Rubriek 4: Klasse D/E-L Klassiek


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Let op: Als u voor deze rubriek inschrijft, schrijft u automatisch ook in voor rubriek 11


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 7.00
Datum: 7 oktober 2011
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Amber Elst Dante D-L X
2 Charlize Wielart Bravour Boy D-L Hoofdorp
3
4 Laura Coppens Buddy Ralph D-L Hapert
5 Jente Tops Kadanz Hoppenhof's Shardon D-L Xx
6 Michelle Pantus Hoppenhof's Mika Nieuwmoeds Patrick D-L Xx
7 Melissa Das Suprise -- D-L Xx
8 Kessy van Berlo All Stars -- D-L Veghel
9 Max van de Rijt Mystery Marsvogel D-L Xx
10 Milan Lamers Vidocq xx D-L Budel
11 Christy Dictus Bling-bling Krimh Ox D-L Achtmaal
12 Bram van Heijst Roy -- D-L Xx
13 Levi Driessen Geotrade's Chelsea King Kadanz D-L Esch
14 Malin de Vries Gunner Jack Orchard D'avranches D-L Xx
15 Laurie Touw Berkzicht Rob Kantje's Ronaldo D-L Biddinghuizen
16 Nadine Duijvestijn Shakira Vivienne's Vision of Freedo D-L Monster
17 Kirsten Duijvestijn Kimbo Kenaf D-L \'s-gravenhage
18 Yari van Steenbergen Evita Vitano D-L Reusel
19 Iris Liefbroer De Wijk's Urya Anjershof Rocky D-L Xx
20 Lotte Daandels Silvermoon -- D-L Veghel
21 Bojenna van Gils Conquistador Casper D-L Roermond
22 Loes van Lier Vittorini Emelwerth Aester El Nino D-L Helden
23 Jalissa Steevens Monty -- D-L Asten
24 Veerle van de Pasch Orchid's Ania Kantje's Ronaldo D-L Nijnsel
25 maud vd bogaart ryan\'s son -- D-L Heesch
26 Lisa Aarts Evita Vitano D-L Helvoirt
27 Marlie van de Wetering Ziggy xx D-L Heesch
28 Kim Hoogenraat Kastanjehoeves Ronaldinho Kantje's Ronaldo D-L Lijnden
29 Katinka van Nieuwenhuyzen Maks van Hoeve Oorterschutinge X D-L Steenbergen
30 Niels van Someren Sterre Stakur Polsbury Pirelli D-L Panningen
31 Gianni Martens Stayerhof's Bor Fs Harry Potter D-L Deurne
32 Dani Donkers Bon Ami -- D-L Venhorst
33 Luuk Nelissen H-dayka Van Dino Dino Van Prinsenhof's D-L Neerpelt
34 Milan Lamers Dolf -- D-L Budel
35 Joost Leesberg Hoppenhof's Zoë Hoppenhof's Shardon D-L Kujh
36 Lennart Linders Murphy Brown - D-L Sevenum
37 Richelle Coppelmans X Factor Orchid's Cestanii D-L Deurne
38 Maureen Jansen Nadine nn D-L Asten
39 Danique van den Hurk Legano Justice H.r. D-L Helmond
40 Jelmer Huizinga Luna Aislinn Gh Carrabaun Finn D-L X
41 Cris Tonies tick tock two tone xx D-L Kujh
42 Roell Elders Terence Hill Tilo D-L X
43 Kevin Bezemer Czardas Bokkesprong Czardas D-L Oud Gastel
44 Ashley Waasdorp Orchid's Talitha Kantje's Ronaldo D-L Berghem
45 Alexander Winters Composer vdr Beekerheide nn D-L Neerpelt
46 Sharon Lemmen Bolero Bokkesprong Casjmier D-L Maasbree
47 Laura van den Broek Anne Sturm D-L Breugel
48 Pieter-jan de Visser New Venture Onbekend D-L Woensdrecht
49 Malin de Vries Viva La Bam Vitano D-L Xx
50 Mel Thijssen Rody Kantje's Ronaldo /keur Ps.d.h. D-L Xx
51 Sanne Thijssen orchard xx D-L Xx
52 Charlotte Kennis Ursus Monte D-L Heesch
53 Maud Bolte Brasil Halifax D-L Hapert
54 Charlize Wielart Kantje's Montana Kantje's Ronaldo D-L Hoofdorp
55
56 Esmay van Griensven Moncler -- D-L Nuenen
57 Kimberly Loos Jazz Elegant D-L Beek En Donk
58 Lisa Aarts De Hofstede's Cash Kantje's Armando D-L Helvoirt
59 alexander housen super girl D-L Meeuwen
60 Babette Kuijpers Comodore Priory Prickle D-L Oirlo
61 Maud Rutjens Jesse -- D-L Asten
62 Danique Schrijver Tabulot Opan E-L Panningen
63 Emy Vosters Mitzi -- E-L Xx
64 Merel Heester Rhibalia V Iroko E-L Heerjansdam
65 Josien de Ruiter Hof's Okona Leuns Veld's Elegant E-L Xx