Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.00
Datum: 16 november 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 kirsten rombouts Mystic - River der senaat 111 OOSTMALLE
2 Nicolas Toro Mariposa onbekend Asten
3 Rob van Bussel Fee Casall asten heusden
4 Joep van der Kampen Huppeldepup Tyson Sevenum
5 48 Cindy van de Werf Gazelle de Bellignies nn
6 Laura Duggan Drumin Megan Womanizer Heeze
7 Petra van Dijck G-Star Cidane Venray
8 52 Tyler Lopes Amarulla Quasimodo Z Southampton
9 Nick van den Broek Ibantos NN Sevenum
10 24 Miranda Harrington Chiva Z Chippendale Z
11 Lara Postillon Chianti x Meeuwen
12 Mirjan Horyon Icadello Cascadello Meijel
13 Micky v.d. Oetelaar In Style El Primero Veghel
14 Jan Janssen Destany - Merselo
15 75 Rob Heyligers Flow-Versent Nabab de Reve Asten
16 Pieter Keunen Huupie Donja - kessel
17 Tim van de Oetelaar Quote Z - kessel
18 Kim Huige Intouchable Untouchable Nisse
19 Sarah Duggan Elmo Lareno Heeze
20 Frida Berggren Zohra nn Waalre
21 Sandra Klaessen Alano Neer
22 Michael Korompis Izmir Pp Z Indoctro OOSTMALLE
23 63 Teresa Martinottie Houston Indoctro
24 Ernest Kwint Charmeur des terdrix Z Chamberlain Z Uden
25 Esther Manders Quidannette AS Quidam de Revel Haaren
26 Karin Schreurs Zoella Sydney Boxtel
27 Stephanie Jennen 'N Fonsi Ferrari Nabab de reve Balen
28 kirsten rombouts minerva de kalvarie elvis ter putte OOSTMALLE
29 71 Nicolas Toro Zimmer - Asten
30 Rob van Bussel Imke Asrael asten heusden
31 Vilma Heiskanen Dawn B Verdi Eindhoven
32 Monique van den Broek Fligh High Fortuna HBC Alicante sevenum
33 Bart Claes APG Golden Cassini Cassini Gold Wuustwezel
34 57 Espen Wielunski Halifax -
35 10 Christina Kallmert Helena Tangelo v/d Zuuthoeve
36 58 Espen Wielunski Halifax - HC
37 Tassos Raissis Mr. Right - Rekem
38 john gunvar knutsen ferrari up to date asten HC
39 30 Maja Lundgren Dancano -
40
41 Nick van den Broek Ha-Cantos Cantos Sevenum
42 25 Miranda Harrington Esperance Calvaro Z
43 Lara Postillon Cantate Jarnac Meeuwen
44 Mirjan Horyon Fabulous Eldorado vd Zeshoek Meijel
45 Joep van der Kampen Gozermie Xxxx Sevenum
46 Micky v.d. Oetelaar Impossible Dream VM Dortmunt HS Veghel
47 Jan Janssen Hally Berry nn Merselo
48 49 Geert van Asten Madonna -
49 76 Rob Heyligers Idara Baltic VDL Asten
50 Pieter Keunen Gitania Cantos kessel
51 Sarah Duggan Deftig Ustinvo Heeze
52 14 Frida Berggren Kai van ten Horst NN Waalre
53 51 Marit Haarr Skollerud Farnell nn
54
55 39 Jillian Terceira Mia - Southampton HC
56 38 Sandra Klaessen gaia c-ingmar Neer HC
57 67 Michael Korompis Grobo de la ferme blanche carembar de muze Oostmalle HC
58 37 Manuel Albano Matamoro LS - Someren
59 68 kirsten rombouts Lazarro van 't leetereind gold fever van 't heike Oostmalle
60 72 Nicolas Toro Lamparilla nn Asten
61 Rob van Bussel Giovannie namelus asten heusden