Klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 17 februari 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Isa Adams Way of life Veldhoven
2 Sandra Klaessen Lipton landino Neer
3 Marwin van den Nieuwenhuijzen Abaya Asca Z Sint oedenrode
4 Maartje van der Velden Jaguar Sa Marius Wintelre
5 Bo op den Drink Jeleonald van de Eijkhof Calvaro Z Meijel
6 Britt Schuttelaar Till i'll be there tyson tegelen
7 3 Marielle Friesen Electra NN
8 Rosanne Janssen Janeiro VHL Connor Lierop
9 Ellen Hansen cool friend - Goirle
10 Basile Rubio Chalito Chacco Blue Nettetal
11 Paul Donkers Nintendo Nintender Moergestrel HC
12 Isabel Geers Fleur Donja Vleut Breugel
13 Alice-Marina Reulen candice Empire.B Sint odilienberg
14 28 Monique Hendriks E- Woodstock Emerald
15 Nicole Dubois Future Vleut Eindhoven
16 Sterre Vroomans Jawbreaker Harley gemert
17 Nicole Dubois Future Vleut Eindhoven HC
18 43 Dieter Vermeiren Etoile van de neerheide Z Emerald van 't ruytershof Sint-lenaarts HC
19 Judith Schippers Abke Abke Best
20 Elke Geraedts Utopia Z Ustinov Baexem
21 Dana Gosen Oxana AEG Indoctro Geldrop
22 Gert-Jan Willems Oililly Van De Werf Elvis Ter Putte Ravels
23 Sanne Schuttelaar Koka d'Almy Onbekend tegelen HC
24 Beau Schuttelaar I'm here Carambole tegelen
25 Isa Adams Simba nn Veldhoven
26 Sandra Klaessen Ilse namelus r Neer
27 Marwin van den Nieuwenhuijzen Her Touch Untouched Sint oedenrode
28 Kim Van Mullekom Champion Dancer Water Dance Grashoek
29 Luuk Driessen Hiominka Numero Uno Helden
30 42 Anoeska van Osch Alibaba Oklund
31 Daan Adams China. Non stop Veldhoven
32 Lisanne van de Pasch La Tinka Levisto Helmond
33 7 priscilla Hartman Allstar Andiamo Venlo
34 Esther Roeven Jelectra Toulon Maasbree
35 Rebecca Lindberg Klaartje Z Kannan Aarle-Rixtel
36 Marie-Luise Honig Carolus Cador Goch
37 5 Rebecca Lindberg Klaartje Z Kannan Aarle-rixtel HC
38 1 Guido Van de Weijer Joris Luxels
39 Judith Spanjers Ibbe S Zirocco Bleu Schaijk
40 Tessa Meurs Ishtar Cicero Best
41 Jeanne Heijligers I Fluttershy Indoktro vh Kattenheye Asten HC
42 Amber Martens Heartbeat n Canabis Z Leende
43 6 Jeanne Heijligers I Fluttershy Indoktro vh Kattenheye Asten HC
44 Bo op den Drink Herusa S Tornesch Meijel
45 Britt Schuttelaar Oatfield Rosie Banks Timber tegelen HC
46 45 Bo op den Drink Herusa S Tornesch Meijel HC
47
48 Rosanne Janssen Garieska V Ukato Lierop
49 Leon Hegge It's me HDH Cream on Top Sterksel
50 Jet van Beek Javivi TAUBER VAN HET KAPELHOF Bergeijk
51 Dieter Vermeiren Balero van scherpen donder z Balou du rouet Sint-Lenaarts HC
52 8 Simone Verbakel White Socks nn Schijndel HC
53 Max Toebosch Havanna Zirocco Blue VDL Dilsen-Stokkem HC
54 9 Ellen Hansen fanimata - Goirle HC
55 10 Basile Rubio Dialou Blue Diarado's Boy Nettetal HC
56 Isa Adams Double Dees Quintender Veldhoven
57 Sandra Klaessen Indelien Zirroco Bleu Neer
58 12 Marwin van den Nieuwenhuijzen Imora Emerald Sint Oedenrode HC