Klasse DE-B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Donderdag 2 augustus 2018

Zandpiste   Aanvang: opvolgend ABC-B Pony's

Parcours: 2 Fasen Speciaal.


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 2 augustus 2018
Tijd: Aansluitend
Jury‘s
B Struijk
c Struijk
J Hoondert
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Frederique Hermans Igmar Nb D-B Eindhoven
2 4 Féderique Vermeiren Je suis Vinnie Viva la Bam D-B Someren
3 Anouchka Marinissen Kanoa van Orchid's Kanshebber D-B Veere
4 Daan Adams Vinolia Xx D-B Veldhoven
5 Carenza Canters Stoutens For Your Eyes Only Lex D-B Renesse
6 3 Annemarie Teunisse Mister Nice Guy NN D-B Nederwetten
7 Iris Vercouteren Avant Garde -- D-B Koudekerke
8 Emma Heijligers Pipo Onbekend D-B Asten
9 Pien de Boer Orchids Jayda Orchids Cestanii D-B Nieuwleusen
10 Myrthe de Loos Kyara nvt D-B Zaamslag
11 Maartje van der Velden Surprise Nn D-B Veldhoven
12 Annabel Adriaanssen Ponyhof's Bailey onbekend D-B Aagtekerke
13 Britt van Oudenaren Irijn Vader Onbekend D-B Ouddorp
14 Marit Verschuure landlord - D-B Yerseke
15 Anna Breunesse Guus -- D-B Koudekerke
16 Mercedes Poppe Poppe Trucks Dollar Aladin D-B Veere
17 Bodil Van Toor Sulaatik’s Morining Touch Marrondales Macintosh D-B Dreischor
18 Justin Zwartjens Havehoeve's Brenda Reekamp's Eclips D-B Raalte
19 Bente van den Broek Pialotta XS Onbekend D-B Ospel
20 Kiki Neijssen Eikenhorst's Victor De Mensinghe's Rinaldo D-B Tholen
21 22 Logan Fiechter Sulaatik's Vesins versaille D-B Merksplas HC
22 Maxime Davidse White feet Pablo Carlando D-B Middelburg
23 Piet Van Aarle Batman Horeb bob D-B Heeswijk dinther
24 Rowen Jansen Fame van stal de windöek Knock Out D-B 's-Heerenhoek
25 Chenna Van der Voort Ten Ankers Honey Bomau Arenberg's Maurits He.Stb. 213 D-B Zoutelande
26 annabell wynia melle maja woodrow carisbrooke D-B axel
27 Carmen Braspenning Hero Valentino D-B clinge
28 Jip Grootegoed Kyra Berkhof's Higgledy Piggledy D-B Heerle
29 Esra Nelisse Kiwani van Orchid's Kanshebber D-B Noordgouwe
30 Dion de Bruijn Eastwood's Sundancer Aladin D-B Terhole
31 Daan Adams Emerald nn D-B Veldhoven
32 Isa Verhoeven Nando III Noordhof's Surprise D-B Diessen
33 Kebie Raaijmakers Renolution NOMpower Hoppenhof's Shardon D-B sHeer Abtskerke
34 45 Meike Zwartjens Country Baboun KANTJE`S RONALDO D-B Raalte HC
35 Robert-Jan de Visser Publio Laborio E-B Serooskerke (w)
36 Mariette Maas Cadence E-B Leende