Klasse Z vrijdag klassiek (LCL)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Van Mossel Automotive Groep Prix

Deze rubriek telt mee voor de Local Champions League - sponsored by:

Wijnen-Agro BV


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 22 juni 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 350.-
2e prijs: € 275.-
3e prijs: € 225.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 75.-
7e prijs: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Jillian Terceira Chakova - Southampton
2 274 Wiljan Laarakkers Inachos v.d. Papendijk Vader vader Ottersum
3 172 Nick van den Broek America - Sevenum
4 Jan Janssen Hally Berry nn Merselo
5 2 Silje Isdal Eide Lazzura Larinus W
6 282 Bert-jan van de Pol Evita W Nabab de reve Neerpelt
7 281 Manuel de Vasconcelos E sousa singa singapore Ospel
8 283 johnny stevens Cuality's nn Bocholt
9 144 Boy Peels Filkenny vingino Waalre
10 Tom Martens Ferrero Delatio Ospel
11 140 Ivo Biessen Guarantee JB Bernini
12 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z Liessel
13 Rob van Bussel Chica du Buisson Z Calvaro Z asten heusden
14 Monique van den Broek Gullit HBC Cantos Sevenum
15 Jack Ansems Faya Arezzo VDL Sint-Oedenrode
16 Robbert Ehrens Aslan 69 Askari weert
17 Vincent Dings Deftig HDH ustinov Heeze
18 Gijs van de Mortel Mr aram du buisson Z Mr Blue Egchel
19 Thom van Dijck Archer Ginus St oedenrode
20 92 Erika Lickhammer Silver Eclipse Eldorado vh Zeshoek
21 Lonneke Mulder Con Calato Claudio's Son Sittard
22 Rik Haves Tiens Key Triomphe De Muze Horn
23 Lisanne van de Pasch Chapeau Z Chelltago Z Helmond
24 Stella Rohlcke Ive got the key Womanizer Someren
25 Kimberly Loos Katinka L Vivaldi Du Seigneur Beek en Donk
26 Dennis Evertse Zirrocco Z Zavall VDL Bakel
27 Jillian Terceira Iluna Quadrillo Southampton
28 276 Wiljan Laarakkers Esprit de longchamps nn Ottersum
29 3 Silje Isdal Eide Hullahoep Heartbreaker
30 266 Morgan Dassio Grande Ville T nn
31 Bert-jan van de Pol Ginette Non Stop Neerpelt
32 Nick van den Broek Dubai HBC NN sevenum
33 273 Jan Janssen Zaa-zoe Hornet Rose Merselo
34 Manuel de Vasconcelos E sousa Damieke - ospel
35 287 johnny stevens Luna vh ijzerenlindenhof Heros vh ijzerenlindenhof Bocholt
36 286 Rens Spreuwenberg Fairplay De Fremis Calvaro Z Kessel
37 Boy Peels Eliene Z - Waalre
38 Erwin Bos Amis z Air jordan Asten heusden
39 21 Jack Ansems For Ever Tangelo v/d Zuuthoeve Sint-oedenrode
40 Yves Winkelmolen Gitte S Aerobic Son en breugel
41 Marinus den Doelder fonzie thunder van de zuuthoeve sint gillis waas
42 Can Oskay Goofy Ukato Ottersum
43 Lara Omur Dakota Onbekend Ottersum
44 Lianne Kuypers Florida Balia Bustique Merkelbeek
45 Perry Geryl lets go Lordanos Kelpen Oler
46 Pieter van Kemenade Fabrice Cassini II Someren
47 36 Gabryella Dufour Good Luck Cicer Lierop
48 Tom Martens Gambler Spartacus TN Ospel
49 141 Ivo Biessen Light Love NN
50 Rob van Bussel Dubha D Cassini asten heusden
51 Sander Sauve Goldika Numero uno Lierop
52 Monique van den Broek Quintera Quintero Sevenum
53 Rob Heyligers Go-Go A'lee Spring power Asten
54 Robbert Ehrens Elenoor Limbus weert
55 Vincent Dings Donja HDH Numero Uno Heeze
56 Jillian Terceira Junior - Southampton
57 277 Wiljan Laarakkers Codermie Z Coriano Z Ottersum
58 4 Silje Isdal Eide Diamantair x
59 Bert-jan van de Pol Finn Cornet Obolenski Neerpelt
60 Rosanne Janssen Doriena V Numero Uno Lierop
61 Manuel de Vasconcelos E sousa Eldorado - ospel
62 johnny stevens Evico nn Bocholt
63 265 Nick van den Broek Footloose HBC Cantos Sevenum
64 Jan Janssen Europe Crusador Merselo
65 145 Boy Peels Lotta Granada - Waalre
66 263 Jack Ansems Fliere Fluiter Zirocco Blue VDL Sint-oedenrode