Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.00
Datum: 16 november 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Sandra Klaessen gaia c-ingmar Neer
2 Michael Korompis Grobo de la ferme blanche carembar de muze OOSTMALLE
3 70 Robinson Maupiler Beau rêve - Hechtel-eksel
4 Monique van den Broek Farfan Cantos sevenum
5 73 Nick van den Broek Dulce - Sevenum
6 Maikel van Mierlo Hamilton andiamo koningslust
7 Pieter Keunen Geran Quality Time kessel
8 Arnold Boerekamps Faban van Beek Clintord Asten
9 Amber Fijen Jamaica van 't Heike Epleaser Eersel
10 28 Marit Haarr Skollerud Cornetto NN
11 77 Espen Wielunski Halifax - HC
12
13 Tyler Lopes Amarulla Quasimodo Z Southampton HC
14 Jillian Terceira Mia - Southampton
15 Boy- Adrian van Gelderen Golga O - Wuustwezel
16 31 Johan Kachelhoffer NN NN HC
17 12 Christina Kallmert Haran Quality Time
18 Michel van Eck Helm Zirocco blue Heijen
19 Esther Manders Emary-AS Nabab De Reve Haaren
20 Joep van der Kampen Cote D’or Z Chamberlain Sevenum
21 Jan Janssen Europe Crusador Merselo
22 Nicolas Toro Ferdinand Clinton Asten
23 Stephanie Jennen Caleska Casall Balen
24 Lara Postillon Conkannan Conthargos Meeuwen
25 Mirjan Horyon Fame Arizona Meijel
26 Frida Berggren Sherlock Homes Z Spartacus Waalre
27 Rob van Bussel Glorius tcs numero uno asten heusden
28 Sandra Klaessen gelvera quality time Neer
29 69 Michael Korompis geban van beek Vigaro Oostmalle
30 Robinson Maupiler Attitude z - Hechtel-Eksel
31 65 Monique van den Broek Gullit HBC Cantos Sevenum
32 Nick van den Broek Highway HBC Casall Sevenum
33 64 Maikel van Mierlo Follow Up Andiamo Koningslust
34 Pieter Keunen Gaspahr Berlin kessel
35 Arnold Boerekamps Fawan van Beek Clintord Asten
36 78 Amber Fijen Gucci Spartacus Eersel
37 29 Marit Haarr Skollerud Forman NN HC
38 Bart Claes Faldo - Wuustwezel
39 kirsten rombouts Elvira Toulon OOSTMALLE
40 Tassos Raissis Hermes van de Pereboom - Rekem
41 26 Miranda Harrington K2 Did It Diarado
42 79 Tyler Lopes Escalada Lord X Southampton HC
43 80 Boy- Adrian van Gelderen APG - Be Cool Valencia vd Wolfsakker Wuustwezel
44 32 Johan Kachelhoffer NN NN HC
45 11 Christina Kallmert Vigo de Cento Vigo D'Arsouilles
46 74 Michel van Eck Happinez Asteca VDL Heijen
47 59 Esther Manders Twinkling Star A.S. Kashmir Van Schuttershof Haaren
48 60 Joep van der Kampen Marij van ‘t Vliegenhof My Tender Sevenum
49 Jan Janssen Go Fast Gaillard de la Pomme Merselo
50 Stephanie Jennen Nababette Z Nabab de reve Balen
51 41 Lara Postillon Kannans Kannan Meeuwen HC
52 40 Jillian Terceira Iluna Quadrillo Southampton HC
53 Sandra Klaessen gloria vleut Neer
54 Michael Korompis diamond pleasure carembar de muze OOSTMALLE
55 Robinson Maupiler China - Hechtel-Eksel
56 Nicolas Toro Velvet Castelforte Dimante de Semilly Asten
57 Monique van den Broek Dantos HBC Cantos sevenum
58 Maikel van Mierlo Edelmanfee Kojak koningslust
59 Pieter Keunen Footlose HX Bustique kessel
60 Arnold Boerekamps alpenfee I casall Asten
61 54 Amber Fijen Hummer Spartacus Eersel