Rubriek 2: Klasse L (1.05m)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 11 januari 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 55 Anouk de Ruijter Tudor Thunder vd Zuuthoeve Kessel
2 Henna Vahantila Joletta Harley Kessel
3 Chen Rich Gido Guidam shon Liessel
4 Gijs van de Mortel Amber du buisson Z Asca Z Egchel
5 Desiree Fortgens Wiepke Indoctro Lierop
6
7 John Steeghs Jardin Etoulon Meterik
8 Mieke Zoetelief Gaesbekers Deedee Dallas Ruinen
9 Nina Stroucken Star Snip NS Quick Orion D’elle Echt
10 36 Mieke Zoetelief Gaesbekers Deedee Dallas Ruinen HC
11 Samantha Bos Hercules Quasimodo Z Zuidwolde
12 34 Samantha Bos Hercules Quasimodo Z Zuidwolde HC
13 Carlos Lange Diane de bremoy Kannan Hegelsom
14 Brock Clermont Glasic Bruers Z Glasgow Tienray
15 Dennis van den Brink Innovation Verdi Nijkerkerveen
16 Jeanette Corbeek Incredible Me Zapatero Wekerom
17 Laura Spekenbrink Gogo Zwiggy ZACHAROV TN Wekerom
18 5 Jeanette Corbeek Incredible Me Zapatero Wekerom HC
19 3 Laura Spekenbrink Gogo Zwiggy ZACHAROV TN Wekerom HC
20 Nikki Nijenkamp I-Wella Mylord Carthago Weerselo
21 35 Nikki Nijenkamp I-Wella Mylord Carthago Weerselo HC
22 Jeroen Scheepers O'Brien NN Rotem
23 Tess Punt Haiston Numero uno Egmond aan den Hoef
24 Rebecca Kaarem Esteban Marome Nw Eindhoven
25 Tom Whitaker Pepper Dior - Baarlo
26 Noora Taimela Montego Z Mylord Carthago Zevenhuizen
27 Hana Travner Acorado star Acoraddo Helmond
28 Marie-Sophie Heck Catch Me If You Can MH Contendros Viersen
29 191 Carlos Lange Diane de bremoy Kannan Hegelsom HC
30 Anouk de Ruijter Jones Kannan Kessel
31 Chen Rich Jeckson Emilion Liessel
32 Gijs van de Mortel Amy NN Egchel
33 John Steeghs Julius Sjaloma Numero uno Meterik
34 22 Nicole Mestrom Jolo van ‘t Veller Floris TN Swalmen
35 Lars Kersten Jolene Opium Egchel
36 Iago Fratti Clown of picobello Cardento Maasbree
37 Loewie Joppen Casanova Kurby Maasbree
38 Mieke Zoetelief Gaesbekers Ulysca Ublesco Ruinen
39 Nina Stroucken Wendy Sheraton Echt
40 37 Mieke Zoetelief Gaesbekers Ulysca Ublesco Ruinen HC
41
42
43 Dennis van den Brink Ileanne Eldorado Nijkerkerveen
44 79 Geert Jan Boer Be Touched - Ede Gld
45 Boaz Rich Care angel z Cargot z Liessel
46 Imke Frankena J. Umonia Cannabis Z Nijkerk
47 Nina Filette Edwina Harley VDL Kessel
48 Luuk van den Kerkhof Eturla TW Epsom Gesmeray Kessel
49 Laura Spekenbrink Jajepen's Jackpot Emilion Wekerom
50 Jeroen Scheepers Invinity HJ Cardento Rotem
51 4 Laura Spekenbrink Jajepen's Jackpot Emilion Wekerom HC
52 Peter Peeters Magnificent Mr. Blue Maasbree
53 Manon Hees Zarina Z nn Meterik
54 Yvonne Jakobsen Japatero Zapatero Meliskerke
55 Rob Heyligers Jacmel Fibonacci Asten
56 Tristan Marchal Iliana Cardento Weert
57 Juliette Broadwith Donny X Jackson Wijdewormer
58
59 Manon van der Sluis Monarch van 't Roosakker Elsvis ter Putte De Schiphorst
60 Manon van der Sluis Monarch van 't Roosakker Elsvis ter Putte De Schiphorst HC
61 Pieter Keunen I Spy HX Bustique kessel
62 Anne Bakker Inus B Kojak Wapserveen
63 Anouk de Ruijter Thuur Tyson Kessel
64 Chen Rich Laranca Ticallux Liessel
65 Hana Travner Calisinni Clinton Helmond
66 Sacha de Wit Millstream's Galetto Zirocco Blue ossendrecht
67 27 Rob van Bussel high five harmony Asten
68 Nathalie van der Mei Hello Lucky retto Bernini Makkinga
69 Arjan van den Heijkant Jakarta Extase Biddinghuizen
70 Lars Kersten nefertitti Egchel
71 Manon van Rixtel Jamaica Tangelo van de Zuuthoeve oploo
72 Geert Jan Boer Bella - ede gld
73 Wiljan Laarakkers Invictus Numero Uno Ottersum
74 56 Stefan Holvast Don Viepar Rascin Elst
75 Lara Wittlings Luthmilla - Essen
76 Frederique Broadwith Das van 't Winkelveldeke X Ogano Sitte Wijdewormer
77 Boaz Rich Orion - Liessel
78 Babette van Laarhoven Frascati Bustique Oosterbeek
79 51 Belinda de Graaf Innovation - Eemdijk
80 James Paterson Spiros Z Spartacus Handel
81 Rob Heyligers Il Primo HX El Primero Asten
82 Pieter Keunen Infinity Bustique kessel
83 Manon Hees Apollo nn Meterik
84 Luuk van den Kerkhof Ivon R Vittorio Kessel
85 Anne Fritsen IAN Zambesie Aarle-rixtel
86 Valerie Pex Japatero s Zapatero Sint joost
87 Bao Ying Feng Il dolce van de distelhoeve nn Breda
88 26 Rob van Bussel indigo vittorio Asten
89 Nadine Timmerman Hybrid Campbell VDL Vrouwenpolder
90 Xenia Peter Icomorkus Corland Kelpen
91 Yvonne Jakobsen Johnny Cash Zavall Meliskerke
92 Martien Adelaars Job Emilion Heeze
93 Lynn Stareng Isabella's Zirocco Zirocco Blue HEEZE
94 14 Martien Adelaars Job Emilion Heeze HC
95 Sacha de Wit Ups-A-Daisy Udarco van Overis ossendrecht
96 Lars Kersten Emily clarimo Egchel
97 Jeroen Scheepers Oklahoma Kasanova de la pomme Rotem
98 Geert Jan Boer Just Special VK Falaise De Muze ede gld
99 Wiljan Laarakkers Watch me Q. Breitling LS Ottersum
100 Hilde Woudstra Glenn Up to date Daarle
101 Stefan Holvast Centurion Centadel Elst gld
102 Hana Travner Singulon Singulord Jot Helmond
103 Anna von Eckern Celestia N Cordino Deutschland
104 Frederique Broadwith Colorado X Concreto Wijdewormer
105 Dennis van den Brink I am Etoulon Nijkerkerveen
106 Peter Peeters Copain de Picobello Z Cicero Z Maasbree
107 John Steeghs ice man Dakar vdl Meterik
108 Nathalie van der Mei Ikbend,r Ukato Makkinga
109 Rob Heyligers Jalisco HX El Primero Asten
110 Juliette Broadwith Rubio Monocoat Biscuit Singapore Wijdewormer
111
112 Pieter Keunen Justine HX Harley VDL kessel
113 Rob van Bussel Noriando R NN asten heusden
114 80 Tess Punt Haiston Numero uno Egmond HC
115 89 Tristan Marchal Iliana Cardento Weert HC
116 90 Rob Heyligers Jacmel Fibonacci Asten HC