Klasse M Zaterdag 2 juni 2018


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse M


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 2 juni 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
F Boerekamps
T Heijligers
A van Bussel
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Jo-elle Jorissen Naiade D'Elsendam Z Nabab De Reve Simpelveld
2 Leon Vos Grassi Spartacus Swalmen
3 James Paterson dutch blue mr blue Handel
4 5 Rebecca Lindberg Hannibal Rascin Aarle-rixtel
5 krasimir dimitrov Derni way Verdi Heythuysen
6 107 Lucas Coimbra Gaudi nn
7 Lennerd Jochems Maaike-S Dakar VDL Rijkevorsel
8 17 Jasper Bulthuis Bialotti Lord Z
9 Manuel de Vasconcelos E sousa arrabella oklund ospel
10 68 Jenny Rankin Castle OJ — Lommel
11 Christel Spitters My Cazi My Tender Weert HC
12 Anne-martine van Liere Homerun VLS Emilion Weert
13 Martien Adelaars hatsikidee Zirocco blue Heeze
14 Gijs Kole Cassina Cassini II Valkenswaard
15 Britt Snoeks Ganymedes cardento Valkenswaard
16 Raf Vermeulen Coni Cumthago Zutendaal
17 30 Babs Kerkhoffs Lily Marlen W Grand Chance-s
18 Marlie van de Wetering gigante ultimo heesch
19 Cheyenne van Gog HE'S THE MAN Gentleman Deurne
20 Jo-elle Jorissen Glamour Girl - Simpelveld
21 Elke Geraedts Ziva Kojak Baexem
22 59 Rens Spreuwenberg Halifax Zirocco Blue
23 47 Rosa Ruutsalo Diamant NN
24 111 Romy van Helmond Glenn Arezzo Ommel HC
25 112 Wiljan Laarakkers Capella de Riverland -
26 113 Frank Maas Bonaire Tenerife Vdl Meijel
27 Renee van der Westen Hedwich H Crespo VDL Someren
28 Malin de Vries Dollar Girl Startrek Leende
29 Britt van Golstein Brouwers Gentile Voltaire Asten
30 Bert-jan van de Pol Ginette Non Stop Neerpelt
31 Tim Kisters Cartouch Calvino Z kerkrade
32 96 Erwin Bos Don't Ask Quasimodo Z
33 Leon Vos Laurentinus Larimar Swalmen HC
34 James Paterson Spiros Z Spartacus Handel
35 krasimir dimitrov Elandra Zirocco Blue Heythuysen
36 Lennerd Jochems Jitse.S Kashmir van het Schuttershod Rijkevorsel
37 18 Jasper Bulthuis Cellino Cliostro
38 Manuel de Vasconcelos E sousa Eldorado - ospel
39 69 Jenny Rankin Hodine —- Lommel
40 90 Christel Spitters HandymanVLS Azteka VDL Weert
41 84 Rik Haves Tiens Key Triomphe De Muze Horn HC
42 80 Monique van den Broek Gullit HBC Cantos HC
43 Jo-elle Jorissen Wendolien Noble Sire Sf Simpelveld