Rubriek 4: Klasse D/E-L klassiek met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Op deze wedstrijd zijn de reglementen van de KNHS van toepassing, t.w. het Algemeen Wedstrijdreglement, het Wedstrijdreglement van de betreffende discipline, eventuele aanvullende reglementen en alle daarop gepubliceerde wijzigingen.

***Deze klasse is ook selectiewedstrijd voor PonyCupZuid NL. Voor meer informatie en het wedstrijdregelement rondom deze wedstrijdreeks: www.ponycupzuidnederland.nl

Wijzigingen/afmeldingen t/m 1 week voor aanvang van de desbetreffende wedstrijddag via de email geldropsejagertjes@pmls.nl zijn kosteloos. Daarna blijft het inschrijfgeld aan de organisatie verschuldigd.


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 9.00
Datum: 28 september 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
H van Rooij
G Bocken
M Peeters
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 36 Logan Fiechter Sulaatik's Vesins versaille D-L Merksplas
2 137 Mandy van der Velden Waterhoek's Ulria Priory Prickle D-L Oerle
3
4 59 Annabel Adriaanssen Ponyhof's Bailey - D-L Aagtekerke
5 198 YongKun van Vorstenbos Ka van Orchid Kanshebber D-L Nederweert
6 186 Jessica Maassen Bockmann's Punto Onbekend D-L Helden
7 150 Yvonne van Dis Beemsterhoeve's Any Moment easter el nino D-L Middelharnis
8 26 Elira Asllani Drappino Oosterbroek Francois D-L Geleen
9 58 Georgina Maas Quinto's Robijn nn D-L Sint Oederode
10 28 Lieke Op het Veld Driesprong' s Gina-gin Non-stop D-L Maria Hoop
11 77 Rens Bogers Je suis ici Kanshebber NPA D-L Guttecoven
12 105 Fréderique Hermans Igmar NN D-L Eindhoven
13 94 Joy Smeets L'or Du Centenaire Uta Bronco S D-L Bocholtz
14 30 Cas van Neer Berktzicht Nora Berktzicht Jekilja D-L Geleen
15 78 Lizze Bogers Bonsoir le noir De Mensinghe's Rinaldo D-L Guttecoven
16 212 Fleur Jongejans Celine verdi D-L Assendelft
17 207 Paulien Achten Sulaatik's Saint Laurent Onbekend D-L Reuver
18 191 Yoni van Santvoort Mixed by Thunder vd Zuuthoeve Onbekend D-L Nuenen
19 138 Mandy van der Velden Mazurka My jemen D-L Oerle
20 107 Emily Weber EGS Silver Sundance Onbekend D-L Heinsberg
21 60 Annabel Adriaanssen Ponyhof's Bambine Hoppenhof's Shardon D-L Aagtekerke
22
23 130 Nol van de Pas Cinderella xx D-L Kaatsheuvel
24 131 Rik van de Pas Amalia's Christiaan Orchard wildeman D-L Kaatsheuvel
25 257 Emily van Seumeren Benefit Krachtpatser D-L
26
27 31 Kiki Louwers Chanel santano E-L Oirschot