Klasse B zaterdag 3 november 2018


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse B

Zaterdag 3 november 2018


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 3 november 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
T T Heijligers
P van Rijssel
F Boerekamps
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Natalia Majchrowicz VDL Groep Idylle Balou du Rouet Z Hoogeloon HC
2 Jorn Emschove VDL Groep Julian Caretino Gold Hoogeloon HC
3 Dion van Groesen VDL Groep Jerome Diamant de Semilly Hoogeloon HC
4 Rob de Bruyn Oblesse van de Vondelhoeve Dieu Merci Hooge Mierde HC
5 Robbert Ehrens Cote D'or Calido I Weert HC
6 44 Fee Goldbeck Jondon NN Weert HC
7 Bart Lips Jubel ES Harley Biest-Houtakker HC
8 16 Jeroen Scheepers Olando L'arc de triomph Rotem HC
9 Marielle Friesen Bruce x Ommel HC
10 2 Martien Amendt Impact Bodinus Broekhuizenvorst HC
11 Claudia Verburgt Entabeni Elvis Ter Putte hoogeloon HC
12 Monique van Roy Impreza Vdl dallas Reusel
13 Lisanne Verdonk zaron Z zandor Z Oudenbosch HC
14 Yves Winkelmolen Caretinograaf Caretinogold Son en breugel HC
15 Harry van Dooren Concor Cor de emelion Heeze HC
16 Stella Rohlcke Iscayo Biscayo Someren HC
17 81 Eric Jr. van der Vleuten Enzo de Hus NN Someren HC
18 Elisa Brouwers Nixon Z Numero uno Mierlo
19 Chen Rich Indian - Liessel HC
20 Lucas Coimbra Gaudi nn Mierlo HC
21 Chen Rich Indian - Liessel HC
22 Marly Ceelen Laranza Warrant HELMOND
23 Amber Martens Heartbeat n Canabis Z Leende
24 Amy Eriksson Revel - Egchel HC
25 Rob de Bruyn - - Hooge Mierde HC
26 Bart Lips Jethro Colado Royal feu Biest-Houtakker HC
27 Robbert Ehrens Just a Moment Nabab de Reve Weert HC
28 42 Timon Van Leiden Everest Numero Uno HC
29 17 Jeroen Scheepers O'Brien NN Rotem HC
30 12 Basile Rubio Highway Warrant Egchel HC
31 Jort Op het Veld Zaricolle Z Zandor Z Meijel
32 Natalia Majchrowicz VDL Groep Jim Do Spiritivo Hoogeloon HC
33 Milou van Esch Gipsy Croque de Jazz Hilvarenbeek
34 Bianca Carbone Quentin Quick Orion D Siebengewald
35 Latifah Al Othman Moka Delle Schiave Stakkato Asten HC
36 Gert-Jan Willems Oililly Van De Werf Elvis Ter Putte Poppel
37 Harry van Dooren Caire vdv z Calvino Heeze HC
38 Sidney Renders Donna Bella Ultimo Son en Breugel
39
40 105 Gina van Dam Ivar Q.Breitling LS Rotterdam HC
41 Joy Lammers Jumping jewel Jilbert van ‘t ruytershof Hamont HC
42 106 Isabelle de Groot Hokus pokus van de Grenshoeve Indoctro Riel
43 Eden Farhi El Grande El Bundy Liessel HC
44 Chen Rich Jeckson Emilion Liessel HC
45 Monique van Roy hummer spartacus Reusel
46 41 Lauren Holla Smokey NN Einighausen
47 75 Vivian Driessen Hollywood Vittorio
48
49 27 Niels Knape I’m Blue Den Ham Blue Swalmen HC
50 Gerda Bolding Huggs 'n'Kisses Air Jordan Mantinge
51 Ivonne Couwenberg Geste Rosa C Numero Uno Helenaveen
52 Martien Amendt Image Zacharov Broekhuizenvorst HC
53 Yves Winkelmolen Fabulous Ustinov Son en breugel HC
54 11 Basile Rubio Here I am - Egchel HC
55 Lisanne Verdonk chabalito casalito Oudenbosch HC
56 28 Maaike Theunis TTO Efimia Unaniem Moerstraten HC
57 Natalia Majchrowicz VDL Groep Jonas Diamant de Semilly Hoogeloon HC
58 Rob de Bruyn - - Hooge Mierde HC
59 Robbert Ehrens Justin El Salvador Weert HC
60 Bart Lips Ulitha Z Univers Theod Biest-Houtakker HC
61 18 Jeroen Scheepers NN NN Rotem HC