17 - Klasse L Groep 2


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Vrijdag 3 augustus 2018

Graspiste   Aanvang: opvolgend L groep 1 Parcours: Progressief direct op tijd Art. 269

Rubrieksponsor:

            Brasserie de Panhoeve


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 3 augustus 2018
Tijd: Aansluitend
Jury‘s
B. Tonis
T. v.d. Meer
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Janneke Dekkers Gizabellie Indoctro heeswijk
2 Melissa Verhoeven Hulk nn Son en breugel
3 105 Maxi de Weert Catalina Caleandro Brabant Ossendrecht
4 Christy Dictus Holly Eldorado vd Zeshoek achtmaal
5 Albert Smit High-Star K Big Star JR K Z Gilze
6 Sandy den Exter Firocco Zirocco blue sHeer Abtskerke
7 Jade van Hunnik Handsome Humberto Saffier veenendaal
8 Jordi Wolf Dubhay Lupicor Polsbroek
9 Justin de Ronde Easter Hurricane BB Denver BB Oosterhout
10 99 Mandy Jansen Levesta SZ JK horsetruck Leasure Brabant Breugel
11 Alexander Vincentius Impossible Zirocco blue Heesch
12 Marit Huige Hyacinthe Indoctro Nisse
13 Rosanne Janssen High Jumper V. Ukato Lierop
14 isra diouri Chi Z Chardonnay Z Echt
15 Tessa Steijn Catharina Celano s-Gravenpolder
16 Aniek Jansen Findy-co Ustinov Altforst
17 35 Lonneke Mulder Hermine Hermes de Lux Brabant Sittard
18 Michelle Das Indigo Blue S Plot Blue Son en breugel
19 Fleur van Eijden Bella SR Z Baltic VDL De Heen
20 Janneke van Lieshout Cleo Verdi Veldhoven
21 Anique Timmermans Calandro Caleandro Schijndel
22 67 Cindy van de Werf Camille vdb z Chopard Brabant Waalre
23 Jarno Duiker Diva Atlantic Zeeland
24 Kim Huige Intouchable Untouchable Nisse
25 Iris Lambrichs High Five NN Klimmen
26 monique van sabben Hasta lavita Glasgow vh merelsnest S heer arendskerke
27 Naomie van den Bogaard Corona Corofino l Sint-Michielsgestel
28 Christel Roks Cognac Z Contender sprundel
29 134 Melissa Verhoeven Nikey Z Nonstop Son
30
31 Matilde Juan Duroni Don Zurich Heerle
32 Jari van de Biggelaar Gorchidee Balou du Rouet Geffen
33 Wout Vlemmix Gogo Mr Blue hoogeloon
34 Jade van Hunnik Royal Roy Z Chellano Z veenendaal
35
36 Janneke Dekkers Nescuro Escuro heeswijk
37 Christy Dictus Helkana van Beek Kannan achtmaal
38 Albert Smit High Touch Untouched Gilze
39 Maxi de Weert Haddock Baltic Ossendrecht
40 Jordi Wolf Cupidor Lupicor Polsbroek