L Klassiek met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Selectie kring de baronie 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 28 oktober 2018
Tijd: 16:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 75.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 45.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 20.-
6e prijs: € 12.50
Regl. Volgprijzen: € 12.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 62 Danny Willems Indiana Jones nn Oosteind
2 Jorn van Kuyk Indipendent Quality time langeweg
3 34 Geert Moerings Java Arezzo VDL Roosendaal
4 74 Gert-Jan Willems Nosdo Van De Werf Hosdo Poppel
5 Morten Djupvik Glasic Bruers Z Glasgow vh merelsnest Gilze
6 Denize van der Poel Gidonia vdp Grison van de Bisschop wouwse plantage
7 Rene Karremans Humberto Zirocco Blue Oud Gastel
8 Constanca de Almeida Fernandes Na li z Numero uno Oosteind
9 Kim Lauwen Halina Musterd Elegance M Zundert
10 Judith Spanjers Ibbe S Zirocco Blue Schaijk
11 Romy Martins Ivita M Dakar VDL Schijf
12 Dennis Wauben Grisette NN Molenschot
13 Annelies Boer Ellis v/d bernsehoeve Elvis ter putte Wateringen
14 Sharon Gevers Exact Dubai Lage Mierde
15 36 Bas Moerings Jesther Cardento Roosendaal
16 51 Willemijn Poetsma Fleur Vegas VDL Galder
17 7 Fabienne van Hemsbergen Navarre’s Happynes Van Gogh Made
18 Lisanne Verdonk Cis vd Tojopehoeve Cidane Oudenbosch
19 Demi Schollaardt Beli Lucky Tilburg
20 Edwin Willemsz Geeroms Haya Mosa Andiamo Waspik
21 Sjoerd Vrijhoeven Ina Zeldenrust Indoctro Oosteind
22 Toots Plasman Elegance Zapatero Vlijmen
23 Pleun Versteijnen Bravo xx poppel
24 Danny Willems Iowa Chacco Blue oosteind
25 29 Francesco Pinxteren Garfield del Santa Spartacus Achtmaal
26
27 Eline Moerings Vesther Guidam Roosendaal
28 Morten Djupvik Hangover Con Polydor Gilze
29 Dirk Klaver Hurricane M Cardento Bleskensgraaf
30 Matthijs Boer Chervinia indorado Baarle Nassau
31 Femke van Gestel Wasaki Farmer Baarle-Nassau
32 Melissa Masseurs Kartina Carthino Z Roosendaal
33 Pleun van Dort His Airness Dakar VDL Bergen op Zoom
34 Julia van der Heijden Zigor NN Bavel
35 141 Geert Moerings Jilsther Diamant de semilly Roosendaal
36 75 Line Maes Neely Van De Werf Elvis ter Putte Poppel
37 Denize van der Poel jonkvrouwe nomia chello nederland
38 Rene Karremans Goldfee H.B. Zirocco Blue Oud Gastel
39 Kim Lauwen Imero-Joy El Primero Zundert
40 Lisanne Verdonk Bollenhoeve`s Infinty nn Oudenbosch
41 Constanca de Almeida Fernandes Wildricks Frans Ustinov Oosteind HC
42 Annelies Boer Nanna Nevada Z nn Wateringen
43 Danny Willems Cami xx oosteind
44 Jorn van Kuyk infinity diamant de semily langeweg
45 139 Rebekah Van Tiel Jolien van t Vennehof Fantomas de muze Oosteind HC
46 124 Morten Djupvik Benetutti Z Nvt Gilze