Klasse M 2 fasen special


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Selectie west Brabant en kring de baronie


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 27 oktober 2018
Tijd: 13:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 85.-
2e prijs: € 70.-
3e prijs: € 55.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
6e prijs: € 15.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Danny Willems Cornado Cassaro oosteind
2 Wil Schellekens Isabel Captain Cooper ESBEEK
3
4 Martine van den Eynden Hurricane Numero Uno Lepelstraat
5 Kim Emmen Farah Arezzo VDL Oosteind HC
6 59 Casper Timmermans Berona Corland Waspik
7 117 Charlotte Broeders Huckalucka z Hooch dkz Sint Willebrord
8 Nick van der Graaf Santos Hos d'o rucphen
9 Solveig Keskula Hillary Caleandro Heeswijk Dinther
10 Charlotte Bartholomeeusen Litterra V Verdi Loenhout
11 Albert Smit Hilton untouched Gilze
12 Karlijn van Roy D-Jopie-R Spielberg Oirschot
13 81 Marlie van de Wetering Dondersteen Zirocco Blue Vdl Heesch HC
14 Roy de Nijs Lacoste III Horiond de Libersart Rucphen
15 Maxime van der Linden isabel essen
16 Bianca Schoenmakers Ginia Zirocco Blue Geldrop
17 Kim Jacobs matroeska hero elvis ter putte Klein zundert
18 96 Olivier van der Vaart Isa balia Falaise de muze Terheijden
19 37 Eline Moerings Fosther Vigo d'arsouilles Roosendaal
20 Floor De Jongh Calvin Calato Loon op zand
21 Sylvie de Jongh Conticia Z Contendro Breda
22 38 Geert Moerings Itwisth Twisther Roosendaal
23 Sacha de Wit Izzy Corland Ossendrecht
24 28 Loes van Gils Goodtimes x Achtmaal
25 60 Nikki de Vries Gracia Calvino Z Helvoirt
26 55 Fleur van Eijden Bella SR Z Baltic VDL De Heen
27 Nicole van Oversteeg Dior zeldenrust Diarado Waspik
28 Danny Willems Diorado Zeldenrust Diarado oosteind
29 Josephine Gremmen Strago's Dazzeling Warrant Raamsdonksveer
30 Maxin van der Velden Wonderboy What a kashmir Berghem
31 102 Lincey van Tillo Viscount nn Oosteind
32 11 Thijs Elesen F.Katusha E Apple Juice Esbeek
33 Britt de Groen Heaven Zirocco Blue Rucphen
34 Paul Donkers Kismet E Cassanova Moergestel
35 Wil Schellekens Gletsjer Spartacus ESBEEK
36 Joris van Helmond Zambaccio Zambesi Asten
37 Wendy Soeteman Delord Lord Z hoeven
38 Emilie Jackson Cirka BF z NN Oosteind HC
39 Han Verstraten Dali Chacco Blue Zeeland
40 Sammy-jo Smit My Lady van 't Achterhof nn Gilze
41 Sahre van Ooijen Symphonie de Rouhet Damiro Vlijmen
42 Marlie van de Wetering gigante ultimo heesch
43 Eva Stad Argus Z Argentinus Geertruidenberg
44 Mark Jespers Haylie Glasgow van het Merelsnest prinsenbeek
45 Martine van den Eynden Evillette van Beek Clinton 1 Lepelstraat
46 118 Maria Jorgensen Farusa Quidams son Gilze HC
47 Nick van der Graaf Caciqe Conradin rucphen
48 119 Solveig Keskula Gladys NN Heeswijk
49 Thijs Kalkdijk Grandalina Athos R Hulten
50 Carmen Argüelles Martin Fito De Porceyo Nvt Gilze
51 Elvira Kwakernaak Fashion Singapore Sprundel HC
52 Olivier van der Vaart isodermus kannan Terheijden
53 Melanie van de Graaf Windsor Lupicor Etten-leur
54 sleeppauze en parcours verkennen 10min - - Oosteind
55 Laurie Peeters Enjoy Cantos Breda
56 Danny Willems Glavia Baltic oosteind
57 Githa van Beurden Erocco B Zirocco Blue Hilvarenbeek
58 Kelly Jochems Maestro van `t Klavertje Vier Vigo d'arsouilles Achtmaal
59 Dries Van der Linden evilet van beek nn essen
60 Wil Schellekens Forever-GO Toulon ESBEEK
61 123 Kim Emmen audi's calendra calendro Oosteind HC
62 122 Constanca de Almeida Fernandes Jidah NN Oosteind
63 104 Joris van Helmond Hyndla Up to Date Asten
64 Christy Dictus Hatricia van Beek Inshallha de Muze achtmaal
65 Maxi de Weert Haddock Baltic Ossendrecht
66 23 Annelin Schrauwen Bronx Triomph de muze Schijf
67 Renske Kroeze M can Do It Can Remember Prinsenbeek
68 Manon de Jonge Hiawatha w Arezzo VDL Wemeldinge
69 Bregje Martens Indiana Jones Indoctro Etten-Leur
70 Solvor Malmei Hojmarks Poppoff Quidam de Revel Hulten
71 Anouk Van Der Velde Easy Cardento Rijsbergen
72 Margaretha Schirm Finoula Baldwin B Bergen op Zoom
73 Vincent Dings Erosa HDH Arezzo VDL Heeze
74 Bas Van Opstal Hydroxx Affelay Schijf
75 Maurice van Vliet Paardenwagentje.NL Bella Ciao Thunder van de Zuuthoeve Hoeven
76 Emilie Jackson Bentley nn Oosteind HC
77 Willemijn de Mooy FBI Londontimes Rotterdam
78 Charlotte Fokker Galentino Cicero kalmthout heide
79 Danny Willems Imaginary Namelus oosteind
80 Frank de Loos Cottage Calvin Z ROOSENDAAL
81 Albert Smit High Touch Untouched Gilze
82 Roy de Nijs Crazy Night Claudio Rucphen
83 Maxime van der Linden Goldspring st. anneke Z essen
84 Dane Hoeve Hommage de Reve Nabab de Reve Oosteind
85 Bianca Schoenmakers Farah van Pottelberg Toulon Geldrop
86 Rob Brosens Cassila DH Z Cupido Castelré
87 Brian Kommers Caleandra Caleandro Hoogerheide
88 Kelly Jochems Hind V Mylord Carthago Achtmaal
89 Femke Braat Bollenhoeve’s Culia Tangelo vd Zuuthoeve Etten-leur
90 Eline Moerings Bardesther Cardento Roosendaal
91 Mark Jespers Faith in blue Zirocco blue prinsenbeek
92 Sabine Alders Dorita Namelus R Minderhout
93 120 Maria Jorgensen Florette Gilze
94 121 Constanca de Almeida Fernandes Hetina c Nabab Oosteind
95 Manon Lazeroms Frigonda Indoctro Sprundel HC
96 109 Nick van der Graaf Happiness Darco Rucphen
97 Solveig Keskula Giant Londontimes Heeswijk Dinther
98 Wil Schellekens Incredible Night Dutch Design ESBEEK
99 Danny Willems Indy Zirocco Blue oosteind
100 Kim Emmen Audi's Indian Gold NN Oosteind HC
101 Amber Fijen Hummer Spartacus oosteind
102 Morten Djupvik Herca van het Lindehof Amoroso van de Helle Gilze
103
104 Mandy Grootegoed Honour to Mr. Blue Mr. Blue Oosteind