harley Haaksbergen
87 Henk Frederiks Habab - Wapserveen
88 Janneke Verlouw Gezant Quadros Maasbree
89 Iago Fratti Exceptional Hickstead Maasbree
90 Loewie Joppen Vadim - Maasbree
91 73 Braden James Gotcha Stakkato Putten HC
92 Anais Cramers Heliantha-W vant Merelsnest Argentinus Arnhem
93 Deborah Jackson Houdini Tangelo vd Zuuthoeve Hegelsom
94 Niko Goyette Applebee's NN Herkenbosch
95 Niels Knape Conthallon Rouge Conthargos Swalmen
96 Niko Goyette Applebee's NN Herkenbosch HC
97
98 85 Lara Postillon Itihic - Meeuwen
99 Jack Ansems Balladium Heartbreaker Sint-Oedenrode
100 Boy Peels Incamara NN Waalre
101
102 francesca capponi Imka Bodinus Heide
103 Lara Wittlings Gladstone Goldfever Essen
104 Tom Whitaker Pepperjack - Baarlo
105 Frida Berggren Emile NN Waalre
106 Ida Sjogren Heart of London Guilder’s Carembar de muze Asten
107 Wiljan Laarakkers Colorado Exernel Ottersum
108 Roy Van Beek Quidame III Quannan R Arendonk
109 John Steeghs Now or Never Nabab de Reve Meterik
110 Rob van Bussel Equana Cordy Z Crown Z asten heusden
111 Thomas Senne Far West Chavannais Boosty Chavannais Schimmert
112 Miranda Harrington Ibolensky Cornet Obolensky Ospel
113 Heinrich Leikert Classic calimbo Wachtberg
114 Franco Garavaglia Isasinaa Eldorado Van't Zeshoek Poppel
115 Arjan van den Heijkant Heidelberg MylordCartago Biddinghuizen
116 49 Henk Frederiks Hasta la vista VDP Zirocco Bleu Wapserveen
117 Kristine Seierstad Minerva - Sevenum
118 Alma Ranebo Elvis De Duero Remondo Bjärred
119 Xenia Peter Imna Mosa Spartacus Kelpen
120 Nathalie van der Mei Hello Lucky retto Bernini Makkinga
120 205 Vilma Catani Dynamite TN Larino Nuenen HC
121 44 Heinrich Leikert Classic calimbo Wachtberg HC
122 Deborah Jackson Iniesta V Zambesi Hegelsom
123 11 Niels Knape Hashtag Stakkato Swalmen
124 Bao Ying Feng Flandia nn Breda
125 Eden Farhi El Grande El Bundy Liessel
126 42 Bao Ying Feng Flandia nn Breda HC
127 Lara Postillon Chianti x Meeuwen
128 Boy Peels Zao D'Hyrencourt Z Zandor Z Waalre
129 Michel Schreinemachers Figaro S Carthino Z Velden
130 Noora Taimela Happy Boy Tinka's Boy Zevenhuizen
130 170 Eden Farhi El Grande El Bundy Liessel HC
130 238 Frida Berggren Flawless - Waalre HC
131 Laura Spekenbrink Ici Katie Gold Cassini Gold Wekerom
132 Hilde Woudstra L espoir van dorperheide Zilverstar Daarle
133 43 Laura Spekenbrink Ici Katie Gold Cassini Gold Wekerom HC
134 Rob van Bussel Ilyon ES Gemini cl asten heusden
135
136 Mieke Zoetelief Hadibanta Casino gold Ruinen
137 Vilma Catani Dynamite TN Larino Nuenen HC
138 46 Mieke Zoetelief Hadibanta Casino gold Ruinen HC
139 Thomas Kögler Mariska Monte Bellini Mülheim
140 Lara Wittlings Nola Van St Maarten Kannan Essen
141 Wiljan Laarakkers Mickey Blue Eyes Emerald Ottersum
142 Joey Lansink Hallo Lady Cassini Gold Haaksbergen
143 Frida Berggren Flawless - Waalre
144 Henk Frederiks Istabraq Durrant Wapserveen
145 Anne Bakker Garozzo D Carosso Vdl Wapserveen
146 Karianne Samal Airline nvt Meterik
147 Franco Garavaglia Narco Van't Vennehof Jivago D'Aurouilles Poppel
148 Arjan van den Heijkant Isla la Palma Nabab de Reve Biddinghuizen
149 Niels Knape I’m Blue Den Ham Blue Swalmen
150 28 Rob van Bussel indiaan dexter r Asten
151
152 123 Oda Charlotte Lyngvar Iceman - Baarlo HC
153 134 Franco Garavaglia Isasinaa Eldorado Van't Zeshoek Poppel HC
154 251 Franco Garavaglia Narco Van't Vennehof Jivago D'Aurouilles Poppel HC