Klasse Z (zaterdag 2)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Deze rubriek wordt verreden als klassiek met barrage. Het betreft een selectiewedstrijd voor kring Limburg Noord.
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 4 januari 2014
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 549 Janza Lenassi Caprilli Camus Venhorst
2 615 Verne Janssen Auwsome Merselo
3 636 Rob van Bussel Cash Vigo D'arsouilles Asten-heusden
4 169 James Paterson NN nn Swolgen
5 27 Paul Janssen Chanson Corland Well
6 166 Jelmer Hoekstra Nn Nn Swolgen
7 162 Aniek Poels NN nn Swolgen
8 203 Manon Hees Ceesje Cade Z Echt
9 252 Freek Vestjens Basha Cartano Sevenum,
10 305 Fried van Stiphout Uroki Iroko Hegelsom
11 754 Sanne Thijssen Arjolijn Colino Baarlo
12 368 Kotayba Aldugri United Dreams Burggraaf Sevenum
13 264 Teun Vestjens Babblou Cartano Sevenum
14 385 Malin Parmler Quita Quite Easy Meerlo
15 412 Jan Berben Belana Verdi Meijel
16 113 Miranda Esser NN nn Swolgen
17 114 Anne - Marie Poels Chanel Calvaro Z Swolgen
18 116 Ruud Vermeulen Cheeta Larino Swolgen
19 637 Rob van Bussel Cuba Massimo Asten-heusden
20 616 Verne Janssen Capriool Merselo
21 531 Kristian Houwen Cylidi HS Contendro Wanssum
22 168 James Paterson NN nn Swolgen
23 149 Silje Haug Anique Lupicor Lottum
24 164 Jelmer Hoekstra Nn Nn Swolgen
25 161 Aniek Poels NN nn Swolgen
26 219 gijs van de mortel Corot du buisson Z calvaro Z Egchel
27 251 Freek Vestjens Beyonce Quasimodo Z Sevenum,
28 343 Martien Amendt Brunette -- Broekhuizenvorst
29 36 Paul Janssen Sambia Germus R Well
30 532 Kristian Houwen Cupido V Numero Uno Wanssum
31 204 Manon Hees Utrilly Z Utrillo Z Echt
32 19 Petra van Dijck Bon A'parte Canezaro Venray
33 359 Monique van den Broek NN NN Sevenum
34 360 Patrick Lemmen NN NN Sevenum
35 413 Jan Berben Berruby Namelus R Meijel
36 638 Rob van Bussel Clinto Z Clinton Asten-heusden
37 617 Verne Janssen Zaa Zoe Merselo
38 230 Henk van den Goor Caloukie Carolus II Sevenum
39 306 Lieke van Stiphout The Only One Muccioli Hegelsom
40 414 Jan Berben Chilli B Berlin Meijel
41 386 Malin Parmler Amorka Canezaro Meerlo
42 369 Kotayba Aldugri Chelsea Nabab de reve Sevenum
43 304 Fried van Stiphout Vladimir Larduc Hegelsom
44 266 Teun Vestjens Wayne Karandasj Sevenum
45 250 Freek Vestjens Blackburn Casco Sevenum,
46 246 Teddy van de Rijt Vona Cantos Bakel
47 120 Anne - Marie Poels NN NN Swolgen
48 122 Miranda Esser Gyracantha nn Swolgen
49 123 Ruud Vermeulen Chersi Van Gogh Swolgen
50 205 Manon Hees Chief Verdi Echt
51 167 James Paterson NN nn Swolgen
52 163 Jelmer Hoekstra Nn Nn Swolgen
53 41 Paul Janssen Laudani Laureatus Well
54 160 Aniek Poels NN nn Swolgen