1.30m zondag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Winmix Prix

 

In deze rubriek mag maar 1 paard per ruiter gestart worden


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 24 juni 2018
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 350.-
2e prijs: € 275.-
3e prijs: € 225.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 75.-
7e prijs: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 70 Lucas Coimbra Increible vh Laar Clinto
2 94 Erika Lickhammer Cyramo Clarimo
3 Rosanne Janssen Doriena V Numero Uno Lierop
4 Gijs van de Mortel Mr aram du buisson Z Mr Blue Egchel
5 Thom van Dijck Archer Ginus St oedenrode
6 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z Liessel
7 Marinus den Doelder fonzie thunder van de zuuthoeve sint gillis waas
8 Rob van Bussel Chica du Buisson Z Calvaro Z asten heusden
9 10 Wilma Hellstrom Valita S Valentino Heeze
10 Ciaran Dreeling Best of Du Grand Pre Messire Ardent Heeze
11 Lianne Kuypers Florida Balia Bustique Merkelbeek
12 Johan Klein Zieverink Hokyra Fortuna Zambesi lierop
13 Robbert Ehrens Elenoor Limbus weert
14 Rik Haves Tiens Key Triomphe De Muze Horn
15 Carine Sourial Carola Verdi weert
16 306 Ozgur Ozkan JK Horsetrucks Alice Aristo Helmond
17 Sander Sauve Goldika Numero uno Lierop
18 Maikel van Mierlo Edelmanfee Kojak koningslust
19 laurence derikum veronaXIV for pleasure Verviers
20 Rens Spreuwenberg Fairplay De Fremis Calvaro Z Kessel
21 270 Renee de Weert Elysse Nabab de Reve Sevenum
22 255 Niels Knape Cedric Cassini
23 Vincent Dings Deftig HDH ustinov Heeze
24 2 Silje Isdal Eide Lazzura Larinus W
25 323 Dennis Evertse Zirrocco Z Zavall VDL Bakel
26 172 Nick van den Broek America - Sevenum
27 Erwin Bos Amis z Air jordan Asten heusden
28 Manuel de Vasconcelos E sousa Fabbe NN ospel
29 Joris van Helmond Liberty Man Limbus asten
30 314 Alma Ranebo Quinstar Hästak Quinton
31 234 Antonia Andersson Get Off nn
32 Wiljan Laarakkers Duchesse De Pomme Lambada Van Berkenbroeck Ottersum
33 Can Oskay Goofy Ukato Ottersum
34 308 Lara Omur Dakota Onbekend Ottersum
35 Desi Wilmsen Dawn Wonder Boy Shb nederweert
36 121 Monique van den Broek Gullit HBC Cantos Sevenum
37 246 Nina van Enckevort Alpen fee 1 Casall Nijnsel
38 Terrasa Almudena Good choice - Helmond
39
40 Tristan Marchal Horus Hosco Someren
41 Wouter Enzerink Zabrina Calvados Asten-Heusden
42 Lonneke Mulder Con Calato Claudio's Son Sittard
43 Jillian Terceira Junior - Southampton
44 Stephanie Whitworth Fereusa Vincenzo kessel
45 Jack Ansems Faya Arezzo VDL Sint-Oedenrode
46 Chen Rich Gemler Diarado Liessel
47 Thijs Derks Gimondi Eldorado vd Zeshoek uden
48 Kim Otten Darling Bleu MR. Blue Lierop
49 312 Gabryella Dufour Good Luck Cicer Lierop
50 Sebastian Nosbisch Casanova Calvaro Z Tönisvorst
51 311 Reggy Hoffmann Savita Stakkato Gold Helmond
52 254 Nicole Mestrom Coming Love HL Chico`s Boy Swalmen
53 301 Tom Martens Gambler Spartacus TN Ospel