Klasse B zondag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 31 maart 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Ruben Mulders Balou's Jumper Balou du rouet Reppel-Bocholt
2 Isabel Geers Obelix van ‘t Laar Thunder v/d Zuuthoeve Breugel
3 Bo op den Drink Jeleonald van de Eijkhof Calvaro Z Meijel
4 Iris Looymans Lamborghini Z Levisto Z Vught
5 johnny stevens carlton caretino bocholt
6 Rob van Bussel Oscar elvis Q elvis ter putte asten heusden
7 Jeanne Heijligers Jerome Berlin Asten
8 Romy Hertogs Zaragoza Flemmingh Son en Breugel
9 Dennis van der Heijden Jay Jay Caretino Gold Asten
10 Rosanne Janssen Janeiro VHL Connor Lierop
11 Claudia Kos Indrasina Indorado Zuid-Scharwoude
12 Femke Vos Divino Numero Uno Mierlo
13 Leen Cox Jasmine Nonstop Hamont-Achel
14 Salvador Ferreira Nintendo Numero Uno Evertsoord
15 Piet van Bragt Handsome Warrant Beek en donk
16 Juul Michels Herona NN Merselo
17 Dorien Leynen Mysterie v/d Heuvel Nabab de Reve Overpelt
18 Britt Paesen Caliber Z Concordance Overpelt
19 Rosita Timmermans Uroki Iroko Sevenum
20 Petra van Dijck J-Takilly-D Harley VDL Venray
21 Indy van den Crommenacker Gucci Canturano Helmond
22 Asaf Abudi Jakarta Arrezo VDL Neer
23 110 Arnold Boerekamps Joep C NN Asten
24 Ruben Mulders Calixte Quintus Reppel-Bocholt
25 Tom van Schipstal Hilton S Inshallah de Muze Sint Hubert
26 Johan van Schipstal Jaman Chaman Sint Hubert
27 Naomi Muller Hurillo Chello 3 vdl barendrecht
28 Marly Ceelen Laranza Warrant HELMOND
29 Gert-Jan Willems Oililly Van De Werf Elvis Ter Putte Poppel
30 Monique Hendriks Blaze van de Tichelry Z Balou du Rouet Casteren
31 62 Gert-Jan Willems Oililly Van De Werf Elvis Ter Putte Poppel HC
32 Thiago Ribas da Costa Itchcock de dames Marius Claudius Ysselsteyn
33 Tabea Habermann Elia Whitaker Schinveld
34 Lisanne van de Pasch King Vigaro Helmond
35 Manuel de Vasconcelos E sousa hucko quality time OSPEL
36 Elsi Elina Ikkala fenke xxxx OSPEL
37 Amanda Emilia Palsbo Indy Baltic vdl OSPEL
38 Fleur Winkelmolen Blondie Nabab de Reve Grashoek
39 john gunvar knutsen Fluttershy X Asten
40 Sterre Vroomans Jawbreaker Harley Gemert
41 Antje Van Gastel Holocia Whistler Someren
42 Wilma Hellstrom Contest Z Capriano Heeze
43 Ciaran Dreeling DSH Monty Monte Cain Heeze
44 Linda Peeters Gen'tleman Ukato Beringe
45 Rosanne Janssen Garieska V Ukato Lierop
46 Isabel Geers Fleur Donja Vleut Breugel
47 Bo op den Drink Herusa S Tornesch Meijel
48 205 johnny stevens Danone nn Bocholt HC
49 206 Petra van Dijck Jamora Quasimodo van de Molendreef Venray
50 Rob van Bussel jolli jumper flyingdream asten heusden
51 Ruben Mulders Iriosa Douglas Reppel-Bocholt
52 Angelique Dohms Ippo Pippo Eldorado vd Zeshoek Beesel HC
53 priscilla hartman All star Andiamo venlo HC
54 48 Hirotaka Kameda Hary's design Dutch design Uden HC
55 Simone Verbakel White Socks nn schijndel HC
56 Tycho van der Heijden Anastasia Aristo Helmond