Klasse L zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 8 december 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Renee de Weert Horafina For fashion Sevenum
2 Leon Hegge Its Me Numero Uno heeze
3 Martien Amendt Image Zacharov Broekhuizenvorst
4 Jarno van Erp Grace Al Capone Oss.
5 31 Nadine Van den Berg Vittorio Nn Zeeland HC
6 Jersey Kuijpers JKH Comanche NN Helmond
7 Paul Janssen Izzy-Joy Numero Uno Well
8 51 Jan Maly Illinois Spartacus Maasbree HC
9 96 Mirjan Horyon Irish Wiskey Andiamo Meijel
10 63 Bo van den Eijnden Zatero Z Zapatero Vdl Neerkant
11 Alfredo Kim Bellissima - Neerpelt
12 71 Robert Puck Innovation NN HC
13 Natalia Majchrowicz VDL Groep Idylle Balou du Rouet Z Hoogeloon
14 Huub Janssen Iléne Charisma venray
15 Rob van Bussel Noriando R NN asten heusden
16 Anouk Geunis Jelena G Zirroco blue VDL Bocholt
17 Dorien Stevens Noblesse Falco Hamont
18 Marcel van Driel Good Luck C-Ingmar HEESWIJK DINTHER
19 Tara van der Leegte Calipso Vainqueur Waalre
20 103 Simone Verbakel Flinstone Z For Muppy W Schijndel
21 Bart Lips Jubel ES Harley Biest-Houtakker
22 Sofie van den Broek Candlelight Z Caretano Z Ospel
23 Lisanne Verdonk Bollenhoeve`s Infinty nn Oudenbosch
24 Denise De Jongh Ebelina Whitesnake Asten
25 Reggy Hoffmann Cassina LH Z Cassini II Helmond
26 Manuel Albano Candet 0 Someren
27 Constanca de Almeida Fernandes Isarina NN Gilze
28 Leon Hegge Cameleon HDH Cream on Top heeze
29 Martien Amendt Iridiumbridge Dexter R Broekhuizenvorst
30 Jarno van Erp Figaro - Oss.
31 32 Nadine Van den Berg Gomez Zidane Zeeland HC
32 Paul Janssen H. Amelusina Rubert R Well
33 Jan Maly Excalibur SR Z Elvis Ter Putte Maasbree
34 Danny Braat Eindhoven cicero z van paemel Son en breugel
35 Gijs van de Mortel Isa xxxxxxxxxxx Egchel
36 Silke Marien Feelwit Ogano Sitte Mol
37 Hanneke Kuijs Infinity Dianto Uden
38 25 Silke Marien Feelwit Ogano Sitte Mol HC
39 Alfredo Kim Chunnigan III nn Neerpelt
40 Natalia Majchrowicz VDL Groep Jim Do Spiritivo Hoogeloon
41 Huub Janssen Elen III Cantos venray
42 Rob van Bussel Equana Cordy Z NN asten heusden
43 Anouk Geunis Geliana Spartacus Bocholt
44 Dorien Stevens Happiness Coleandro Hamont
45 40 Marcel van Driel Idextro Dexter R Heeswijk
46 39 Jorn Emschove VDL Groep Imago Kannan Hoogeloon HC
47 72 Robert Puck Baghira Zidane IV HC
48 38 Maja Lundgren Dancano - Asten HC
49 37 Claudia Verburgt H Rubertha R Den Ham Blue Hoogeloon HC
50 36 Katie Fletcher Bridgetown Z Big Star Junior Hoogeloon HC
51 35 Solveig Keskula Hillary Caleandro Heeswijk Dinther HC
52 26 Geertje van Aarle Diamond Lady Ustinov Heeswijk HC
53 Leon Hegge I am nn heeze
54 3 Martien Amendt Isis Noordenhoek Numero Uno Broekhuizenvorst
55 33 Jarno van Erp Imposant NN Oss. HC
56 30 Nadine Van den Berg Hubert K Zirocco Blue VDL Zeeland HC
57 29 Paul Janssen Heylo Numero Uno Well HC
58 28 Jan Maly Eas Jay R Mermus R Maasbree HC