Klasse Z 2 fasen special


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Selectie west Brabant en kring de baronie 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 27 oktober 2018
Tijd: 17:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 90.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 60.-
4e prijs: € 45.-
5e prijs: € 30.-
6e prijs: € 15.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Morten Djupvik Herca van het Lindehof Amoroso van de Helle Gilze
2 Emilie Jackson Calotta FS nn Oosteind HC
3 Olivier van der Vaart higo Action breaker Terheijden
4 76 Jarno van Erp Flying Boy Al Capone Oss.
5 Amber Fijen Halla Emerald oosteind
6 Nick van der Graaf Hamlet Berlin rucphen
7 Solveig Keskula Giant Londontimes Heeswijk Dinther
8
9 Sabine Alders Dorita Namelus R Minderhout
10 Maria Jorgensen Florette Gilze
11 Mandy Grootegoed Golden Pleasure Champion For Pleasure Oosteind
12 Dries Van der Linden fellow van het moerven zirroco blue essen
13 Bart van Heesbeen Femme Fatale Numero Uno Elshout
14 Kelly Jochems Levado van het Molenrietveld Der-Senaat Achtmaal
15 Jil Buijze Quattro Royal Z Quintero la silla Oudelande
16 Wil Schellekens Flyer sierappel ESBEEK
17 Annelore Willeboer Funky Ukato Nisse
18 Marcel van Driel Cairo Lupicor Heeswijk Dinther
19 Anouk Van Der Velde Dienko Indoctro Rijsbergen
20 130 Danny Willems Estafette Zirocco Blue VDL Oosteind
21 131 Pascalle van Boxtel Ballyengland Judge Shannondale Sarco St. Ghyvan Vlijmen
22 Maxi de Weert Frivole Quasimodo van de Molendreef Ossendrecht
23 41 Bas Moerings Hardesther Kannan Roosendaal
24 40 Geert Moerings Hastha Vigo d'arsouilles Roosendaal
25 33 Michelle Bouman Damos Vaillant Dongen
26 Jorn van Kuyk hyperion dutch design langeweg
27 Paul Donkers Harry Verdi Moergestel
28 Stijn Testers Wiske Kojak kruisland
29 Monique Jespers Celinde Indorado Oosteind
30 Mauro Soeteman Quibus Van Landzicht Z Quintessence Z hoeven
31 Vincent Dings Anastasia HDH Oklund Heeze
32 Stijn Theeuwes Dopharma's Forious Viceroy T. oosteind
33 Bart van Heesbeen Flair Numero Uno Elshout
34 Quincy Meulblok Pure Bf's Antrax Tenerife Dongen
35 Albert Smit Big Cassall - Gilze
36 Manon Lazeroms Frigonda Indoctro Sprundel
37 94 Dries Van der Linden Kycolette NN Essen
38 Roy de Nijs Lacoste III Horiond de Libersart Rucphen
39 Thijs Kalkdijk Grandalina Athos R Hulten
40 Carmen Argüelles Martin Fito De Porceyo Nvt Gilze
41 Kim Jacobs Cwaprice Z Celestinus Klein zundert
42 Tom Schellekens Dorosa Canturano ESBEEK
43 sleeppauze en parcours verkennen 10min - - Oosteind
44 Amber Fijen Frida nn oosteind
45 Olivier van der Vaart Halina-Gold Andiamo Terheijden
46 110 Nick van der Graaf El Hordorado Z Eldorado vd Zeshoek Rucphen
47 Solveig Keskula Gladys NN Heeswijk Dinther
48 Maria Jorgensen Eng's Disko Bay Bessemeind Casino Gilze
49 77 Jarno van Erp Eye-Catcher Go Harley Oss.
50 Christy Dictus Ella connor achtmaal
51 Bianca Schoenmakers Napoli vh Oudland z NN Geldrop
52 66 Kees Lips name it namelus Hoogstraten
53 Thieu Huijbregts Dalida van de Zuuthoeve Thunder van de Zuuthoeve rijsbergen
54 125 Morten Djupvik Genetic Loma SB ll Con Polydor Gilze
55 126 Kaat Brosens Berlini Quasimodo Castelré
56 Marilot Dinklo Denzel Hn Cardento Breda
57 Charlotte Fokker Chippendale III Z Chicago Z kalmthout heide
58 Rebecca Hellemons T-Gavoli Z Twister De La Pomme oudenbosch
59 127 Mandy Grootegoed Lacobat nn Oosteind
60 128 Kelly Jochems Bontendro Contendro Achtmaal
61 Jil Buijze Goodlady Untouched Oudelande
62 Annelore Willeboer Grande Dame Ukato Nisse
63 Marcel van Driel Ishtar Wandor vd Mispelaere Heeswijk Dinther
64 Anouk Van Der Velde Hillary Cassini Gold Rijsbergen
65 Danny Willems Green Power VL Baltic oosteind
66 Sam van der Venne Contador Z Chippendale Z Oosteind
67 Pascalle van Boxtel Saint James Cruising Vlijmen
68 Bas Moerings Hervesther Elvis ter Putte Roosendaal
69 Olivier van der Vaart ginelli shot andiamo Terheijden
70 Nick van der Graaf Gibston Chelltago rucphen
71 Solveig Keskula Endless Times Londontimes Heeswijk Dinther
72 Charlotte Broeders Chili Pepper Andiamo sint willebrord
73 Vincent Dings Get Over It HDH Cream On Top Heeze
74 80 Jarno van Erp Fiësto Go Ziesto go zinea Oss.
75 Amber Fijen Chaco du rouet nn oosteind
76 118 Maria Jorgensen Farusa Quidams son Gilze