Klasse M - Klassiek met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Jan Pannenkoek Prijs


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 12 oktober 2013
Tijd: 10:45
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 35.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 8 Annelies Boer Zero Tolerance M Querlybet Hero Wateringen
2 255 Gert-jan Horsmans Darius Warrant
3 60 Eva van Duin Cruisecontrol Ckv Montender Rijsenhout
4 66 Iris van de Graaf Cantina Bh Cantos Etten-leur
5 7 Tim Lander Derenia M Warrant Berkel En Rodenrijs
6 36 Pieter Post Domand Linton Bergschenhoek
7 31 Kim Oudshoorn Atlanta Quite Easy 958 Hoogmade
8 85 Kim Hoogenraat Crawford Crawford Lijnden
9 139 Bart van der Maat Dalton Vaillant Houten
10 99 Siebe Kramer Donnafugata Ginus Oud Beijerland
11 170 Sander Naber Ducati Contendro I Tull En 't Waal
12 196 Sabrina van Rijswijk Grison Waddinxveen
13 241 Lotte Van Den Oetelaar D'artagnan Mr. Blue Schijndel
14 246 Linn Kvernes Ulove Des Charmes Calvaro Z Schijndel
15 18 Patty de Groot Den Hartogh Dender Casantos Hoek V Holland
16 83 Anna Geldermans A Latino Landjonker Heemskerk
17 20 Jordi van Oosterhout Wokina Krunch De Breve Rotterdam
18 21 Rob van der Voort Chiara Ciro Z Maassluis
19 273 Joanne Dunning Robby's Z-ulisina Rupert R. (r. Subertha 56)
20 35 Francis van Vuuren Dutchman Z Dutch Capitol Bergschenhoek
21 149 Anne van Vulpen Society's Discovery Cantos Vleuten
22 213 Teun van den Broek K-class Z Kashmir Van Schuttershof Bergen
23
24 225 Sandy den Exter Toto Lux Meerkerk
25 9 Annelies Boer W Humonia M Rash R Wateringen
26 256 Gert-jan Horsmans Connay Z Cade Z
27 68 Iris van de Graaf Zarienke P. Burggraaf Etten-leur
28 236 Niels Knape Knape Hout's Diamond Quicksilber N
29 5 Tim Lander Cerenia M Quantum Berkel En Rodenrijs
30 37 Pieter Post Sessina Singulord Joter Bergschenhoek
31 32 Kim Oudshoorn Sweet Temptation Oswin Hoogmade
32 274 Kim Hoogenraat Chiara Carentino Lijnden
33 143 Bart van der Maat Zarya De La Vie Regilio Houten HC
34 98 Siebe Kramer Debette Sirocco Bleu VDL Oud Beijerland
35 259 Sander Naber Limo Larimar
36 171 James Wilson Chabot Calvino z Tull En 't Waal
37 197 Sabrina van Rijswijk Bassandra Vancouver Waddinxveen
38 22 Jill Agterberg Dulfina Dulf Van Den Bisschop Rotterdam
39 145 Richard Kapteyn Delphine Vaillant De
40 48 Dede Sneek Blu Marine Mr Blue Schiedam
41 75 Denize van der Poel Havenhoeven's Silvio Marlon H.i.ambacht
42 271 Robert de Groot Robby's Caro-Bella Ukato Bodegraven HC
43 95 Erica Dijkshoorn Cote D'or Cartano Pijnacker
44 114 Marit Kos Ribery Rilke Zuid-scharwoude
45 242 Lotte Van Den Oetelaar Danish Blue Mr. Blue Schijndel
46 245 Linn Kvernes Drusilla Wallenberg Schijndel
47 275 Annelies Boer Vietta M Orame Wateringen
48 257 Gert-jan Horsmans Bersina Verdi HC
49 64 Eva van Duin Society's Zo Special Lupicor Rijsenhout
50 67 Iris van de Graaf Arusa Concorde Etten-leur
51 235 Niels Knape Knape Hout's Casino Calvinos N
52 105 William Grollé Abel Andiamo Brielle HC
53 150 Anne van Vulpen Captain Cooper Cooper v.d. Heffinck Vleuten
54 214 Teun van den Broek Beaudessa Landlord Bergen Op Zoom
55 218 Doron Kuipers Abercrombie Niagara Mijnsheerenland
56 229 Siebe Kramer Edelmeta
57 230 Sandy den Exter Curgana Wallenberg Kamperland