Rubriek 9: Klasse D/E-Z Klassiek


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Let op: Als u voor deze rubriek inschrijft, schrijft u automatisch ook in voor rubriek 19


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 8.00
Datum: 8 oktober 2011
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Sophie Schoonwater Addie Azmiraff D-Z Neeritter
2 Willem John van de Mheen Little Ben Clinton D-Z Hoevelaken
3 Fleur van Lier E.t. Dornick B D-Z Sevenum
4 Roell Elders Top Gun Top Douglas D-Z X
5 Teddy van de Rijt Jerry-lee Wandor Van De Mispelaere Xx
6 Iris Looymans Happy Girl -- D-Z Vught
7 Daphne Leeuwen Winddancer Axceen Camillo D-Z Arum
8 Monique Hendriks Ismir Imperial Alkareem D-Z Hapert
9 Sanne Daandels Corvette -- D-Z Veghel
10 Lars Kersten Punto -- D-Z B
11 Kelly Jochems Copain -- D-Z X
12 Zoe Timmermans Kyra Oosterveld's Marsaz Ox D-Z Grathem
13 Kim Hoogenraat Popi De La Maine Kantje's Ronaldo D-Z Lijnden
14 Rosanne Janssen Powergirl Aester El Nino D-Z Lierop
15 Ortwin Kommers Atlanta Oklund D-Z Lepelstraat
16 Laurie Touw Adje Calipso Van De Vondelhoeve D-Z Biddinghuizen
17 Lonneke Mulder My-boy Kraneveld's Kadans D-Z Sittard
18 Maud Roosendaal Sannah Valley Top Tier -- D-Z X
19 Kimberly Peter Troye Bokkesprong Casjmier D-Z Eindhoven
20 Chenna van de Spek Kinka's Girl Kenneth D-Z Heesch
21 Micky Morssinkhof Gerco nn D-Z Lichtenvoorde
22 Terry van de Wetering Kyro Kaoma D-Z De Mortel
23 Sjoerd Kommers Hegoir Emmickhoven's Diego D-Z Lepelstraat
24 Peggy Looymans Quick Star Pocorde D-Z Vught
25 Sem van de Pas Kielio Khadiboj Van Klaverborch D-Z Kessel
26 Anniek Vervoort Tongerveld's Chiko Leuns Veld's Elegant D-Z Kessel
27 Teun Vestjens Sulaatik's Classic Wayland Cranberry D-Z Sevenum
28 Julie Smolenaers Chefke Kantje's Carlando D-Z Helden
29 Christy Dictus Freedom Catano Achtmaal
30 Julie van Janssen Golden Dream KB Condor Ox A 1830 Pref. D-Z Hoofddorp
31 Melanie vd Pol Mr Baco xx D-Z Oss
32 Rodinde Rutjens Sita Justice H.r. Asten
33 alexander winters Borsalino nn D-Z Neerpelt
34 Kim Hoogenraat black jack nn D-Z Lijnden
35 Willem John van de Mheen Don Juan N.eingetragen D-Z Hoevelaken
36 Lars Kersten excellent nn D-Z B
37 Sophie Schoonwater Sky Cestanii Of Orchid D-Z Neeritter
38
39 Laura van de Ven Vicky NN E-Z Nn