Ponies individual test


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Dressuur
Categorie: D-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 1 november 2013
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
C De heer H. van Esch
H Mevrouw D. Joosten
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 140 Demi Dunne Onyx Van De Kleine Vlier Leuns Veld's Lord Nieuwegein
2 18 Lisanne Zoutendijk Kostendrukkers Amaretto Alfred St. Willebrord
3 22 Suzanne Kleijwegt Dano's Miracle Ks Bodo Heinkenszand
4 154 Sahrona Madirsan Salai Nicolai Nieuwegein
5 317 Daphne van Peperstraten Don Camillo Du Bois Dornick B Oude
6 189 Anna-Lena Vosskotter Uniek Duitsland
7 145 Bridget de Raat Oakley's Robbie Woldhoeve's Silco Den Helder
8 204 Antonia Arl Equestricons Defilee de Mode Belgie
9 93 Zoe Schipper Dolce Vita Valido Nieuw Buinen
10 137 Ilona van Veldhuizen I Am The King Idzard Zwolle
11 301 Nina Verina Braun Petit Noir
12 13 Lisanne Zoutendijk Champ of Class Champion de luxe St. Willebrord
13 155 Megan Burhenne Zoe Le Matsjo Venlo
14 161 Amber Gulcher Splash Carl Lottum
15 211 Ann-Sophie Goethals Hoppenhof s Ronald Belgie
16 160 Denise van Lin Djinteequa Edgar Velden
17 143 Beau van Kimmenade Romano Wester Aikema's Caspar Weert
18 302 Luna Laabs Dow Jones 32
19 38 Yoeki Bos Hof Ter Eekter's Jinx Orlando De Hoef
20 202 Elle Peytier Valentino Susteren
21 32 Daphne van Peperstraten Donata Dreamdancer Oude Tonge
22 205 Antonia Arl Equestricons Epiascer Belgie
23 318 Manon Remmits Petri Van Den Hout Orchard Boginov
24
25 85 Coco Soffers Don't Forget Me DON'T FORGET Nispen
26 314 Esmee Donkers Boticelli Brillant
27 175 Jill Hendriks Keulse Hoeve's Zorro Rietheim's Hilbert Groessen
28 46 Mercedes Verwey Brouwershaven?s Nairobi Woldhoeve's Silco Hem
29 117 Laura van Eyken Poseidon B Prometheus B Lommel
30 131 Rianne Kooistra Leuns Veld`s Winston Bodo Jonkerslan
31 188 Anna-Lena Vosskotter Steverheides Wulkano Duitsland
32 195 Cyrano de Sainte Fare Doubtless Duitsland
33 218 Jitske Prosman Charina Du Bois Danny Gold Stolwijk
34 61 Shanna Lust Stukhuster Orlando Oosteind's Rocco Oostzaan
35 45 Celine Jeurissen Donnertraum Donnerwetter Landgraaf
36 166 Noa Prijs Domino Domingo Castricum
37 222 Bridget de Raat Ysselvliedts Mathador Speyksbosch Nando Den Helder
38 1 Milou van Engeland Campsterhoven's Baldato Orchard Boginov Westerhoven
39 11 Lisanne Zoutendijk Kostendrukkers Oosteind's Rocc Anjershof Rocky St. Willebrord
40 216 Laura Luyten Nieuwmoeds Rudo Belgie
41 303 Nina Verina Braun Ombre
42 313 Esmee Donkers Don Diego Morgenland's Fabian