Klasse L (zaterdag 3)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Deze rubriek wordt verreden als klassiek met barrage. Het betreft een selectiewedstrijd voor kring Limburg Noord.
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 4 januari 2014
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 693 Cynthia den Bak Bernadine Landlord
2 697 Peter van Stiphout Chihua Z Caridor
3 198 Kim Muijsers Cavalia Indorado Oirlo
4 147 Jelmer Hoekstra Nn Nn Swolgen
5 99 Miranda Esser NN nn Swolgen
6 326 Fleur van Lier Don Juan Kashmir van Schuttershof Sevenum
7 383 Malin Parmler Uruiel Ustinov Meerlo
8 338 Martien Amendt Chateau Cavalier Broekhuizenvorst
9 279 Ge Derks Taladina Indoctro Meterik
10 225 Maud Schouwenberg Dolce Vita Wz Douglas Swalmen
11 301 Fried van Stiphout Bodermus Odermus Hegelsom
12 320 Luuk van den Kerkhof Candide Voltaire Kessel
13 319 Emma Johansson Annemacminka Kojak Kessel
14 384 Malin Parmler Bl?f Hdh Ultime Espoir Meerlo
15 541 Sjaak Peters Veron Matterhorn Oirlo
16 426 Ellen Poels Costa P.h. Z Caretano Z Heide
17 195 Lavinia Verheijen Desteny D Wallenberg Echt
18 78 Kim Verstappen Brulita H Contendro II Leunen
19 43 Rick Verheijen Checkmate V Ginus Lottum
20 46 Larissa Bijl Diva No Limit Deurne
21 50 Pascal Knijnenburg El Salvador Ticallux Verte Deurne
22 329 Fleur van Lier Davina Namelus R Sevenum
23 339 Martien Amendt Britta Odermus R Broekhuizenvorst
24 358 Patrick Lemmen NN NN Sevenum
25 197 Kim Muijsers Daparco Parco Oirlo
26 108 Anne - Marie Poels NN NN Swolgen
27 110 Miranda Esser NN nn Swolgen
28 146 Jelmer Hoekstra Nn Nn Swolgen
29 357 Patrick Lemmen NN NN Sevenum
30 352 Monique van den Broek NN NN Sevenum
31 280 Ilse Gielen Who Fruhlingshaft Roggel
32 340 Martien Amendt Argentina Z Air Jordan Z Broekhuizenvorst
33 327 Fleur van Lier Deejay Harley VDL Sevenum
34 321 Luuk van den Kerkhof Bella nn Kessel
35 318 Emma Johansson Cascada CHRISTIANO Kessel
36 185 Laura Scheepers Czardas Wizzerd Wv Sevenum
37 486 Jos van Heijst Cesar D Vegas Vdl Nuenen
38 249 Elian Poels Unicorrado Gran Corrado Sevenum,
39 300 Fried van Stiphout Captain Jack Jumpilot (ex Jumper) Hegelsom
40 278 Ge Derks Zemway Sam R Meterik
41 243 Leonie Amendt Balou Oklund Horst
42 241 Kimberly Broekx Valent Rousseau Bakel
43 224 Maud Schouwenberg Carinee Wz Caretano Z Swalmen
44 194 Manon Hees dorada indorado Echt
45 193 Lavinia Verheijen Ikoon Quinten Van 't Merelsnest Echt
46 128 Patrick Jacobs Egval C Tangelo Van De Zuuthoeve Venray
47 218 Loes Hofmans Dover Nintender Horst
48 215 gijs van de mortel Quovetta du buisson Z Quartz 2 adelheid Z Egchel
49 695 Cynthia den Bak Dream Lady Vaillant
50 143 Aniek Poels NN nn Swolgen
51 38 Rick Verheijen Chocotoff Tygo Lottum
52 141 James Paterson NN nn Swolgen
53 139 Jelmer Hoekstra Nn Nn Swolgen
54 102 Anne - Marie Poels NN NN Swolgen