1.40m zondag (LCL)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Hoffmann Groep Prix

Deze rubriek telt mee voor de Local Champions League - sponsored by:

Vakwerk Uitzendgroep BV


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 30.00
Datum: 24 juni 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 1250.-
2e prijs: € 1000.-
3e prijs: € 750.-
4e prijs: € 500.-
5e prijs: € 350.-
6e prijs: € 200.-
7e prijs: € 100.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 104 Erika Lickhammer Paris Armitage
2 Tom Martens Fleetwood Clinton Ospel
3 Boy Peels Amando Viostaverte Waalre
4 Maikel van Mierlo Di Carcento Cardento koningslust
5 Bert-jan van de Pol Eyad D 10 Diamant De Semilly Neerpelt
6 333 Oliver Karma Hangstone IT Z Hardrock Dieteren
7 82 Henk van de Pol Looyman Z Numero Uno
8 80 Marcel Willems Ospa Fleuri
9 304 Joep van der Kampen Cocoliche C-Biscuit of Greenhill Sevenum
10 Gabryella Dufour Dior Onbekend lierop
11 Ralph Slaats K Class Z Kashmir van Schuttershof Waalre
12 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
13 Teddy van de Rijt Vorea Dorcel Diamant de Semilly Nuenen
14 Arnold Boerekamps S.L.I. Quapitol Quidam de Revel Asten
15 Joy Lammers Erka Calvaro 6 Hamont
16 Tim van de Oetelaar Julie van de Verbindingshoeve Kashmir van Schuttershof kessel
17 Rob Heyligers Fire Vleut Asten
18 Filippo Tabarini Cloe Corrdino Weert
19 Gijs van de Mortel Qita du buisson Z Quarts 2 Adelheid Z Egchel
20 Thom van Dijck Don Diablo Vaillant St oedenrode
21 Iris Michels Wishkarla Cavalier Liessel
22 Dave Maarse Ceavanta C 2 Cassini II Wellerlooi
23 Sterre Vroomans Cezaro M Verdi Gemert
24 Monique van den Broek Corsari van de Helle Comme il Faut Sevenum
25 317 Nick van den Broek Footloose HBC Cantos Sevenum
26 Marco Jaspers Alonso Cassini Il Swalmen
27 Alexander Davis Dibria Richebourg Kelpen-Oler
28 Nina van Enckevort Alpen fee 1 Casall Nijnsel
29 Thijs Derks Evithya Diarado uden
30 Jack Ansems Diego Vaillant Sint-Oedenrode
31 Frank van Helmond Gemike Namelus ommel
32 Tristan Marchal Sambucca Sandro Boy Someren
33 Ozgur Ozkan Cassius Clay J.K.H.z Vleut Helmond
34 89 Erika Lickhammer Chico z Clinton I
35 107 Ivo Biessen Vivaldick Vivaldi du Seigneur
36 328 Boy Peels Plus Eyken des Fontenis Waalre
37 Maikel van Mierlo Europe Cantos koningslust
38 Bert-jan van de Pol Finn Cornet Obolenski Neerpelt
39 Joep van der Kampen Donique Douglas Sevenum
40 Tanja Torgilsman-van Bakel Splendid Spender S SWOLGEN
41 Manuel de Vasconcelos E sousa singa singapore ospel
42 Antonio Mendes cassinato Cassini I Helmomd
43 Jillian Terceira Chakova - Southampton
44 Jan Berben Chilli B Berlin Meijel
45 83 Henk van de Pol Dimitri NN
46 81 Marcel Willems Incaro Carosso LS
47 41 Gabryella Dufour Cicer nvt Lierop
48 Niels Tacken Alexia Z Andiamo Z Meterik
49 Teddy van de Rijt Zazou Germus R Nuenen
50 Arnold Boerekamps D'avange K Massimo Asten
51 334 Joy Lammers First boy Hamlet Hamont
52 335 Tim van de Oetelaar Europa T Numero Uno Kessel
53 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca VDL Asten
54 91 Erika Lickhammer Cornydor Cornado
55 Boy Peels Durein Lupicor Waalre
56 325 Maikel van Mierlo Follow Up Andiamo Koningslust