Klasse ZZ vrijdag 2-fasen Special


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

ABI Gruppe Prix


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 22 juni 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 400.-
2e prijs: € 325.-
3e prijs: € 250.-
4e prijs: € 175.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 75.-
7e prijs: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 90 Erika Lickhammer Chico z Clinton I
2 Gillian Bilbrough Ecifee Cicero van paemel Borgloon
3 17 Dave Maarse Duc de Kerihuel Padinus Wellerlooi
4 Tom Martens Fleetwood Clinton Ospel
5 Nick van den Broek Beaurante Hbc Cantos sevenum
6 Arnold Boerekamps Getric van Beek Famtomas de Muze Asten
7 Monique van den Broek Corsari van de Helle Comme il Faut Sevenum
8 Marit Haarr Skollerud Kirby Nabab Hechtel
9 Boy Peels Estafette Zirocco Blue Waalre
10 78 Marcel Willems Ospa Fleuri
11 Ralph Slaats K Class Z Kashmir van Schuttershof Waalre
12
13 Jack Ansems Diego Vaillant Sint-Oedenrode
14 Antonio Mendes cassinato Cassini I Helmond
15 58 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca VDL Asten
16 Caroline Manders Avanti D Padinus Valkenswaard
17 Joep van der Kampen Donique Douglas Sevenum
18 Camilla Storemark Konstop xx Eksel
19 Martien Amendt Full Wish T Ultimo Broekhuizenvorst
20 Christel Spitters Uidam de Reverdy Quidam de Revel Weert
21 Thom van Dijck Don Diablo Vaillant St oedenrode
22 Reggy Hoffmann Dynamite Larino Helmond
23 Iago Fratti Flying Dream Zapatero VDl Mierlo
24 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker lierop
25 Rebecca Lindberg Frodo C Marlon Aarle-Rixtel
26 Jan Janssen Go Fast Gaillard de la Pomme Merselo
27 Tanja Torgilsman-van Bakel Splendid Spender S SWOLGEN
28 Maikel van Mierlo Follow Up Andiamo koningslust
29 Gaby Maarse Fashion Ustinov Wellerlooi
30 Dave Maarse Fornarina Z Carthino Z Wellerlooi
31 Tom Martens Chardonay Cumano Ospel
32 230 Morgan Dassio Betina D Eglefin nn
33 Arnold Boerekamps S.L.I. Quapitol Quidam de Revel Asten
34 241 Erika Lickhammer high Nitro Empire VDL
35
36 Vincent Dings Anastasia HDH Oklund Heeze
37 Frank van Helmond Gemike Namelus ommel
38 Yannick Hendrikx Goodtime Ultimo Heythyuysen
39 Filippo Tabarini Cloe Corrdino Weert
40
41 Thijs Meulemeesters Falentina London Boekel
42 Perry Geryl Can Remember Diamant de Semilly Kelpen Oler
43 Stephanie Jennen Teekitiezzie Tangelo van de Zuuthoeve Balen
44 79 Marcel Willems Incaro Carosso LS
45 Michelle Evertse Eduard Cantos Nieuwland
46 Ralph Slaats Fabio Calvaro Z Waalre
47 216 Jack Ansems Farino Vaillant Sint-oedenrode
48 Antonio Mendes Guelty CL Baltic VDL Helmond
49 Rob Heyligers Zeline Hemmingway Asten
50 Gijs van de Mortel Qita du buisson Z Quarts 2 Adelheid Z Egchel
51 Rob Eras James de Muze Helvoirt
52 Rob van Bussel Glorius tcs numero uno asten heusden
53 244 Joep van der Kampen Cocoliche C-Biscuit of Greenhill Sevenum
54 245 Robbert Ehrens Classe Clearway Weert
55 Martien Amendt Freya Zirocco Blue Broekhuizenvorst
56 Christel Spitters Easy rider Mr. Bleu Meijel
57 Dave Maarse Eagle-Go Numero Uno Wellerlooi
58 Tom Martens Diablesse Diarado Ospel
59 91 Erika Lickhammer Cornydor Cornado
60 Arnold Boerekamps D'avange K Massimo Asten