Klasse B met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Selectie west Brabant en kring de baronie 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 28 oktober 2018
Tijd: 10:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 75.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 45.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 20.-
6e prijs: € 12.50
Regl. Volgprijzen: € 12.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 3 Rachel Rokven Sunny Che Z SETO Rousseau Udenhout
2 Nadine Spaan Durano Canturano Berkel-Enschot
3 Jeroen Snijders High flyer Bustique oosteind
4 20 Amy Michielsen Flair Arco Gilze
5 Meggy van den Akker Hyanta Indoctro Etten-Leur
6 24 Hilde Geerts Jumping Special El Primero Baarle-nassau
7 Sindy Kruisselbergen Jasper Numero Uno Weelde
8 Marco Zuurveld Asterix Andiamo rijen
9 Dewi Munter Eldorado Manhattan Sprundel
10 Sinne Vos Let's Dance nn Eethen
11 Kyra van Oosterhout Trix-e Kennedy Oosteind
12 Erwin Jeurninck Fiorente - Dongen
13 Jaleena Schoonen vaccares van capelle cascais cp z Hoogerheide
14 26 Jilly Laros Igor Carthino Z Langeweg
15 32 Yvonne Brosens Zidane Silverstone Dongen
16 Miranda Wagemakers Johnnie Walker SW Quintender Riel
17 Maaike Theunis Incroyable O Glasgow Van 'T Merelsnest oosteind
18 Dominique de l'Or Cantaratas Cancara Tilburg
19 lola tuinenburg Heros cappuccino back gammon Nieuw-vossemeer
20 88 Maria Jorgensen Ibiza Sky Ukato Gilze
21 97 Megan Smit Izalco Contas Oosteind
22 Nanica Upessy Ziezo Celano Dongen
23 Janneke Kools Mister Copperfield Negro Alphen
24 Iris van de Graaf johnny gold caretino gold etten-leur
25 Anouk Westerman Inspecteur Bodinus Heerle
26 31 Demy Osseweijer diablo diacasall Steenbergen
27 Cecile Klaassen VDL Hamar Inshallah de muze Made
28 Jeroen Snijders Just do it Spartacus oosteind
29 Guusje Jansen Chervinia Indorado Ulicoten
30 Imanda van der Kroon Dimorfs Wanadoo OO seven Heerle
31 Kristy Snepvangers Millstream's Inemone Pepperwil Bergen op Zoom
32 Mauro Soeteman Joy Lady EXTASE hoeven
33 Amber van den Maagdenberg Variety's Bad Boy Carolus Il Bavel
34 137 Patricia Nouws Jamorka Dakar VDL Etten-leur
35 135 Wim van Hoof Juf Blue Plot Blue Netersel
36 Mats Joris Isaballia Inshallah de Muze Moerstraten
37 Lynn Joris Contact nn Moerstraten
38 Lisanne Goorden Folán B Zapatero VDL Oudenbosch
39 16 Lidewij Voeten Astara Bonheur Baarle-nassau
40 17 Marylene Voeten Gazellestara Namelus R Baarle-nassau
41 Dominique de l'Or Grand Bonheur de la Cour Sire Major de la Cour Tilburg
42 sleeppauze en parcours verkennen 10min - - Oosteind
43 Kymara Wouters Danish blue NN Chaam
44 Sindy Kruisselbergen J'Adore Dakar VDL Weelde
45 48 Kim Vos Jolie v Glasgow Vh merelsnest Eethen
46 Sanne Heck Delote M Zelote VDL langeweg
47 Iris Pellenaars Gefony Numero Uno Breda
48 Isabelle de Groot Hokus pokus van de Grenshoeve Indoctro Riel
49 Jef Bax Homecare's Chantano - Oosteind HC
50 Kelly Kreeft Iwavanta VTH Numero Uno Oud-Gastel
51 Meis van Hommelen Calvinio Cassius Clay Haaren
52 Nicole Suijkerbuijk Beemdhoeves Nikolai Non Stop Zevenbergen
53 Meggy van den Akker Dancing Jewel Oscar Etten-Leur
54 Sjoerd Vrijhoeven Goldengirl Zeldenrust Z Glasgow van het Merelsnest Oosteind
55 Jelske Dekkers Sentinel's Omer I am Moerhoeve's Star sprang-capelle
56 Julie Boonen Onyx van de bucxtale Jamel van de heffinck Weelde
57 Mats Kleemans Vinz Z Vagrant Z Breda
58 Margo van Nijnatten First Class CS Uphill Castelre
59 Ingrid Pruisken Fantastic Fantomas de muze Berkel en Rodenrijs
60 Iris Kools Ici Paris Vagrant Z Achtmaal
61 Robin van der Zanden Jabbe Dabbe Blue Zirocco Blue Zundert
62 Emilie Sars Goudwaard Vingino Tilburg
63 Kymara Wouters Caritana LZ Caritano Z Chaam
64 Iris Pellenaars Grandeza del amor Querly Elvis Breda
65 Maria Jorgensen Ibiza Sky Ukato Gilze
66 Iris van de Graaf jack sparrow el salvador etten-leur
67 Kristy Snepvangers Millstream's Galante Zirocco Blue Bergen op Zoom
68 Annet Janssen Hype Inshallah de Muze Prinsenbeek
69 Quincy Meulblok Jarmina Kannan Dongen
70 Judith Spanjers Ibbe S Zirocco Blue Schaijk
71 Milou van Esch Gipsy Croque de Jazz Hilvarenbeek
72 Melissa Masseurs Genova - Roosendaal
73 Britt de Groen Bollenhoeve's Jojo Tangelo vd Zuuthoeve Rucphen
74 Romy Martins Ivita M Dakar VDL Schijf
75 Pleun Versteijnen Bravo xx poppel
76 Meggy van den Akker Nigel Nintendo Etten-Leur
77 71 Nikky Kuipers Elita Indorado Roosendaal
78 73 Gert-Jan Willems Oililly Van De Werf Elvis Ter Putte Poppel
79 Sjoerd Vrijhoeven Ina Zeldenrust Indoctro Oosteind
80 87 Jef Bax Homecare’s Jupiler Zavall Oosteind HC
81 Constanca de Almeida Fernandes Jillz Zirocco Blue Vdl Oosteind HC
82 13 Cheryl Hartmeijer Esperado Phin Phin Breda