Klasse B zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 30 maart 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 krasimir dimitrov Jamble Gamble xx Heythuysen
2 Thiago Ribas da Costa Itchcock de dames Marius Claudius Ysselsteyn
3 Chen Rich josinaa van de peelvenhoeve emillion vdl Liessel
4 Rob Heyligers Justinov HX Bustique Asten
5
6 John Steeghs Jambalaya Douglas Meterik
7 Marten Gunnarsson J'embassy Embassy II sevenum
8 Elisabeth Aspen Jules-Marie Entertainer Evertsoord
9 Martien Amendt Candilla Z Candillo Junior Broekhuizenvorst
10 Ellen Hansen calvin -Calvados Goirle
11 Ruben Romp Orlano - Goirle
12 William van der Donk nn nn Vorstenbosch HC
13 Yves Winkelmolen Hilton Untouched Son en breugel
14 Ronja Dallner Coco Flanel Tangelo vd Zuuthoeve Nijnsel
15 80 Jowy v.d. Oetelaar Illusion NN
16 Mirjan Horyon Jenever Andiamo Meijel
17 Stephanie Jennen Joie de vivre Cardento Balen
18 Johan Bergs Jarinja NN Vierlingsbeek
19 Jan Conijn Jambo Tornesch Stevensbeek
20 105 Pascalle van Boxtel Auburn Sid II Unknown Vlijmen
21 Stefanie Minkels Jasira S Don Diablo HX Valkenswaard
22 Bart Loop Flying dutchman Gentleman Neeritter
23 Raf Willemse Nacho Nabab de reve Ravels
24 Esmay van Griensven Loid Lordanos Nuenen
25 Jari van de Biggelaar Soraya DDH Lord sandro DDH Geffen
26 Claudia Kos Indrasina Indorado Zuid-Scharwoude
27
28 Patrick Boeren Pialotta El toreo de muze Schijndel
29 Ivonne Couwenberg Geste Rosa C Numero Uno Helenaveen
30 Rob Heyligers Jacmel Fibonacci Asten
31 Donna van der aa Clonterm Miss Calvaro Calvaro Van De Rechri den bosch
32 Bo Van Belkum Faye Carthago Z Helmond
33 Kristine Seierstad Orige Vd mereyt - Sevenum
34 Bibi Auerbach Aukai nn Handel
35 Suzan van Gastel Incognito Balou du Rouet Nijnsel
36 krasimir dimitrov Ambler Gambler Z Alano Heythuysen
37 Thiago Ribas da Costa Hermaine de Vinck Baltik Sitte Ysselsteyn
38 Chen Rich jackson van de peelvenhoeve emillion vdl Liessel
39 Stephanie Jennen Zibaloubet Zirocco Blue Balen
40 John Steeghs Select du Toultia Z Sandro boy Meterik
41 Julia Geers Ieke Arezzo VDL Breugel
42 107 Marc Beckers J.J. Letho Kannan Roggel
43 Sophie Claassen Jasper Verdi Uden
44 Luuk Verberk Cho Oyu Z Comilfo Plus Z Oploo
45 Rens Verberk Colman Z Chaman Oploo
46 Romy Diks Jelianne Cannabis Z Vorstenbosch
47 Iago Fratti Magnificent Mr Blue Maasbree HC
48 Naomi Muller Hurillo Chello 3 vdl barendrecht
49 Brayden Aarts Enzo - Someren
50 Tessa Meurs Ishtar Cicero Best
51 Rob Heyligers Jalisco HX El Primero Asten
52 Martien Amendt Impact Bodinus Broekhuizenvorst
53 Ellen Hansen junction -Carambole Goirle
54 Ruben Romp Jaguar Fighter Go Andiamo Goirle
55 William van der Donk nn nn Vorstenbosch HC
56 Yves Winkelmolen Cabinet noir Mylord carthago Son en breugel
57 Ronja Dallner Betty Balou du Rouet Nijnsel
58 81 Jowy v.d. Oetelaar Jorette Starpower
59 Mirjan Horyon Jintonic Andiamo Meijel
60 31 Davy Gielis Nalibero NN
61 Johan Bergs Just first verdi first verdi Vierlingsbeek
62 Jan Conijn Jewel of jilbert jilbert van het ruitershof Stevensbeek
63 Sjors van Oorschot Ircona Cyrkon berghem HC
64 Quinty van Doorn Nabab Nabab de Reve Venlo
65 71 Cathelijne van Aar Foctmyrouge J.P.P Vigo D'arsouilles HC
66 22 Isa Adams Way of life Veldhoven HC
67 Sanne Bressers Clementine Carrico helmond HC
68 106 Pascalle van Boxtel BP Mandela Plot Blue Vlijmen
69 krasimir dimitrov Tyson's Lady Lux Z Tyson Heythuysen
70 Thiago Ribas da Costa Divine Andalouse Catoki Ysselsteyn
71 Chen Rich Gido Guidam shon Liessel
72 Stephanie Jennen Ohlala Numero uno Balen
73 21 John Steeghs Julius Sjaloma Numero uno Meterik HC