Klasse L 2 fasen special


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Selectie west Brabant 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 27 oktober 2018
Tijd: 10:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 75.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 45.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 20.-
6e prijs: € 12.50
Regl. Volgprijzen: € 12.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Christy Dictus Hatricia van Beek Inshallha de Muze achtmaal
2 106 Danny Willems I Fly Big Star Oosteind
3 Nick van der Graaf I am Dexter rucphen
4 Joris van Helmond I’m a Dancer Denzel vh meulenhof Asten
5 Marcel van Driel Good Luck C-Ingmar Heeswijk Dinther
6 Bart van Heesbeen Illusion Arezzo Elshout
7 Robin van der Zanden Aero Dynamic RZ Andiamo Z Zundert
8 Ortwin Kommers IMac Inshallah de muze Lepelstraat
9 Sacha de Wit Ups-A-Daisy Udarco van Overis Ossendrecht
10 Marcel Billet Carolina BS Cantos Rijsbergen
11 Kristy Snepvangers Millstream's Diesel Indoctro Bergen op Zoom
12 Tim Koch Jolly jumper Carthino Z Bergen op Zoom
13 22 Annelin Schrauwen Chiasso Upgrade Schijf
14 Christel Roks Cognac Z Contender Sprundel
15 Mark van Roy Guidam Hop Quality Time Oirschot
16 Christy Dictus Hatrixia van Beek Aganix Du Seigneur achtmaal
17 Wilma de Bruijn Freddy Caleandro Wouw
18 Nick van der Graaf Imiracle NN rucphen
19 Claudia van Driel Clever Eurocommerce Memphis Prinsenbeek
20 Karlijn van Roy Enrique M Harly VDL Oirschot
21 Demi Schollaardt Beli Lucky Tilburg
22 Isabel Renne Fifty Blue Zirocco Blue VDL Breda
23 Jan de Brouwer Ganou Nabab De Reve Vlimmeren
24 Patty Van Achterberg Ginelly Quasimodo vd Molendreef Kaatsheuvel
25 Indy van Eijnatten Streamstables Grace N.D. Biscayo PRINSENBEEK
26 Manon Lazeroms Animo's Indiano Andiamo Sprundel
27 83 Eva Stad Hotmail Mylord carthago Geertruidenberg
28 Marlieke Wortelboer Belissimo Lord Z Zundert
29 Sigrid van Wensen Dupp Deejay Z Dutch Capitol Bergen op Zoom
30 Vincent Dings Ivory HDH Cream on top Heeze
31 Maxin van der Velden Zandorra Z Zandor Z Berghem
32 Marcel van Driel Idextro Dexter R Heeswijk Dinther
33 116 Renske Kroeze Irvine nn Prinsenbeek
34 Kim Jacobs enjoy z echo van het spieveld Klein zundert
35 Danny Willems Imaginary Namelus oosteind
36 sleeppauze en parcours verkennen 10min - - Oosteind
37 Christy Dictus Helkana van Beek Kannan achtmaal
38 108 Nick van der Graaf Caciqe Conradin Rucphen
39 98 Stijn Testers chaplin nn Kruisland
40 Solveig Keskula Hillary Caleandro Heeswijk Dinther
41
42 Charlotte Bartholomeeusen Litterra V Verdi Loenhout
43 Sanne van Loon Harry Carambole Ossendrecht
44 Ortwin Kommers Impala D'Oase cadeau de muze Lepelstraat
45 Olivier van der Vaart jill Action breaker Terheijden
46 Sacha de Wit Newsflash v. Overis Eldorado v.d. Zeshoek Ossendrecht
47 Rob Brosens Noblesse Chopin Castelré
48 Marcel Billet Ibrahim BS Glasgow-W vh Merelsnest Rijsbergen
49 Kristy Snepvangers Millstream's Inspiration Etoulon Bergen op Zoom
50 Sylvie de Jongh Conticia Z Contendro Breda
51 Tim Koch Ike Spartacus Bergen op Zoom
52 Vicky de Visser Gemaday Gemini xx Woensdrecht
53 101 Lincey van Tillo evita Viceroy T. Oosteind
54 Bas Van Opstal Ginger vd marehoeve Carosso Schijf
55 Stijn Testers House of Blues Zirocco Blue kruisland
56 Anouk Van Der Velde Gallantry Zirocco Blue Rijsbergen
57 Mark Jespers Incredible Zirocco Blue VDL prinsenbeek
58 Charlotte Broeders Huckalucka z Hooch dkz Sint willebrord
59 Marlie van de Wetering evita berlin heesch
60 Maxin van der Velden Flebke Fidjy of colors Berghem
61 Melanie van de Graaf Hilde Durrant Etten-leur
62 Marcel van Driel Indigo vd Muggenhoek Montender Heeswijk Dinther
63 Christy Dictus Holly Eldorado vd Zeshoek achtmaal
64 Martine van den Eynden I. Zarah Den Ham Blue Lepelstraat
65 Nick van der Graaf Inpetto Harley rucphen
66 Maxime van der Linden isabel essen
67 Olivier van der Vaart ino-s numero uno Terheijden
68 Wendy Soeteman Ciara Cuchino Z hoeven
69 Danny Willems Cornado Cassaro oosteind