Klasse L Zaterdag 2 juni 2018


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse L


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.00
Datum: 2 juni 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
T Heijligers
A van Bussel
F Boerekamps
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 53 Lonneke Mulder Ivanhoe Namelus R Sittard
2 Lindsey Lebens Murano v/d Heuvel Nabab de Reve meersse
3 Manuel de Vasconcelos E sousa chapeau diamant de semily ospel
4 102 Bert-jan van de Pol Inca Cannabis Neerpelt
5 103 James Paterson Cascos Colman Handel
6 Zoë Anteunis Mayra van de Pitsemburg Non Stop Zutendaal
7 Aafke Timmermans Dopharma’s Ida Numero Uno Owmiddelbeers
8 100 Rebecca Lindberg Clever Girl Z Chicago Z Aarle-rixtel HC
9 101 Marlie van de Wetering evita berlin Heesch
10 Jan de Brouwer Ganou Nabab De Reve Vlimmeren
11 67 Jenny Rankin Hedwina Nabab de Reve Lommel
12 Anouk Schellekens Dolce Quintender Deurne
13 Jinte van Dongen cahlista z caruso Waalre
14 Mara Vullers Lord Off Freedom Z Largo W Budel
15 Philippe Houtackers Limoncello As good as it gets Weert HC
16 Romy van Helmond Glenn Arezzo Ommel
17 Renee van der Westen Isador Q Breitling Someren
18 Lonneke Mulder Hermine Hermes de Luxe Sittard HC
19 Lynn van Kraaij Cookie Monster Cassin Helmond
20 75 Leonie Verberne froukje bustique
21 14 Chanou de Boer Ejay Namelus
22 16 Jasper Bulthuis Gucci NN
23 58 Rens Spreuwenberg Hummer RW Namelus R
24 38 Filippo Simone NN NN HC
25 Martien Adelaars hatsikidee Zirocco blue Heeze HC
26
27 45 Rosa Ruutsalo Hilma NN
28 Leon Vos Grassi Spartacus Swalmen HC
29 93 Rob Heyligers Jeezer vittorio
30 Julie Holemans Flying High Falco Rijkevorsel
31 63 Khaled Almobti Donna Evita NN
32 Lindsey Lebens Ilan van 't Prinsenveld carabas v/d wateringhoeve meersse
33 Raf Vermeulen New Edition Falco Zutendaal
34 Manuel de Vasconcelos E sousa Gunter NN ospel
35 104 Bert-jan van de Pol Lilly nn Neerpelt
36 1 James Paterson dutch blue mr blue Handel HC
37 Aafke Timmermans Dopharma’s Ivar El Primero Owmiddelbeers
38 Rebecca Lindberg Hannibal Rascin Aarle-Rixtel HC
39 Lonneke Mulder Iness Clinton Sittard
40 110 Filippo Simone NN NN HC