Klasse M zondag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.00
Datum: 10 februari 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Alexander Vincentius Ireuza Numero Uno Heesch
2 Mark Jespers Ferrari Zirocco blue Prinsenbeek
3 Basile Rubio Diara Blue Diarado's Boy Nettetal
4 Joelle Hellebrekers Buema Vista Calato Einighausen
5 66 Bert-jan van de Pol Gunnigan NN
6 Mandy Jansen Eclipso S Z Elvis ter putte Breugel
7 Minttu Mannerkoski Arabella - OSPEL
8 Ingrid Broers Derania Vaillant Oud-alblas
9 181 Sarah Duggan shankley kannan Erp
10 Lotte van den Broek glyn Casall Lierop
11 Lucas Coimbra Hero Eldorado vd Zeshoek Mierlo HC
12 Gijs van de Mortel Isa xxxxxxxxxxx Egchel
13 Sindre Ratvik SR Californian boy Verdi Våler HC
14 Kimberly Loos Izzytimes VDP Corland Beek en Donk
15 Larissa Bijl It's be gentle Donder Deurne
16 Babette Kuijpers Havanna Cantos Oirlo
17 Rosanne Janssen High Jumper V. Ukato Lierop
18 Senne Leys Dermie Tolan R Turnhout
19 Moniek Wouters Sorana's Gorana Spartacus Hulsel
20 Jessy Looymans Carrera Z Calvino Vught
21 Jos van Heijst Dingly Celano Son en Breugel
22 Marion Merks High Fly Chacco Blue Sint oedenrode
23 Linn Kvernes Dastann des Meullieres Quick Star Schijndel
24 Frank Maas Bonaire Tenerife Vdl Meijel
25 Alexander Vincentius Iniesta V Eldorado vd Zeshoek Heesch
26 158 Jan Janssen Hally Berry nn Merselo
27 203 Riwan Soullard Guedez Carat Cassini l
28 Niels de Louw Impala Rascin Boekel
29 Carina Tringolo Hikarno du Perron J- Dream Boy Dubperreon milheeze
30 Juus Bankers Svea La Douche Z Spartacus Deurne
31 Manuel de Vasconcelos E sousa delta lady Dutch capitol OSPEL
32 208 Simone Verbakel Flinstone Z For Muppy W Schijndel
33 207 Gelda Nebel Nebel Gamba van de vrunte Ttttt Milheeze
34 Nicole Caris Inoletta nn Maria Hoop
35 205 Rebecca Kaarem Giberolita C-Ingmar Eindhoven
36 54 Christina A Høvding Harley chaplin Harley vdl Schijndel HC
37 39 James Paterson Spiros Z Spartacus Handel HC
38 Joelle Hellebrekers Quanta Costa Corland Einighausen HC
39 67 Bert-jan van de Pol Calgary Concorde
40 Mandy Jansen Icarla Breitling Breugel
41 Minttu Mannerkoski Gouveneur Conthargus OSPEL
42 Marieke de Bart Quality Quasimodo Z sHeer Abtskerke
43 Lotte van den Broek Empire Vigaro Lierop
44 53 Puck Zweegers Calando Indorado Leende HC
45 Gijs van de Mortel Dacota du Buisson Z Dutch capitol Z Egchel
46 Sindre Ratvik SR Dream Kanyu Kannan Våler HC
47 Kimberly Loos Minerva AEG president Beek en Donk
48 Larissa Bijl Inanda Ticallux Verte Deurne
49 Alexander Vincentius Impossible Zirocco Blue Heesch