Rubriek 15: Klasse D/E-B Progressief


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Let op: Rechtstreeks inschrijven voor deze rubriek is niet mogelijk! Inschrijven kan via de andere rubriek in dezelfde klasse!


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 7.00
Datum: 8 oktober 2011
Tijd: Aansluitend
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Lennart Linders Shotgun H Fs Harry Potter D-B Sevenum
2 Larissa Laenen Kasandera Kasanova Van Klaverborch D-B Nijnsel
3 Mike Kouwenberg Melissa nn D-B X
4 Maaike Theunis Black Charming Hens Blue Boy van Berkenbroeck D-B Moerstraten
5 Sharon Lemmen Victor Vatano D-B Maasbree
6 Veerle van de Pasch Gandalf xx D-B Nijnsel
7
8 Rachelle Verhoeven Valentino Son nn D-B X
9 Danielle Lamers Spirit nn D-B X
10 Pleun van de Vleuten Bianca Carl D-B Sint-oedenrode
11 Laura Vrijsen Jumper -- D-B Vught
12 Babette Kuijpers Hamco's High Five El Beauty D-B Oirlo
13 Bibi van Gehlen pac man D-B Membruggen
14 Imke van der Linden Swing nn D-B Asten
15 Julia Visarius Queen Of The South Berkhof's Higgledy Piggledy D-B Nuenen
16 Selina Peters Bonaparte -- D-B Montfort
17 Juul Priems Range Rover -- D-B De Mortel
18 Michael van der Velden Golden Boy -- D-B Xx
19 Linda Peeters Sidney van de Beekerheide Icoon D-B Beringe
20 Ashley Peters Napoleon xx D-B Nijnsel
21 Noa van der Aa Kairo Kenaf Boy D-B Erp
22 Chayen Ramakers Daddy,s Dollars Spayk D-B St Odilienberg
23 Mitch Habraken Brummerhoeve's Erik H Justice H.r. D-B Geldrop
24 Loes van Lier Keulse Hoeve's Edward Rietheim's Hilbert D-B Helden
25 Roza Driessen Solomon priori firelivht D-B Esch
26 Marlie van de Wetering Zanara Marnehoeve's Everest D-B Heesch
27 Ank van de Goor Red rum xx D-B Sevenum
28 Gianni Martens Stayerhof's Aniek Fs Harry Potter D-B Deurne
29 Bibi Beerens Mandy nn D-B Oisterwijk
30
31 Michelle Dings Tallyman Top Gun I D-B Geldrop
32 Zoe Leupen Rush xx D-B Xx
33 Ramzi Martens Stayerhof's Mustang nn D-B X
34
35 Kaylee van der Deijl Angel nn D-B \'s-gravenhage
36 Laura van Hoof Rieboy - D-B Eindhoven
37 Elize van Mheen Silverdream nn D-B Hoevelaken
38 Malin de Vries Jane's Quinten Lorenzo D-B Xx
39 Daphne Vos Amaretto DH Brandy Xlll D-B Asten
40 Rosanne Janssen Catwoman -- D-B Lierop
41
42 Senna van Eerd Knegt's Namara Aester El Nino D-B Xx
43 Maaike Theunis Oosting Player Le Matsjo D-B Moerstraten
44 Bo van den Eijnden Boebas xx D-B Neerkant
45 Beau Schuttelaar Miss Montana nn D-B X
46 Elsa Tiemessen Desperado ombekend E-B Sterksel
47 Romy Hertogs Buitenlust Jamaica Orchard Red Prince E-B Xx
48 Susanne Paridaans Aldenberg Il Larino E-B Xx
49 Eveline Hazenberg Annet Tenerife Vdl E-B Nijnsel