Klasse DE-B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Woensdag 1 augustus 2018

Graspiste   Aanvang: opvolgend klasse ABC-B

Parcours:  Rijstijl zonder barrage


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 21.00
Datum: 1 augustus 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
M. Augusteijn
C. Struijk
B. Wattel
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 24 Kebie Raaijmakers Renolution NOMpower Hoppenhof's Shardon D-B Sheer
2 Anna Breunesse Guus -- D-B Koudekerke
3 Chenna Van der Voort Ten Ankers Honey Bomau Arenberg's Maurits He.Stb. 213 D-B Zoutelande
4 Daan Adams Emerald nn D-B Veldhoven
5 Isa Verhoeven Nando III Noordhof's Surprise D-B Diessen
6 Dion de Bruijn Eastwood's Sundancer Aladin D-B Terhole
7 Esra Nelisse Kiwani van Orchid's Kanshebber D-B Noordgouwe
8 Jip Grootegoed Kyra Berkhof's Higgledy Piggledy D-B Heerle
9 Carmen Braspenning Hero Valentino D-B clinge
10 annabell wynia melle maja woodrow carisbrooke D-B axel
11 Rowen Jansen Fame van stal de windöek Knock Out D-B 's-Heerenhoek
12
13 Piet Van Aarle Batman Horeb bob D-B Heeswijk dinther
14 Maxime Davidse White feet Pablo Carlando D-B Middelburg
15 Kiki Neijssen Eikenhorst's Victor De Mensinghe's Rinaldo D-B Tholen
16 Bente van den Broek Pialotta XS Onbekend D-B Ospel
17 Justin Zwartjens Havehoeve's Brenda Reekamp's Eclips D-B Raalte
18 Bodil Van Toor Sulaatik’s Morining Touch Marrondales Macintosh D-B Dreischor
19 Mercedes Poppe Poppe Trucks Dollar Aladin D-B Veere
20 Marit Verschuure landlord - D-B Yerseke
21 Britt van Oudenaren Irijn Vader Onbekend D-B Ouddorp
22 Annabel Adriaanssen Ponyhof's Bailey onbekend D-B Aagtekerke
23 Maartje van der Velden Surprise Nn D-B Veldhoven
24 Myrthe de Loos Kyara nvt D-B Zaamslag
25 Pien de Boer Orchids Jayda Orchids Cestanii D-B Nieuwleusen
26 Emma Heijligers Pipo Onbekend D-B Asten
27 Iris Vercouteren Avant Garde -- D-B Koudekerke
28 Carenza Canters Stoutens For Your Eyes Only Lex D-B Renesse
29 4 Féderique Vermeiren Je suis Vinnie Viva la Bam D-B Someren
30 Frederique Hermans Igmar Nb D-B Eindhoven
31 Daan Adams Vinolia Xx D-B Veldhoven
32 3 Annemarie Teunisse Mister Nice Guy NN D-B Nederwetten
33 Anouchka Marinissen Kanoa van Orchid's Kanshebber D-B Veere
34 Robert-Jan de Visser Publio Laborio E-B Serooskerke (w)
35 Mariette Maas Cadence E-B Leende