Klasse L zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 9 februari 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Natalia Majchrowicz VDL Groep Iron Z Charisma Z Hoogeloon
2 Leon Hegge Variant vagrant Sterksel
3 Mirjan Horyon Irish Wiskey Andiamo Meijel
4 25 Lisanne Verdonk Zandor Z NN
5 Sarah Duggan Elton john Quasimodo Z Erp
6 Belle van Breugel Jupiter JK Untouched Schijndel
7 Vera Klaassen Hummer c Numero uno Stevensbeek
8 Ronan Guckian Hedwina de Villee ... Lommel HC
9 Joy Lammers Jumping jewel Jilbert van ‘t ruytershof Hamont
10 Suzan van Gastel Hotshot Inshallah de Muze Nijnsel
11 Pieter-jan de Visser irocco blue zirocco blue woensdrecht
12 Thessa Rongen Amelusina Colman Reek
13 Manuel de Vasconcelos E sousa delta lady Dutch capitol OSPEL
14 3 Bas Theeuwes Dopharma's Omagic Kafka vd Heffinck Owmiddelbeers
15 Niels Bulthuis Alfie Canturo Echt
16 Minttu Mannerkoski Arabella - OSPEL
17 Katie Fletcher Infinity Conradin hoogeloon
18 Jade van Hunnik Lacidos Lavall II Veenendaal
19 Robin Bardoel Jumping Star Startrek mariahout
20 Renske Kroeze Iron Man nn Prinsenbeek
21 Jorn Emschove VDL Groep Julian Caretino Gold Hoogeloon
22 Tara van der Leegte Calipso Vainqueur Waalre
23 Rob de Bruyn - - Hooge Mierde HC
24 Suze van Horrik Hailey Numero Uno Heythuysen
25 Iago Fratti Ilinn Van Gogh Maasbree
26 Huub Janssen Elen III Cantos castenray
27 Iago Fratti Ilinn Van Gogh Maasbree HC
28 Natalia Majchrowicz VDL Groep Jim Do Spiritivo Hoogeloon
29 Kim Sturme Giovanta Numero Uno Bakel
30 5 Mirjan Horyon Icadello Cascadello Meijel
31 26 Lisanne Verdonk Cis vd Tojopehoeve Cidane
32 Sarah Duggan Impress Namelus r Erp
33 Belle van Breugel Joan Jet JK SR Untouched Schijndel
34 Micky v.d. Oetelaar Jorette Starpower Veghel
35 Pieter Bergmans Halla B Cannabis Z Meijel
36 Sindre Ratvik Nola Love Glasgow vh merelsnest Våler HC
37 Elke Slaats Aron Arizona Asten
38 Lucas Coimbra Nobility des Oregons President Mierlo
39 Suzanne Bens Gerona Numero uno Escharen
40 Patrick Alkema Dashwood Diamant Weert
41 Imke Gradussen Hommage tangelo van de zuuthoeve Echt
42 Anna Geldermans Easy top de courcel Type top du monteil Heemskerk
43 Claudia Verburgt Pacini Pacino hoogeloon
44 Malin de Vries Color me Cream Z Cream on Top Z Leende
45 Ronan Guckian HVL Symphony ... Lommel HC
46 Joy Lammers Ocolino Vd grote haart Dieu merci van t&l Hamont
47 Suzan van Gastel Humphry Thunder vd Zuuthoeve Nijnsel
48 Pieter-jan de Visser Orian de Kalvarie Hakon de Kalvarie woensdrecht
49 Thessa Rongen H- Sodermie Eldorado van de Zeshoek Reek
50 20 Manuel de Vasconcelos E sousa - - Ospel HC
51 4 Bas Theeuwes Dopharma’s Nitro Action Breaker Owmiddelbeers
52 Niels Bulthuis Alpina Quidam Revel Echt
53 Steffie Verboven Otis van de Neerheide Z Omar GEEL
54 Manon Eijgel Chapeau Du Cache Pot Z Calgary Du Seigneur Lille
55 Steffie Verboven Otis van de Neerheide Z Omar GEEL HC
56 9 Glenda Nebel Gamba van de Vrunte NN HC
57 35 Carlijn Sturme Inadja Celano Bakel HC
58 34 Kim Sturme Iron Lady Nabab de Reve Bakel HC
59 33 Minttu Mannerkoski Gouveneur Conthargus Ospel HC
60 Sidney Renders Donna Bella Ultimo Son en Breugel
61 32 Katie Fletcher Bridgetown Z Big Star Junior Hoogeloon HC
62
63 30 Micky v.d. Oetelaar Heavens Fire Spartacus Veghel
64 171 Natalia Majchrowicz VDL Groep Idylle Balou du Rouet Z Hoogeloon
65 Mirjan Horyon Heart te Beat Action Breaker Meijel
66 27 Lisanne Verdonk chabalito casalito
67 Sarah Duggan Je t’aime Dakar vdl Erp
68 Belle van Breugel Harine Untouched Schijndel