Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.00
Datum: 17 februari 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Marwin van den Nieuwenhuijzen Indira-Retta Plot blue Sint oedenrode
2
3 Tristan Marchal darjeeling vaillant SOMEREN
4 Lisanne van de Pasch Chianti Argentinus Helmond
5 Dieter Vermeiren Quannina I R Z Quannan R Sint-Lenaarts
6 39 Beau Schuttelaar Falou Arthos R Tegelen
7 Lizzy van der Vorst High five Clinton Geldrop
8 Paul Donkers Icegirl Iceman de Muze Moergestrel
9 Alfredo Kim Chunnigan III nn Neerpelt
10 31 Jillian Terceira Mia -
11 16 Marcel Groen Nastas Commander Mierlo HC
12 13 Ellen Hansen lukaku vd bisschop plot blue Goirle
13 Minttu Mannerkoski Gouveneur Conthargus OSPEL
14 Sanne van Gendt Lincom's Illusion Arezzo vdl Nuenen
15 Thom van Dijck Com. van www.Olland.Biz Caleandro Sint oedenrode
16 Cheyenne van Gog El Salvador Ticallux Verte Deurne
17 Lieselot Boons Cicarlos Tangelo van de Zuuthoeve Nijlen
18 Alexander Vincentius Iniesta V Eldorado vd Zeshoek Heesch
19 Moniek Wouters Sorana's Gorana Spartacus Hulsel
20 Jur van Kimmenade Bizet Verdi Weert
21 55 Karianne Samal Airline nvt Paradis HC
22 Gaby van der Bruggen New Star Dublin van Overis Z Vught
23 Gert-Jan Willems Nosdo Van De Werf Hosdo Ravels
24 Line Maes Neely Van De Werf Elvis ter Putte Ravels
25 Marwin van den Nieuwenhuijzen Ikigai Elvis ter putte Sint oedenrode
26 Mandy Jansen Icarla Breitling Breugel
27 Ozgur Ozkan Lady Lover Leasure Z Helmond
28 Lisanne van de Pasch Hunter Dakar VDL Helmond
29 Dieter Vermeiren Piepke 111 Z Plot Blue Sint-Lenaarts
30 Simone Verbakel Flinstone Z For Muppy W schijndel
31 Rosanne Janssen High Jumper V. Ukato Lierop
32 Esther Wijlaars Hatsikidee K Z Harmony Geldrop
33 Rianne Heerebeek Fabulous Spartacus Oostelbeers
34 46 Marcel Groen Heavenly especial Numero uno Mierlo
35 Bert-jan van de Pol Gunnigan NN Neerpelt
36 Michelle Arts Zovenge Revenge W Brunssum
37 Willemijn de Mooy FBI Londontimes Rotterdam
38 34 Riwan Soullard Guedez Carat Cassini l
39 37 Frie Klerks Herma Ukato
40 Sam Versteijnen Higgins Emerald Berkel-Enschot
41 Huub Janssen Elen III Cantos castenray
42 Sander Vermeiren Vanilla Valentino Sint-Lenaarts
43 Alfredo Kim Bellissima - Neerpelt
44 32 Jillian Terceira Chakola Chaka D
45 Minttu Mannerkoski Arabella - OSPEL
46 Sanne van Gendt Lincom's Ivory CL Cardento Nuenen
47 Thom van Dijck ADSL van www.Olland.biz Allegro Sint oedenrode
48 Cheyenne van Gog HE'S THE MAN Gentleman Deurne
49 Lieselot Boons Borlando Orlando Nijlen
50 Alexander Vincentius Impossible Zirocco blue Heesch
51 21 Beau Schuttelaar Fuji Ustinov Tegelen HC
52 Katinka van Nieuwenhuyzen Gigolo Figo de Muze (Golden Hawk) Steenbergen HC
53 Jeanne Heijligers Izadora Cador Asten
54 Marwin van den Nieuwenhuijzen Escabeche Emerald van t Ruytershof Sint oedenrode
55 Mandy Jansen Eclipso S Z Elvis ter putten Breugel
56 Ozgur Ozkan Wishe’s Crown Wish Helmond
57 Tristan Marchal Nano di Magico Elvis ter Putte SOMEREN
58 Lisanne van de Pasch Harry Harmonie Helmond
59 Dieter Vermeiren deja vu van de neerheide Quannan R Sint-Lenaarts HC