1.40m zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rabobank Prix


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 30.00
Datum: 23 juni 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 750.-
2e prijs: € 600.-
3e prijs: € 500.-
4e prijs: € 350.-
5e prijs: € 200.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 97 Erika Lickhammer Paris Armitage
2 Maikel van Mierlo Di Carcento Cardento koningslust
3 156 Amber Fijen Cica Candillo
4 Monique van den Broek Corsari van de Helle Comme il Faut Sevenum
5 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
6 Gabryella Dufour Dior Onbekend lierop
7 Jack Ansems Diego Vaillant Sint-Oedenrode
8 192 Joost Martens Go Fast Gaillard de la pomme
9 Christel Spitters Uidam de Reverdy Quidam de Revel Weert
10 Martien Amendt Full Wish T Ultimo Broekhuizenvorst
11 Renee de Weert Esprit Sir Scandic Sevenum
12
13 Joost Leesberg Air Donna Z Air Jordan Z Erp NB
14 Iris Michels Wishkarla Cavalier Liessel
15 107 Ivo Biessen Vivaldick Vivaldi du Seigneur
16 Tim van de Oetelaar Europa T Numero Uno kessel
17 Dave Maarse Ceavanta C 2 Cassini II Wellerlooi
18 Gaby Maarse Fashion Ustinov Wellerlooi
19 Reggy Hoffmann Cranilli Crawford Helmond
20 Marco Jaspers Alonso Cassini Il Swalmen
21 Alexander Davis Dibria Richebourg Kelpen-Oler
22 Thijs Derks Evithya Diarado uden
23 Rebecca Lindberg Frodo C Marlon Aarle-Rixtel
24 Michelle Evertse Eduard Cantos Nieuwland
25 96 Erika Lickhammer Chico z Clinton I
26 Maikel van Mierlo Europe Cantos koningslust
27 Tom Martens Fleetwood Clinton Ospel
28 Ozgur Ozkan Cassius Clay J.K.H.z Vleut Helmond
29 Tanja Torgilsman-van Bakel Splendid Spender S SWOLGEN
30 Yannick Hendrikx Goodtime Ultimo Heythyuysen
31 Gaetano Cipullo Quando quinar Asten
32 Caroline Manders Avanti D Padinus Valkenswaard
33 157 Amber Fijen Jamaica van 't Heike Epleaser
34 171 Nick van den Broek Footloose HBC Cantos Sevenum
35 Jan Berben Chilli B Berlin Meijel
36 48 Tim van de Oetelaar Julie van de Verbindingshoeve Kashmir van Schuttershof Kessel
37 Niels Tacken Alexia Z Andiamo Z Meterik
38 39 Gabryella Dufour Cicer nvt Lierop
39 Jack Ansems Farino Vaillant Sint-Oedenrode
40 Christel Spitters Easy rider Mr. Bleu Meijel
41 Martien Amendt Freya Zirocco Blue Broekhuizenvorst
42 181 Renee de Weert For Ever Carambole Sevenum
43 95 Erika Lickhammer high Nitro Empire VDL
44 Maikel van Mierlo Follow Up Andiamo koningslust
45 Tom Martens Diablesse Diarado Ospel