Klasse L (vrijdag 1)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Deze rubriek wordt verreden als 2-fasen.
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 3 januari 2014
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 685 Cynthia den Bak Bernadine Landlord
2 391 Johan Bergs Bubbels Contact Vd Heffinck Grubbenvorst
3 603 Christina Kallmert Dakarla Upgrade Oirlo
4 658 Tanja Torgilsman Akmea T Carland Swolgen
5 731 Veronique Schmitz Dim Sum Zurich Kessel
6 86 Kim Verstappen Amulet M. Tolan R Leunen
7 643 Rob van Bussel Roos Stables Dorcan Canturano Asten-heusden
8 629 Maikel van Mierlo Dira Zelly Ultimo Koningslust
9 542 Janza Lenassi Valentina Conello Venhorst
10 324 Melanie Gommans Blancasiana L Ultimo Venray
11 520 Kristian Houwen Capito Z Vincent Wanssum
12 332 Martien Amendt Eastwood Vingino Broekhuizenvorst
13
14
15
16
17 686 Cynthia den Bak Secret Lady Monaco
18 678 Lotte List Shade Of Grey San Remo Venray
19 609 Verne Janssen Daar Heb Je Haar Zaa-zoe Merselo
20 74 Kim Verstappen Brulita H Contendro II Leunen
21 539 Sjaak Peters Veron Matterhorn Oirlo
22 588 Luc Poels Ashmir Kashmir Van Schuttershof Swolgen
23 605 Christina Kallmert Darinia Namelus R Oirlo
24 642 Rob van Bussel Herriot Balou Du Rouet Z Asten-heusden
25 392 Johan Bergs Lisanne MASSSIMO Grubbenvorst
26 732 Veronique Schmitz Diablo Z Diarado Kessel
27 630 Maikel van Mierlo Empire Vigaro Koningslust
28
29 659 Tanja Torgilsman Hop San Y Hip Hop Swolgen
30 521 Kristian Houwen Choco White Chocoprince Wanssum
31 733 Veronique Schmitz Captain Jack Z Calvin Z Kessel
32 330 Martien Amendt Britta Odermus R Broekhuizenvorst
33 730 Mark de Haas Bentley Casantos Haps
34 715 Luc van Horen Dante Lucky Boy Beringe
35 676 Elisabeth Aspen Erisinaa Ustinov Meterik
36 627 Tamara Klaassen Earth-wind + Fire Tangelo Van De Zuuthoeve Holthees
37 687 Cynthia den Bak Dream Lady Vaillant
38 672 Karlijn van Gerwen Diable De Tamerville Andiamo Maasbree
39 664 Kim Verdellen Dudley Douglas Melderslo
40 641 Rob van Bussel Disco Lady Quasimodo Z Asten-heusden
41 633 Aylin-filiz Bego Whisper Houston Meerlo
42 628 Maikel van Mierlo Earley Harley Vdl Koningslust
43 619 Denise de Jongh Diable Springtime Asten
44 610 Verne Janssen Dalyhay Merselo
45 208 gijs van de mortel Quovetta du buisson Z Quartz 2 adelheid Z Egchel
46 604 Christina Kallmert Dame Toltien Douglas Oirlo
47 590 Marten Gunnarsson Dion Tangelo van de Zuuhoeve Swolgen
48 589 Luc Poels Whistler nn Swolgen
49 543 Janza Lenassi Chief Cherif Venhorst
50 400 Carolien Boots Zanow Cantos Venlo
51 522 Kristian Houwen Dutch Giralda Dutch Capitol Wanssum
52 328 Martien Amendt Edeling nn Broekhuizenvorst
53 393 Johan Bergs Tip Top Massimo Grubbenvorst