Klasse M zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.00
Datum: 8 december 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Rob Tijskens Memphis van de Winterbeek Nonstop Bocholt
2 Jarno van Erp Imposant NN Oss.
3 Nadine Van den Berg Hubert K Zirocco Blue VDL Zeeland
4 95 Leon Hegge I am nn Heeze HC
5 Mans Thijssen Giominka nn Sevenum
6 Joris van Helmond Zambaccio Zambesi Asten
7 Rob van Bussel Ilyon ES asten heusden
8 158 Bert-jan van de Pol Dubay Diamant d simily Neerpelt
9 40 Marcel van Driel Idextro Dexter R Heeswijk
10 Jorn Emschove VDL Groep Imago Kannan Hoogeloon
11 73 Robert Puck Baghira Zidane IV
12 Maja Lundgren Dancano - Asten
13 Claudia Verburgt H Rubertha R Den Ham Blue hoogeloon
14 Katie Fletcher Bridgetown Z Big Star Junior hoogeloon
15 Solveig Keskula Hillary Caleandro HEESWIJK DINTHER
16 Geertje van Aarle Diamond Lady Ustinov Heeswijk dinther
17 Paul Janssen Heylo Numero Uno Well
18 Jan Maly Eas Jay R Mermus R Maasbree
19 Bart Lips Ice - Biest-Houtakker
20 Joost Martens Kaisa molokaj Nn Sevenum
21 Mel Thijssen Cabarnet - Sevenum
22 7 Erwin Bos Don't Ask Quasimodo Z
23 163 Constanca de Almeida Fernandes Frans Ustinov Gilze
24 Bianca Schoenmakers Kinley Elvis ter Putte Geldrop
25 Michelle Arts Zovenge Revenge W Brunssum
26 Martien Amendt Cancarina Z Cancara Z Broekhuizenvorst
27 Dorien Stevens Bellevie Deg Z Balou Hamont
28 Harry van Dooren gippit v nn Heeze
29 Frank van Helmond Huerby Namelus 0mmel
30 Jarno van Erp Lf Only Zirocco Blue VDL Oss.
31 Nadine Van den Berg Vittorio Nn Zeeland
32 Mans Thijssen Happy - Sevenum
33 Joris van Helmond Hyndla Up to Date Asten
34 Rob van Bussel Giovannie namelus asten heusden
35 104 Bert-jan van de Pol Ginette Nonstop Neerpelt
36 Herma Sikking Harvey Breitling berlicum
37 Gijs van de Mortel Dacota du Buisson Z Dutch capitol Z Egchel
38 4 Liv Huijbregts Enzovoort Anthem DewDrop
39 Stef Vanaert Evertina Verdi Schijf
40 Ricardo Hartman Grand Tari Cardento Venlo
41 Natalia Majchrowicz VDL Groep Indira Numero Uno Hoogeloon
42 Jorn Emschove VDL Groep Ietoma Cardento Hoogeloon
43 74 Robert Puck Innovation NN
44 Solveig Keskula Giant Londontimes HEESWIJK DINTHER
45 Jan Maly Illinois Spartacus Maasbree
46 Bart Lips I Am Codex Codex One Biest-Houtakker
47 Joost Martens Zeppe de sabette z Zander z Sevenum
48 Mel Thijssen Haisjo - Sevenum
49 8 Erwin Bos Gotham Nabab de reve
50 Rob Tijskens Sophie Z Chellano Z Bocholt
51 Constanca de Almeida Fernandes Hetina c Nabab Gilze
52 Bianca Schoenmakers Farah van Pottelberg Toulon Geldrop
53 49 Katie Fletcher Grace Vingino Hoogeloon HC
54 164 Rebecca Lindberg Hannibal Rascin Aarle-rixtel
55 45 Jarno van Erp Gringo Go NN Oss. HC
56 Nadine Van den Berg Gomez Zidane Zeeland
57 Mans Thijssen White Socks Cantos Sevenum
58 48 Joris van Helmond Hakuna Matata Crespo Asten HC
59 Rob van Bussel FEE casall asten heusden
60 Bert-jan van de Pol Boss Phin phin Neerpelt HC