Rubriek 8: Klasse D/E-M Klassiek


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Let op: Als u voor deze rubriek inschrijft, schrijft u automatisch ook in voor rubriek 18


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 8.00
Datum: 8 oktober 2011
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Peggy Looymans happy boy nn D-M Vught
2 Nina van Hedel Kantje's Rico Kantje's Ronaldo D-M Achtmaal
3 Myrle Schoones Nikita Aester El Nino D-M Eindhoven
4 Cris Tonies Joly's Ulana Priory Prickle D-M Kujh
5 Kessy van Berlo Vb Alexander Corso D-M Veghel
6 Niels Kersten Zadok Lamento Ill D-M B
7 Sophie de Bruijn Mandy Kantje's Ronaldo D-M Vught
8 Gerco Steeghs Venetie Indorado D-M Kessel
9 Rodinde Rutjens Emmickhoven's Kasia Kantje's Ronaldo Ps Dekh. D-M Asten
10 Christy Dictus Kelvin Krimh Ox D-M Achtmaal
11 Amber Elst Kyra -- D-M Achtmaal
12 Bobbi Senn Basel Solaris Justice D-M Nieuwstadt
13 Ruby de Kok Lorenso Soro Vivienne's Vision Of Freedom D-M Rosmalen
14 Vera Egelmeers Dreamland's Flame Downland Folklore D-M Mariahout
15 Nikki de Vries Banier -- D-M Helvoirt
16 Sterre Vroomans Hattrick Otis Hoppenhof's Shardon D-M Gemert
17 Pieter-jan de Visser Kilberry Bob -- D-M Woensdrecht
18 Sanne Daandels goldstar D-M Veghel
19 Lieke Vogels A T M Paddington -- D-M Oirschot
20 Melissa Niessen Dizzy Westerterper Bo-gyi D-M Beringe
21 Nadine Duijvestijn Kiek Mie Is Kalido Van Klaverborch D-M Monster
22 Jet van 't Zelfden Bonny -- D-M Heerjansdam
23 Ank v.d. Goor coco brown xx D-M Sevenum
24 Maxime Meijerink Quatro -- D-M Hapert
25 Celeste Smeets Cornflake Adidas -- D-M Beringe
26 Rowen van de Mheen Ensilla Luron D-M Hoevelaken
27 Kirsten Dirks Silver Shadow Bokkesprong Czardas D-M Helmond
28 Ludo Simons www.valiance.nl Bolero D-M Roggel
29 Joost Leesberg Lucky-luke - D-M Kujh
30 Joy Epke Orchid's Floris BERHOF'S HIGGLEDY PIGGLEDY D-M Xx
31 Levi Driessen Geotrade's Olivier De L'eguill Priory Firelicht Ii D-M Esch
32 Esmee Donkers Imogen Glantraeth Cymro'r Wy D-M Venhorst
33 Marlie van de Wetering Gilspa Charisma Chayouri D-M Heesch
34 Iris Looymans cosha D-M Rosmalen
35 Fleur van Lier Replay Karlos D-M Sevenum
36 Samantha Konings Vakwerk Chacco Brown Wielgerma's Nelson D-M Asten
37 Selina Peters Tequila Sunrise Condor D-M Montfort
38 Annyck Touw Danton Kantje's Ronaldo D-M Biddinghuizen
39 Lars Kersten palop nn D-M B
40 Terry van de Wetering Nabraska D-M De Mortel
41 Kevin Bezemer Joly's Alisha Priory Prickle D-M Oud Gastel
42 Zoé Timmermans Silke D-M Grathem
43 Sanne Thijssen Calimero Casper D-M Xx
44 Gerco Steeghs Relando Kenneth D-M Kessel
45 Julie van Janssen Elshofs Reinout Woodrow Carisbrooke D-M Hoofddorp
46 Michael van der Velden Mazurka My Jemen D-M Xx
47 Jet van 't Zelfden Fireball -- D-M Heerjansdam
48 Daan van Rooy Celvin Casper D-M Lithoijen
49 Ashley Waasdorp Karlos Van Orchid's Kanshebber D-M Berghem
50 Charlotte Kennis Hazelberg`s Freedom Fs Harry Potter D-M Heesch
51 Valerie van Nieuwenhuyzen Fair Play Onbekend D-M Steenbergen
52 Marco Marchal Wodan -- D-M X
53 Niels van Someren Spirit Manfred D-M Helden
54 Kelly Dirks Shadow -- D-M Asten
55 Pauline Bruynen Vino Vitano D-M Kessel
56 Ruby de Kok Orchid's Yakira Watershof Pretendent D-M Rosmalen
57 Ludo Simons Jumbo Design -- D-M Roggel
58 Myrle Schoones Coco Chanel Brandy Xiii D-M Eindhoven
59 Ellis Gortz Lorenzo Clovis De Goudal D-M Xx
60 Saskia Nieuwelink Carl Veni Vidi Vici Carl D-M Asten
61 Bobbi Senn Basel Jakarta nn D-M Nieuwstadt
62 alexander housen cyclon texas D-M Meeuwen
63 Sophie de Bruijn Lolliepop - D-M Vught
64 Niels Kersten Mordred Sulaatik's Fireball D-M B
65 Rowen van de Mheen Bella Donna -- D-M Hoevelaken
66 Chenna van de Spek vianey ------ D-M Heesch
67 Pieter-jan de Visser Zonnestraal Ovidius D-M Woensdrecht
68 Kiki Bergsma Wild Riddem Montecristo E-M Leunen
69 Nina van Hedel Nalano Ulano-h E-M Achtmaal