Klasse M zaterdag 3 november 2018


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse M

zaterdag 3 november 2018

2-fasen


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.00
Datum: 3 november 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
T Heijligers
F Boerekamps
P van Rijssel
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Hikari Yoshizawa Cascass Casall Koningsbosch HC
2 nils vanhees atina v&v arezzo zandhoven
3 Michael Grijmans Infenity ZG I'm Special de Muze Erp
4 36 Marcel Groen Diamond in West Diamant de Revel Mierlo
5 Joris van Helmond Zambaccio Zambesi asten
6 Can Oskay G-Star - Ottersum
7 Jeffrey Schmitz Ghorla Padinus Schimmert
8 Joy Lammers Ibeau smh Quasimodo z Hamont
9 Marcel Willems Apollo Kbosch
10 Niels Bulthuis Evening Breeze - Echt
11 Thom van Dijck Active x van www.Ollans.Biz Allegro Sint oedenrode
12 Britt Snoeks Ganymedes cardento Valkenswaard
13 Line Maes Indina van de werf Cicero Poppel
14 Floor de Jongh Calvin Calato Loon op zand
15 Basile Rubio Enturano Canturano egchel
16 Katie Fletcher Grace Vingino hoogeloon HC
17 Pieter van Kemenade Fabrice Cassini II someren
18 Sidney Renders Tsjong-jonge Guidam Son en Breugel
19 Maaike Theunis Guinot Di Nocciola Vigo d'arsouilles Moerstraten
20 Or Zwiebel Esprit Carthino Z Liessel
21 Noa van der Aa Hesmee Up to date De mortel
22 Nina Van Der Sluis It's Easy It's Me Du Mesnil Culemborg HC
23 Pieter Bergmans Lessing Ludwig van Bayern Meijel
24 Hikari Yoshizawa Dinka Diarado Koningsbosch HC
25 nils vanhees Memory nn zandhoven
26 Michael Grijmans Hollywood Inshallah de muze Erp
27 83 Maja Lundgren Dancano - HC
28 Joris van Helmond Hyndla Up to Date asten
29 37 Marcel Groen Djampassi du Vlist z D’avo’s Ducarlos Mierlo HC
30 Wiljan Laarakkers Mickey Blue Eyes Emerald Ottersum
31 Wout Vlemmix Illustre D'Emma Bentley hoogeloon
32 Claudia Verburgt H Rubertha R Den Ham Blue hoogeloon
33 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II Meijel
34 Christel Custers Harley van de Boshei Quinten van 't Merelnest Baarlo
35 Arnold Boerekamps Helvetia Kadans Spartacus Asten
36 Jeroen Scheepers Ideaal Speciaal HJ Falaise de muze Rotem
37
38 Marielle Manders Daros Larino Valkenswaard
39 122 Caroline Manders Culita H Cartano Valkenswaard HC
40 123 Chayen Ramakers Fiesta HX Ustinov St
41 Lucas Coimbra Alegreto de Riverland - Mierlo HC
42 Franka van der Louw Galileo Kashmir Van Schuttershof Tull en 't Waal
43
44 Can Oskay Gatinka Carthino Z Ottersum
45 Jeffrey Schmitz Gicilette HOS D'O Schimmert
46 Joy Lammers Mc flurry Vd broekkant Numero uno Hamont
47
48 Marcel Willems Chapeau Caleandro Kbosch
49 97 Jasper Bulthuis Quiero NN Echt
50 Soraya Nijssen Fedanga Bustique Nijkerkerveen
51 79 Noy Shavit Herca van het Lindehof Amoroso van de Helle
52 6 Solvor Malmei Hojmarks Poppoff Quidam de Revel Hulten HC
53 Marielle Friesen Zenit Zirocco Blue Ommel HC
54 Thom van Dijck Com. van www.Olland.Biz Caleandro Sint oedenrode
55 Hikari Yoshizawa Quinka Quintero Koningsbosch HC
56 Pieter van Kemenade Hamilton Comme il faut someren
57 nils vanhees no limit baltic zandhoven
58 38 Marcel Groen Lennox van t Eigenlo Echo van t spieveld Mierlo
59 3 Michael Grijmans Happyness Vigo D'Arsouilles Erp HC
60 31 Joris van Helmond Haïti Cassini Il Asten HC