1.35m zondag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Catani Sporthorses Prix


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 24 juni 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 400.-
2e prijs: € 325.-
3e prijs: € 250.-
4e prijs: € 175.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 75.-
7e prijs: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 315 Nick van den Broek Air Nike Z van de Helle Air Jordan Sevenum
2 Dave Maarse Eagle-Go Numero Uno Wellerlooi
3 318 Wiljan Laarakkers Inachos v.d. Papendijk Vader vader Ottersum
4 316 Sebastian Nosbisch Casanova Calvaro Z Tönisvorst HC
5 219 Boy Peels Loksly van de Broekkant Jaguar Mail Waalre
6 Rob van Bussel Dubha-d nn asten heusden
7 Antonio Mendes Frodo Canturano Helmomd
8 Arnold Boerekamps Fawan van Beek Clintord Asten
9 Rob Heyligers Flow-Versent Nabab de Reve Asten
10 Joep van der Kampen Valentino Vulkano Sevenum
11 Vincent Dings Anastasia HDH Oklund Heeze
12 Maikel van Mierlo Gycara Ticalux koningslust
13 Robbert Ehrens Classe Clearway weert
14 Iago Fratti Flying Dream Zapatero VDl Mierlo
15 Philippe Houtackers Concano Come on Weert
16 Joy Lammers Fellie Ukato Hamont
17 Nina van Enckevort Darc du Rona Z Diarado Nijnsel
18 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker lierop
19 Jack Ansems Farino Vaillant Sint-Oedenrode
20 Gillian Bilbrough Ecifee Cicero van paemel Borgloon
21 313 Bert-jan van de Pol Evita W Nabab de reve Neerpelt
22 Lisanne van de Pasch Chapeau Z Chelltago Z Helmond
23 235 Antonia Andersson El Rapide nn
24 Reggy Hoffmann Cassina LH Z Cassini II Helmond
25 309 Monique van den Broek Quintera Quintero Sevenum
26 116 Nick van den Broek Dubai HBC NN Sevenum
27 Dave Maarse Duc de Kerihuel Padinus Wellerlooi
28 276 Wiljan Laarakkers Esprit de longchamps nn Ottersum
29 319 Christel Spitters Easy rider Mr. Bleu Meijel
30 256 Nicole Mestrom Carabelle Lord Z Swalmen
31 322 Renee de Weert Esprit Sir Scandic Sevenum
32 88 Erika Lickhammer Silver Eclipse Eldorado vh Zeshoek
33 298 Joris van Helmond DJ Saint Amour Asten
34 327 Tom Martens Chardonay Cumano Ospel
35 326 Ivo Biessen E touch M -
36 330 Filippo Tabarini Gipsy Grandeur Weert
37 331 Thijs Meulemeesters Falentina London Boekel
38 332 Manuel de Vasconcelos E sousa Damieke - Ospel
39 Rob Eras James de Muze Helvoirt
40 310 Caroline Manders Balea Forlani Z Balou Du Rouet Z Valkenswaard
41 Jillian Terceira Iluna Quadrillo Southampton
42 220 Boy Peels Summer affair Cornets stern Waalre
43 Rob van Bussel Glorius tcs numero uno asten heusden
44 Antonio Mendes Guelty CL Baltic VDL Helmomd
45 Arnold Boerekamps Getric van Beek Famtomas de Muze Asten
46 60 Rob Heyligers Go-Go A'lee Spring power Asten
47 Joep van der Kampen Cocoliche C-Biscuit of Greenhill Sevenum
48 Robbert Ehrens Chupa Chups Canturano weert
49 Reggy Hoffmann Dynamite Larino Helmond
50 Nick van den Broek Beaurante Hbc Cantos sevenum
51 Dave Maarse Fornarina Z Carthino Z Wellerlooi
52 320 Wiljan Laarakkers Codermie Z Coriano Z Ottersum
53 236 Antonia Andersson Winhemn nn